Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość7654321

Czy wrócił do Was mężczyzna który zniknął bez słowa

Polecane posty

Gość gość
Mój zostawił mnie po roku bycia razem. Potem tłumaczył, że chorował inie chciał mnie ranić. Motyw z Magdy M. tyle, że przed jej nakręceniem. Miałam 21 lat, byłam do szaleństwa zakochana. Wróciliśmy do siebie i byliśmy w sumie 6,5 roku razem. Okazał się psychopatą i manipulatorem. Czasem lepiej żeby nie wracali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotka to moje drugie imię
nie wiem czy wrócił nie byliśmy razem tak naprawdę chociaż ja czekałam na niego wiernie :P potrafił nie odzywać się przez kilka, kilkanaście tygodni - żadnego telefonu , sms-a nic potem pojawiał się znowu teraz po dwóch latach mam dość - wiem ze nie byłam dla niego najważniejsza a więc wolę zostać sama niż udawać że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s*******n taki no no oczywiscie ze to tak jest to przecie normalka no zupelnie no tak no w ogole :) www.youtube.com/watch?v=1FT_YcldLa4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez idiotka
Ode mnie też chłopak zniknął bez słowa... wydzwaniałm, pisałam, myślałam, że coś się stało - ale on nic. Po miesiącu odezwał się do mnie, smutny z pytaniem czy kogoś mam - nie miałam i niestety dałam mu szansę. Było to błędem bo byliśmy następnie razem ok 2 lat i niedawno on znowu zniknął bez słowa, przy czym pod koniec - unikał mnie, albo spotykał się tylko na seks, oczywiście pod postacia niby normalnego spotkania, niby ze tęskni był czuly, do czasu seksu, później traktowal mnie jak obca osobe. Z czasem zniknal... a ze mnie idiotka, ze nie skonczylam tego wcześniej, ze dalam mu szanse i ze pokochałam kogos kto w efekcie nie dość ze mnie nie szanowal to nawet trochę mu na mnie nie zalezalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7654321
Przykre te Wasze opowieści dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nieee, takiemu to już nie można ufać, daruj go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7654321
Tak, zaufać już chyba trudno. Chociaż jak widać po niektórych wpisach, wyjątki się zdarzają, ale duże wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie odszedł po 2 miesiącach bycia razem i wrócił po w miesiącach , i kolejny raz zniknął po 3 latach i nie wrócił : ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×