Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zosieńkaz

Uderzył mnie ręką w twarz

Polecane posty

Gość zosieńkaz

Nie wiem co o tym myśleć i jest mi trochę przykro. Kochałam się z chłopakiem. Na końcu klęknęłam przed nim, aby mógł trysnąć na moją twarz. No i wtedy ręką sobie go obciągał tak szybko przy mojej twarzy że nie zauważył i z rozpędu uderzył mnie mocno w twarz pięścią. Bardzo mnie zabolało. Nie było już mowy o dokończeniu. Przepraszał mnie, na skórze miałam lekko sine. Popłakałam się. Boję się że nie będę już czerpała przyjemności z seksu bo będzie mi się kojarzyło z tym zdarzeniem. On jest miły, dba o mnie i mówił że wstyd mu jest z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykły wypadek nie rób scen,to nawet dość zabawne jest się z czego pośmiać,może w ten sposób to przyjmij?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy pomijając to czy masz rację czy nie to chyba w każdym temacie widzisz ziarno prowokacji?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowo.. nie prowo.. jakie to ma znaczenie? Ważniejsze jest to w jaki sposób traktują faceci swoje dziewczyny. Jako była -prostytutka nigdy nie pozwalałam na spust na twarz, nawet za duże pieniądze. Dziewczyny, oszalałyście? Do ust i na twarz? Pozwalacie się tak traktować? Kim zatem jesteście dla faceta? A co to za facet co robi na swoją dzewczynę? Nasrać też dacie na siebie?? O ,zesz ja pierdzielę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńkaz
nie będzie mnie była prostytutka pouczać, spust na twarz to wyraz mojej miłości i oddania oraz największego szczęścia jakiego może dostąpić kobieta:O nie o tym mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 007
dobrze że nie patelnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych zboczeńców nalezałoby natychmiast ROZSTRZELAĆ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srają sobie do ust z miłości też, nie wiecie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak w każdej legendzie :) Wypadki się zdarzają. Też spuściłem się do buzi pewnej dziewczynie, chociaż nie miała na to ochoty. Nie wytrzymałem, już czułem że to finał, nie uciekłem :P . Z­jeb­ów nie było końca, czułem się jakbym uderzył kobietę. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
etam .. rozstrzelać. Za proste.. najpierw przypalić jedno jajko, na drugie wylać gorący barszczyk czerwony a kiełabaskę na gril. To jest dopiero dowod miłosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurde laska! Przecież Cię nie pobił tylko tak wyszło, przypadkiem. Dobrze, że tylko tyle :D x Purpurowa Łzo... kim jestes by mówić innym co mają robić w sypialni? :) póki obojgu partnerom to pasuje mogą robić co chcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co miał chu.jem uderzyć?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńkaz
chodzi wyłącznie o to, że przez moje fochy może przeszła mu na to ochota:( i nie wiem, kiedy będzie następny raz. niepotrzebnie głupia płakałam, teraz nie da sobie i mi tej przyjemności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purporowa Łza będzie miałą do końca życa wstręt do facetów za to że dawała dupska za hajs, także nie ma co na jej komentarze zwracać uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubiekiedy jestem sobie kobietą, takim Homo sapiens, obywatelką Polski, płacę podatki i kur...a mam nieprzeciętną wrazliwość . Czytając takie brednie normalnie uśmiech odwrócił mi się w drugą stronę a wątroba zaczęła marszczyć. Do tego nie uzanję przemocy w życiu a tymbardziej w łozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wstretu do facetow a do ich wymagań a łozku. Poje.... ańcy naoglądają się filmow a potem traktują swoje kobiety gorzej niż prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na końcu klęknęłam przed nim, aby mógł trysnąć na moją twarz." On jej nie zmusił. Chciała klęknąć i klęknęła. Nie pobił jej specjalnie. Wyluzuj kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Purpurowa jako profesjonalistka doskonale wiesz że odrobina perwersji w sypialni jest bardzo wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńkaz
ale w łóżku to co innego, kobieta czuje się spełniona, kiedy moze zostać sk****ona w łóżku, każda kobieta powinna tego zaznać, inaczej nie będzie sobą. proponuję wrócić do istoty tematu czyli: czy on się będzie długo na mnie gniewał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieprzysz, nie wiesz nawet co to miłość, męża masz z rozsądku, tak samo i dziecko, któremu współczuje bo nie będzie wiedziało jak kochać mając taką matkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Purpura, Ty wszystko rozumiesz bo się k***iłaś, to najmądrzejsze rozumy pozjadałaś buahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko napisalas pierwszy post w taki sposob, jaksby faktycznie chodzilo o to niefortunne uderzenie, a nie o to co on teraz czuje i jak sie zachowuje. Ale sprostowalas i ok:) wiadomo, ze nie zrobil tego specjalnie, a takie wypadki w akcie wielkiego podniecenia sie zdarzaja, mnie rowniez;) musisz z nim po prostu pogadac, powiedziec ze wiesz ze to byl pech, ze niepotrzebnie histeryzowalas, minie troche czasu i powinno wszystko wrocic do normy. A co do tryskania do ust i tego, ze wowczas mezczyzna traktuje kobiete jak dziwke...totalna bzdura. Tzn jesli idzie do d***** to niech ona nie oczekuje ze bedzie ja mial za ksiezniczke, w koncu placi za usluge. Natomiast relacja miedzy dwojgiem ludzi, ktorzy sie kochaja, jest zupelnie inna. Przeciez kobiety(wiadomo nie kazda) tak samo lubia byc zdominoowane jak mezczyzni lubia dominowac. Najwazniejsze to to, by traktowania z lozka nie przenosic do zycia codziennego. Przeciez to, ze on lubi przytrzymac ja za glowe podczas loda, rzucic ja na lozko i zwiazac, wcale nie znaczy ze ma ja za szmate. Po prostu maja podobne temperamenty i potrzeby. I to ze uprawiaja dziki niepohamowany seks nie oznacza, ze sie wzajemnie nie szanuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Prowo.. nie prowo.. jakie to ma znaczenie? Ważniejsze jest to w jaki sposób traktują faceci swoje dziewczyny. Jako była -prostytutka nigdy nie pozwalałam na spust na twarz, nawet za duże pieniądze. Dziewczyny, oszalałyście? Do ust i na twarz? Pozwalacie się tak traktować? Kim zatem jesteście dla faceta? A co to za facet co robi na swoją dzewczynę? Nasrać też dacie na siebie?? O ,zesz ja pierdzielę!!'' Pozwalam. Czemu mam nie pozwalać niby jak mnie to sama kreci? Ps.Ty zawsze pierdzielisz 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×