Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Gość gość
Saa,to mieszkacie cala rodzina na jednym podworku ? ,brat i siostra ,fajnie ,chcialabym tak bo rodzinke mam spoko :-)i czulabym sie lepiej ,bo ciagle ktos by byl i nie mialabym czasu na gl.....e mysli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saa
Daa pewna osoba chyba lubi samotność :D pozwolimy mu na nią dzisiaj czy nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sklonilas mnie swa pomylka abym tu zajrzala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 2 wpisy nad Twoim byly moje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, Twoje wpisy w piekle poznam :D nie wylogowałam się po tym jak żal mi się zrobiło kogoś i chciałam coś poradzić od siebie na innym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa ,moja droga ,jak najdalej od piekla :-) Mozna sie ugotowac we wlasnym sosie ,niech juz ta temperatura troche sie obnizy 😭 Pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa u mnie też zapowiada się ciepełko, nad morzem widze też tłumy i słońce ;) dzisiaj jeszcze wolne, mam w planie wyprać swoj dywan, kupiłam specjalną piankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziwsz prala pewnie na trawce .Jesli duzy to sie zapracujesz . U nas wczorajsza burza kulala sie do nocy ,ale nie bylo tak zle . Dzis tez maja byc . Kurcze ,porazily mnie korzonki ,auuuuuuuu jak boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D 'bedziesz'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty ,tylko Ty bedziesz moja pania .....la,la,la :-) Mimo wszystko ,musze Ci dodac humoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa ,nie ma Ciebie ,nie ma rozmowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSaa
Daa, ale do południa troche pogadałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc🖐️ Mialam dzisiejszej nocy koszmarny sen ,ktory mnie wybudzil ;gowniarz -ojciec ,malenkie sinawe dziecko ,placzace ,gowniarz wymierza mu klapsa,zwymiotowa mi na dywan itd .Obudzilam sie i nie moglam sie uspokoic ,byla 4 ,30 i juz nie zasnelam . Dzis jak pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa :) sen miałaś okropny w wielu aspektach :-O ...ale nie roztrząsaj go bo się będziesz negatywnie nakręcać, było, minęło :) dzisiaj nadal mam popołudnie do 23 musze się teraz wysypiać ile się da bo za 3 dni mam 2 nocki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obudzilam sie roztrzesiona i jakbym dalej snila na jawie ,nie moglam sie uspokoic i gdyby nie ta moja 'niebieska 'to wiesz co mogloby znow sie stac . Potem zmontuje @ i dam Ci znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSaa
Dobrze chociaż że to dziecko było u Ciebie w domu to jakby oznaczało, że można być spokojnym o jego życie i bezpieczeństwo :) czasem dzieci we śnie to my sami, tak donoszą różne badania w tych kierunkach. Ale ja złe sny staram się wykreślać, wmawiać sobie, ze to tylko majaki senne bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy tak dokladnie nie pamietalam snow jak wlasnie ten .Najpierw spotkalam tego lepka pijanego i corke sasiadki ,tez pijana i to dziecko ,kruszynke opatulona jak to kiedys w pieluche lezaca na schodach tzn na klatce schodowej ,a potem nagle reszta dziala sie u mnie w mieszkaniu ,dziecko bylo tak drobne ,moze mialo ze 2 kg.brudne ,cale w odchodach ,a on sie zerz...l .Dosc ,choc to jeszcze nie koniec .W zyciu tak nie pamietalam snow .Az sie wzdrygam i widze to wszystko .Moze ja mam fiktum ,dyrdum ,he ,he .Dobra ,musze rozruszac kosci ,ubiore sie i pojde do sklepu pod domem po chleby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyslalam smsa ,ale nie dotarl chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie w tej chwili otrzymalam Twojego smsa .Bedziesz w tym roku nad morzem ,jesli tak to przyjade do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocilam juz do domu ,musze robic obiad ;rybki ,sorowka z pekinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym ale urlop mam w drugiej połowie września i nie wiem czy jest sens, chyba, że dla samego jodu bo mam niedobór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne ,aochrona co na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochrona pozwala ale z wnuczką i jak sobie kasy na to naskładam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i tak dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'surowka',ze mna juz zle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa 🖐️ Nie pojechalam do Gdanska ,ale przed chwila wrocilismy z miasta . Jestem pa-dni-eta ,jak goraco ,juz nic mi sie nie chce ,a mam tyle roboty .Musze zarobic ciasto na drozdzowke i przygotowac gulasz na jutro ,juz nie mowiac o odkurzaniu . Idziesz do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×