Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Daa, bo ja tak piję, żę mam ochotę, pooglądam butelki na półce i w końcu nic nie kupuję. A jak już kupię to leży pół roku zanim spróbuję co kupiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie jest za pozno .Zapraszamy ,jestesmy moze tu nieregularnie ,ale jestesmy zyczliwe dla rownie zyczliwych ludzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :) chodzi Ci o bolączki zdrowotne czy takie na duszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale upal nie wytrzymam ,chce zimna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam @ ale nie wiem czy wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa,skoczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) tak, odebrałam, dziękuję. Jakaś dzisiaj jestem nie w sosie :( Po pracy leżałam jak bet, taka nie wyspana i słaba byłam, na dodatek tracę głos :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wspolczuje ,u mnie to zle samopoczucie to jakby stalo sie normalnoscia ,jestem tez na to zla . To odpoczywaj a ja musze wziac sie troche za dokumenty a tak tego nie cierpie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za dzien do kitu ,brakuje mi energii zyciowej 😭 A z rana bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniknął mój post...może tylko na chwilę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba na dobre, a pisałam, że leże do góry nogami :D bo zrobiłam sporo kilometrów rowerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa :-) ,nie zajrzalam tu wczoraj .Gdzie tak jezdzilas i kiedy ,chyba od switu . Teraz chyba jeszcze spisz ,wiec bede cicho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) horror, śpię na raty, teraz to moje trzecie przebudzenie bo wciąż ktoś w domu hałasuje😭 ale będę wytrwała:classic_cool: jednak zrobię sobie przerwe w spaniu bo już mi się chce jeść :P nie cierpie takich dni po nocce :( a dziś następna... no to sobie ponarzekałam, a co!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocka po nocce ,to horror !!1 Ja mam znow horror w glowie ,wczoraj tez .Juz nie mam sil aby sie bronic .Nafaszerowana jestem 'niebieskimi 'ale co bedzie dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Ty Daa :( jesteś zatruta tymi specyfikami. Oczyszczaj się ile wlezie moczopędnie i s....pędnie, to jedyna droga organizmu by przetrwał. Upały też swoje robią, tak więc dużo siły i pogody ducha Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie sie ze jeszcze zyje po tych dopalaczach .Ale co mam robic .Jestem zalamana tym stanem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam kilka tematów dla 50tek+.Nie na wszystkich jest miło,jakieś osobiste animozje..Strasznie się ich boję..Czy u was jest spokojnie? Szukam spokojnego miejsca. Od tygodnia jestem w Polsce.Korzystam z gościnności siostrzyczki.Będę do was zaglądać jeśli mnie zaprosicie do swojego grona.Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądaj Gościu, wprawdzie dużo tu nie gadamy ale to dlatego, że brakuje nam towarzystwa:D i np. mi czasu a Daa zdrowia. Jestem kobieta pracująca:classic_cool: ale lubię sobie pogadać na forum :) gdy tylko mam czas. A co Ty porabiasz i z jakiego zakątka polski jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,moze by podpowiedziec gosciowi gdzie moglby jeszcze spokojnie pisac ,choc tam teraz jako ze lato ,tez nie ma duzego ruchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już odespałam się, teraz się martwię czy wieczorem zasnę ? 😭 a na rano do pracy. Dzięki Daa za piosenki :) Nabierasz wigoru blondasie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa,boje sie ze ten stan nigdy nie minie ,ja juz nie mam sil . Jak troche puszcza to sie dziwie ,jak to moze byc ,ze nie mozna tego opanowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, zapętliłaś się jak wiele ludzi, mam nadzieję, że mnie to ominie. Staram się ze wszystkich sił naturalnymi sposobami a co wyjdzie, zobaczymy. Póki co nie zażywam na stałe żadnych leków chociaż lekarz twierdził, że muszę, staram sie słuchać co "mówi mi"organizm i intuicja. Musimy pomyśleć czy jest jakiś sposób by to opanować u Ciebie. Wujek Google pewnie wie tylko w którym miejscu szukać ?😭 i zgadzam się z piosenką http://www.youtube.com/watch?v=yk_W_sg_Rvc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsaa
Daa, a moze to ten sam gość co ostatnio u nas bywa tam dobranoc :) spróbuję zasnąć😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Moja Droga Saa :-) Moglby gosc sie blizej przedstawic prawda ? Dzis jest troche lepiej ,ale to dlatego ,ze mam dwoch mezczyzn w domu :-p Milego popoludnia i jeszcze milszego wieczoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa:) myślisz, że to obecność mężczyzn tak działa ? :D to ja jestem szczęściara mam czterech plus brat na tym samym podwórku ;) strasznie mi się chce spać ale raczej pójdę wcześniej niż teraz bym miała drzemać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×