Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panny młode 2014 i 2015 jaki utwór na pierwszy taniec

Polecane posty

Gość dakamina
My tańczyliśmy walca angielskiego - bardzo subtelny, delikatny, i faktycznie pasuje do tej imprezy. Tutaj macie inne przykłady - http://www.weselezklasa.pl/pierwszy-taniec/ Na pewno odpadają wszelkie dynamiczne tańce, a przynajmniej mnie akurat takie nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulaaaaa
"Can you feel the love tonight" wesele 6 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z modą: Polskie: Mig- Wymarzona Claris- Fantastyczna Mig - Jej dotyk Piękni i Młodzi- Ona jest taka cudowna Weekend - Za każdą chwilę z Tobą Weekend - Za miłość mą (piękna) Zagraniczne: Lana Del Rey- young and Beautiful Ed Sheeran- Give me love Indila- love story ( piękna) Jason Mraz - I'm yours William ft eva simons - this is love

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UlubionyFotograf
Zapraszamy foto+video www.ulubionyfotograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flightless Bird, American Mouth. Najpiękniejsza piosenka na pierwszy taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Flightless Bird, American Mouth. Najpiękniejsza piosenka na pierwszy taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie chcieliśmy smętów na pierwszy taniec, więc wybraliśmy Annę Jantar i utwór "Żeby szczęśliwym być".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArtast
Ja bardzo długo szukałam tej idealnej piosenki, oryginalnej troszkę innej niż wszystkie, wyjątkowej. Znalazłam Ed Sheeran "Thinking out loud" - ale po tym jak pojawiła się w radiu i słychać ją wszędzie non stop zrezygnowaliśmy. Ostatecznie znalazłam "Lucky" Jason Mraz Colbie Caillat - przesympatyczna, lekka i przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata1303
He Is We - I Wouldn't Mind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampo
Anastasia walz, z tej bajki, tylko po angielsku, uklad tradycyjnego walca wiedenskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zastanawiamy się nad : Big mountain- baby I love your way Ed-sheeran- thinking out loud i Earth angel . Być może coś się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu u mnie w USA kobiety czesto decyduja sie na zycie bez dziecka i maja duzo szczesliwesze i bardziej spelnione zycie i maja kariere i hobby i wolnosc i podroze… 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie do nieba Piaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walkiria spejn
a my będziemy mieli przekładaniec, tak nam doradził Maciej Wilkanowski, nasz dj, zaczniemy od walca, przy przejść do rock'n'rolla a na koniec znów spokojna ballada, bo nie umieliśmy się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my w kwietniu przyszłego roku oddział zamknięty ,,Gdyby nie ty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może złoty krążek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście nikim wiec i tak nie wyjdziecie za maz, wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kamień z napisem LOVE" nadaje się na 1wszy taniec? jak myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona1
Będąc do tej pory gościem na całkiem sporej ilości wesel wyrobiła sobie już opinię na temat pierwszego tańca.Mi osobiście nie podobają się przytulane pierwsze tańce,ale tylko w tedy gdy zespół prosi gosci o zrobienie kółka wokół pary i ludzie nie wiedzą gdzie patrzec(bo ileż można udawac zachwyt patrząc na dwie przytulające się osoby,które też jeszcze się krępują a są dopiero po przysięgdze),a wolna piosenki trwają zazwyczaj ok5min i ludzie dreptają w kółku bez rytmu...Wolny taniec tak,ale tylko gdy goście zostają za stolem i podziwiają z daleka a młoda para ma poczucie intymności chwili i to wygląda super oni na parkiecie wtuleni :) szybsze piosenki też są super,ale para musi byc caly czas razem a nie tańczyc obok siebie. Z takich piosenek polecam mało znane Sylwi Grzeszczak - "własny wzór", "hotel chwil"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszenka
Ślub już za 3 tygodnie :) my wybraliśmy Mesajah- lepsza połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam, że ja nie jestem panną młodą ale z racji profesji uczestniczyłam w wielu weselach i jeśli chodzi o pierwszy taniec to mogłabym wymienić: - Tylko w Twoich dłoniach - Z kimś takim jak Ty - The power of love - Ja jestem bogaty - Słowo jedyne Ty - Zycie jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję profesjonalną naukę pierwszego tańca weselnego :) jestem tancerzem z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie tańca towarzyskiego. Mogę pomóc wszystkim młodym parom w obrębie rejonu Śląska. Mam możliwość udostępnienia sali tanecznej lub dojazdu do was :) pozostawiam również dowolność w wyborze piosenki lub mogę podpowiedzieć własnymi sprawdzonymi propozycjami :) wszelkie informacje pod numerem telefonu 696179931.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaa1991
My wesele za 3 miesiące :D Szukam, szukam i czytam ... :) w sumie od zawsze kojarzy nam się z nami piosenka daro- właśnie Ty. Co myślicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRossie
my mamy wesele za niecały miesiąc i na razie jeszcze szukamy :) zastanawialiśmy się nad : Lady Pank - zawsze tam gdzie Ty Farba - Chcę tu zostać Kancelaria- Zabiorę Cię właśnie Tam K. Krawczyk- bo jesteś Ty Branny- niech mówią że to nie jest miłość kilka piosenek Stachurskiego ;) Paulla- Od dzis Perfekt- Kołysanka Happysad- zanim pójdę Mezo- Aniele Peja- K.C Maanam- kocham cię kochanie moje T.Love- I love you mesajah- lepsza połowa After Party- Tylko ona jedyna Weekend- za każdą chwilę z tobą maciemoże jeszcze jakieś propozycje? Ale z nowszych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwaa - do końca świata ... w sam raz na pierwszy taniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justme1
Mietek Szcześniak - całe życie czekam na Ciebie, będę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja,co prawda, planuję z narzeczonym tylko ślub cywilny dopiero za rok dla garstki przyjaciół i rodziny aczkolwiek bardzo chciałabym zatańczyć "pierwszy taniec" do SO CLOSE Jon Mclaughlin Naprawdę piękna piosenka. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wybraliśmy żeby było wesoło utwór Ula w Golfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaAnielica
U nas slub w lipcu:) o ile wytrzymam z ksiedzem..a piosenka u nas to kwestia sporu:D ale chyba zostaniemy przy pierwszej decyzji metalica nothing else metter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaAnielica
My wybralismy metalica nothing else metter:) piekna piosenka,caly czas nam towarzyszy. Slub w lipcu:) obym sie nie poplakala na pierwszym tancu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×