Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panny młode 2014 i 2015 jaki utwór na pierwszy taniec

Polecane posty

Gość lavra1991
Co bym ja powiedziała hmm mój narzeczony upiera się na kavinsky- nightcall ale ja sobie ostatnio umyśliłam że wytniemy fragment z happysad- w piwnicy u dziadka ;) Trochę wolna, trochę radosna taka od idealna i wyrwany fragment 3 minuty ;) nie zmęczy gości :) Pamiętasz to miejsce w piwnicy u dziadka? Kiedy przychodziła jesień, zrzucali tam węgiel i jabłka i tam całowaliśmy się pierwszy raz. Brałem wtedy Twoje ręce i kładłem je sobie na twarz. A skronie pulsowały gęściej, gdy dłonie masowały lędźwie. No a na górze szalała burza i wiatr z miejsca na miejsce przeganiał piach. Kałuże wypiły podwórze do cna, a buda ganiała psa. No gdzie było nam tak bezpiecznie jak tam? A kiedy przychodziła zima i w mig w czarno-biały zmieniał się świat, lizaliśmy paprocie na szybach a mróz trzaskał jak bat. No a jeśli wychylaliśmy nosa no to tylko na moment nad staw a co by rybom podać tlen no ale póki jeszcze był dzień wracaliśmy pod dach. Bo gdzie było nam tak bezpiecznie jak tam? A na wiosnę i letnie dni radosne, biegliśmy co świt na sad i tam zwykle chichraliśmy się w głos. Kiedy rosa łaskotała nas po stopach podsadzałem Cię wtedy na wiśnie, no i stamtąd strzelaliśmy do wron. A pestki to była nasza broń, a pestki to była nasza broń, tak pestki to była nasza broń, a dom to schron był nasz. No bo gdzie było nam tak bezpiecznie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia5125
Znalazłam piękną piosenkę w serialu ale nie mogę znaleźć wykonawcy z serialu niania zemsta Janiny proszę o pomoc kto to wykonywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vanessa Paradis "Mi amor" - to będzie u mnie! Tekst jest świetny, a połowa gości zrozumie go bez problemu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najchętniej to "Diridonda" Andrusa, i z wideo na ścianie, żeby patrzyli na to a nie na nas :D A na serio najbardziej rozważamy "Sunday kind of Love" i "Wild Horses" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michael Bublé - To Love Somebody mieliśmy ślub 23.08.2014 i mieliśmy tą piosenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna mloda wrzesień 2015
Ją będę miała Andre tylko z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kożelanka
A my weźmiemy chyba piosenkę Everything - Michael Buble. Mniej znana, ale rytmiczna i trochę żywsza. Można zrobić parę fajnych obrotów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszenka ja również bym chciała lepsza połowa! :) Sami uczyliście się kroków? chciałam się zainspirowac ale w necie nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płakać się chce jak się czyta niektóre wpisy. Kilkanaście lat gram na weselach i niektórych pierdół nie słyszałem. Niektórzy powinni od razu zamówić sobie np coś zespołu Sabaton, np Uprising. A DJ na wesele to już czysta profanacja. Może od razu z kościoła iść do klubu, dyskoteki itp. Zaoszczędzicie na przyjęciu. Albo jeszcze lepiej, Kasprzaka na parapet i heja w tany. A wracając do pierwszego tańca, po pierwsze utwór powinni wybrać młodzi ale nie do przesady, nic zagranicznego, polskie wesele, polskie kawałki. Zespół powinien zagrać to na żywo. Chyba że wynajmujecie tanich "muzyków z przypadku" Ot kupiłem sobie klawisz na dyskietki to będę sobie "grał" Przez takich ludzie stali się chytrzy i nie doceniają zespołów które grają naprawdę a nie z playbacku. Należy również pamiętać że zespół na weselu to po parze młodych i tym kto roznosi wódkę, najważniejsze osoby. Bez nich nie ma wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybralismy Everybody's got something to hide except me and my monkey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka miłość w sam raz - Michał Bajor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dakini82
Najlepiej wybrać coś z czym para młoda ma jakieś miłe wspomnienia- np. z pierwszej randki itp. Jak się nie ma takiego utworu to można poszukać czegoś " w klimacie". Ja ostatnio szukając propozycji właśnie trafiłam na fajnego bloga pisanego przez DJ-a i tam sobie poczytałam wiele ciekawych wskazówek weselnych i o muzyce na pierwszy taniec, o toastach kiedy najlepiej, o oczepinach, o tym kiedy tort podawać- niby takie drobiazgi, ale okazuje się, że znaczące. Warto sobie poczytać i DJ fajny z tego co widzę, może go wynajmę na swoje wesele-http://www.djmw.pl/category/blog-djmw/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×