Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość mała ruda 150cm
;) Jakich bogów? Bóg jest jeden. W 3 osobach.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej mała ruda
Uważaj na amanta, on niszczy ludzi, nie zadawaj się z nim, znam go dobrze,on sam sobie jest winien,że jest sam. Myślli tylko o sobie, nie liczy się z ludzmi, on nie wie co to jest miłość. Nie ma przyjaciół i nie wspóczuję mu, bo na to zasłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ruda 150cm
Słowiku? Czy to Ty? Dzięki za poradę, ale ja się Amanta nie boję.:) A i tak nie jestem mu pisana, a on mnie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik
Tak to ja. Jesteś odważna, widzę ,że dasz sobie radę. Trzymaj się dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amancie
Czy chcesz mnie slowika na swoją dzieweczkę. O słyszałam ,że jesteś wybredny. ZA nic w świecie nie poszłabym z tobą na randkę. Mój znak zodiaku to Baran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amancie
Nie cierpię papierosów i piwa. Ulubione potrawy spagheti i ryż z kurczakiem. Kocham podróże, rozmawiać z ludzmi. Mój charakter, wrażliwa i uparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amancie
A gdzie je znajdziesz, napewno w burdelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ruda 150cm
Ależ, Amancie, ja Cię lubię nawet bardzo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A o kim ma mysleć
? Przecież myśli się o tym, kogo się kocha.:D Wiem po sobie, he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On kocha siebie
Jemu na tym nie zależy, żeby kogoś kochać, tylko zabawić się. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze. Przecież o to właśnie chodzi, aby robić sobie dobrze.:D A jeśli się i innym dobrze przy okazji zrobi, to jest pięknie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie to jest bardzo
nie dobrze, mnie to się nie podoba, jestem człowiekiem , a nie zabawką. Mam szacunek do siebie i cieszę się z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:43 Amant Wszech Czasów amantwszechcz@tlen.pl 31-letni kawaler bez nałogów szuka odpowiedniej damy.Ostrzegam:jestem wybredny(w pewnych sprawach) 16:58 Amant Wszech Czasów k.odwetowa (amantws@yahoo.de) Zestawiłem pierwszy wpis i ostatni. Proszę zwrócić uwagę na datowanie wpisów. Mijają 4 (słownie: cztery) lata bezskutecznych poszukiwań damy. Może czas zmienić pseudo..? Albo chociaż ująć je w cudzysłów? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak to nic nie pomoże
Zostanie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak to nic nie pomoże
35 lat to nie jest tragedia, też można czuć się duchem młodo. Nic straconego. Są takie kobiety co mają tyle lat, a wyglądają o 10 lat młodziej. Za mną oglądają się młodzi chłopcy , wyglądam jak uczennca 19 letnia. Mam to w genach po mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak to nic nie pomoże
To jest prawda. Wyglądam bardzo młodo . Moja rodzina i przyjaciele mówią, że trzymam się bardzo dobrze. Jestem zdrowa , nie palę, nie piję, dbam o formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj jest komedia
Sposób na teściową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy do lewego
prawy do lewwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta Halupczok
Kasia Prokopeczko,Ewa Bledronka, Marzena Pękała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te imiona i nazwiska
są prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XIONC
ja tam nei weim czego tu szukacie.. .. jesteście ludźmi a nie maszynami.. szukajcie randek i miłosci w życiu codziennym i na ulicy... podczas codzinnych czynnosci...a nie wirtualnie sie podniecacie w necie.. ludzie troche pomyślcie ze internet to ułuda.. nie poznasz czlowieka pisząc z nim przez ineternet nie widząc go jego zachowania gestów.. czy sposobu bycia.. nie poznasz czy ci ta osoba pasuje.. no chyba ze lubice tak sie oszukiwać.... niedługo pojawią sie wirtualne dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wierzę nikomu
Ale się ciekawsze topiki, gdzie można prowadzić dyskusje na wiele tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wierzę nikomu
Niewszyscy tu ludzie są głupi, zdaję sprawę, że to jest świat ułudy, ale w życiu jest tak samo. Jestem rozsądna , nigdy nie podawałam swoich danych i numeru telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesołych Świąt Wszystkim.
Smacznego Jajka oraz Lanego Poniedziałku. Niech te święta dla Was będą radosne i pełne miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" XIONC (satara1@wp.pl) ja tam nei weim czego tu szukacie.. .. jesteście ludźmi a nie maszynami.. szukajcie randek i miłosci w życiu codziennym i na ulicy... podczas codzinnych czynnosci...a nie wirtualnie sie podniecacie w necie.. ludzie troche pomyślcie ze internet to ułuda.. nie poznasz czlowieka pisząc z nim przez ineternet nie widząc go jego zachowania gestów.. czy sposobu bycia.. nie poznasz czy ci ta osoba pasuje.. no chyba ze lubice tak sie oszukiwać.... niedługo pojawią sie wirtualne dzieci.. " Na ulicy dawno nikogo nadającego się do podrywania nie spotkałem:O.A to co trzeba to ja wiem na temat kogo podrywać ale nie wiem gdzie znaleźć:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×