Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Saa

Wstęp 40 50 plus

Polecane posty

Zwijam sie do wanny Dobrej nocy i nie obciazaj sie jakimis niepotrzebnymi myslami (i kto to mowi :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEEPsky Fdk
Keep czasami zagląda tutaj i z rozrzewnieniem wspomina tak bujną kiedyś dyskusję. Pozdrawiam znajomych którzy mnie jeszcze pamiętają i mam nadzieję, że ożywimy ten topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale niespodzianka! Witaj Ferdek :) myślałam, że to Daa coś do mnie nadaje bo w sumie to z topiku zrobiło się "prywatne rancho" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lato już i brak czasu na siedzenie przy kompie. Dzisiak musze wyszukac pewne informacje z tak odruchowo wszedłem przywitać dawnych forumowych gadaczy. Szykuję sie do ciekawego rejsu. Pogadamy jak wrócę. Bawcie się dobrze.\Pozdrawiam Daa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ O ,Ferdek po dlugiej niebytnosci sie odezwal ,witaj . Znow uciekasz w dlugi rejs ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa ,pewnie masz wolne .Chcialam napisac smsa i powiedziec co mi sie dzis przydazylo ale telefon mi chyba zamokl i do mnie mozna dzwonic a ja nie moge .Powiem tylko ze stalo sie to czego najbardziej sie obawialam cale zycie .Rycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa :) nie mam wolnego ale zadzwonie gdy będę jechała do pracy. Dzisiaj ide późno i wracam poźno bo tylko na 6 godzin. Ochrona wprawdzie śpi ale jak zając ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saa ,no niestety ja nawt nie moge odbierac rozmow bo nie dziala ,jest czarny ekran gdy ktos dzwoni ,jak wrocisz i gdy bede sie czula na silach to daj znac na topiku i napisze @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, jeśli chcesz wcześniej to może zamałpuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprobuj wtedy przed praca dac mi cynka ,a ja oddzwonie z domowego ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Daa, teraz będę się domyślać nie wiadomo czego 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) pięknie ten ksiądz śpiewa, widze, że psychicznie przygotwujesz sie na wesele ;) będę jechała do Castoramy to dam cynk bo w domu Big Brother czuwa ;) tak za godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ABCD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://kobieta.wp.pl/gid,16724641,img,16724897,kat,119634,title,Idealny-owoc-na-letnie-upaly,galeriazdjecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa ,jak zwykle - odnosnie tego powyzej :-) Jestem dzis do D 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja mam cały lipiec do D😭, nie dość, że urlopu brak to zmiany w pracy nie do życia i układy rodzinne też😭 chyba będę tu wpadać by się wyżalić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saa ,to obie jestesmy w D ,tylko ja z innego powodu .Mowisz zmiany ,zmiany .Chcialabym aby u mnie tez sie zmienilo ,ale jest coraz gorzej .Wiesz o co mi chodzi ,o samopoczucie ,ale tu nie miejsce na takie zale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze pojdziemy gdzies topic te smutki i zmartwienia ,po pare glebszych ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSaa
zapraszam po 17 na opijanie :D Daa, szykuj zakąski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ,do 17 powinnam sie wyrobic . Zakaski beda roznorakie ,od salatki ,poprzez galarete z nozek ,wedliny ,sery ,owoce (lacznie z arbuzem i czeresniami )i oczywiscie ciasto :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
% tez u nas dostatek ,nawet weselne :-) ide do zajec aby sie wyrobic do 17 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pore zajrzalam .No co za pech z tym zapomnieniem 😭 ,a ja mam zawsze dyzurne,no ale co z tego skoro ja nie moge 😭 Gdy moj syn bedzie mial dobra passe to wrzuci zdiecia na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest ktoś chętny do pogaduszek o tym co nas boli? według wpisów spóźniłam się ponad rok..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×