Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panny młode 2014 i 2015 jaki utwór na pierwszy taniec

Polecane posty

Gość gość
to zale, co kto lubi - ja np lubi klasykę, walce, tanga- wiec na to postawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borówka am
co kto lubi... mi dj doradził, by zdecydować się na przekładaniec - tzn kilka piosenek, wybraliśmy 3 ulubione, dj nam to fajnie zmiksuje, jakby ktoś chciał kontakt do bardzo życzliwego i kontaktowego wodzireja to polecam macieja wilkanowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my bierzmy "zloty krazek", idziemy wbrew modzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bedziemy miec zmixowane piosenki super to bedzie wygladac niz jakis przytulaniec sraniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weekend- bedziesz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wahamy się wciąż pomiędzy "Ave maria" Beyonce (ma dla nas szczególne znaczenie), a "Secret" Seal. Ślub 24 października 2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz czegoś naprawdę oryginalnego polecam Aretha Franklin - I Say A Little Prayer Uwielbiam ta piosenkę. Na pewno będzie to pierwszy taniec na moim ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My bedziemy miec zmixowane piosenki wiec rozne będą utwory hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hold my hand M.Jackson & Akon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ed Sheeran - Give Me Love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiii306
Te całe miksowanie piosenek i wyuczone na glanc układy są na maxa oklepane :) Ja myślę nad piosenką Michael Bublé - To Love Somebody :) i też będziemy chcieli poćwiczyć w szkole tańca ale bez jakis specjalnych układów;) Ślub mam 13 czerwca.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu ustalcie przebój rozwodowy,bo coraz ich więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiii306
Pffff..... ja nie jestem przesądna jeśli chodzi o date ślubu:) To nie jest piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotiii306
heheh będziemy tańczyć przy Goo Goo Dolls-Iris:) Czerwiec coraz bliżej a tu trzeba pozbyć się troche kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fazi0075
I juz po ślubie 5 miesięcy jak ten czas miną tak jak pisałem wcześniej miałem piosenkę Andre i w dodatku 2 zespoły jeden główny który grał całe wesele i drugi od godziny 20.00 do 24.00 2 trąbki , 1 saksofon , 1 akordeon wszystkim zrobiliśmy niezłą niespodziankę nikt się nie spodziewał takiej imprezy weszli nic nikomu nie mówiąc z zaplecza i zaczęli grać 2 zespoły razem wszyscy stanęli jak wryci , rodzina mojej żony nie widziała czegoś takiego jeszcze nigdy na żywo , jeżeli ktoś będzie robił wesele to niech pomyśli nad czymś takim a na pewno nie będzie żałował , trzeba kombinować żeby wesele utkwiło wszystkim na lata w pamięci , pozdrawiam i życzę wszystkim udanych wesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz coś takiego jak wielkie litery? To może użyj? Nikt się przez to nie będzie przedzierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fazi0075
Jak żaba nie umie pływać to mówi że woda za rzadka , więc jak ktoś będzie chciał przeczytać to przeczyta i bez uwag mi tutaj troszkę kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o trochę szybszym repertuarze jeśli chodzi o pierwszy taniec? Powiem szczerze, że nie podobają mi się już powolne, przereklamowane, smętne piosenki, gdzie para młoda ledwo się porusza, a goście stoją w bezruchu. Myślę o piosence Rude-magic https://www.youtube.com/watch?v=PIh2xe4jnpk Jak myślicie, nadaje się na ten pierwszy taniec? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś nie chce smutow, polecam Gloria Gaynor - I love you baby :) 18,04,2015 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula-od dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastanawiam się m.in. nad utworem "The ways I love you" Faye Blais lub "All of me" John Legend. Pozdrawiam wszystkie tegoroczne Panny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiamy się z narzeczonym nad Shout- Tylko dla ciebie, Manaam- Zapatrzenie i Ziyo - Magiczne słowa i Tomasz Żółtko- Kochaj mnie i dotykaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×