Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość He he
Kaśka masz rację, ja z niego po prostu żartuję, ten typ mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaK
Do : KASKA2324 Jak nie wiesz o co chodzi to lepiej nie wtykaj nosa w nieswoje sprawy! Amant uważa, że gwałt to coś normalnego ... Przeczytaj jego wypowiedzi pisemne również w topiku kafeterii - kącik kobiet zgwałconych . Myślę, że szybko zmienisz zdanie. I nie oceniaj ludzi po tym co piszą, jeżeli nie znasz dokładnego powodu konfrontacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaK
Do: Amant Wszech Czasów k.odwetowa Nie szukaj dziury w całym ... Boisz się i tyle. Strach Cię obleciał na wszystkie możliwe sposoby. A i chcę Cię uświadomić, że nie szukam kłótni tylko chciałabym usłyszeć Twoje słowa na temat gwałtu prosto w oczy. Czy jesteś taki głupi, czy tylko udajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kaśki
Martyna ma rację, co ty wiesz o gwałcie, czy było ci przyjemnie ,gdyby ciebie ktoś ranił i drwił z twojego bólu, nie masz pojęcia! Przejrzyj na oczy, będziesz myślała inaczej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amancie, wiesz , mam takiego znajomego , który zaprasza kobiety tylko po to ,aby mieć towarzystwo przy kolacji, i często kucharkę:D...TYLKO na tym jego randki się kończą,na jedzeniu, a gdy przychodzi weekend, wolne dni... jest nieszczęśliwy bo stołówkę mu zamykają...pozdr.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKA2324
No co sie tak bulwersujecie akurat o gwałcie to nie czytałam wiec z kąd miałam wiedzieć ze on drwi z bolu innych mi oczywiście tez coś takiego sie nie podoba bo co jest przyjemnego w tym jak jakiś PALANT zgwałci kobietę przyjemność to chyba ma ta druga strona a poszkodowana tylko cierpi przez całe życie.Jesli kogoś uraziłam to przepraszam . a ciebie Amancie nie nazwałam sangwinikiem czytaj uważniej bo tylko opisałam jakich cech oczekiwały by kobiety gdyby były na twoim miejscu i szukały podrywu miały by tez mnóstwo oczekiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MartynaK Do : KASKA2324 Jak nie wiesz o co chodzi to lepiej nie wtykaj nosa w nieswoje sprawy! Amant uważa, że gwałt to coś normalnego ... Przeczytaj jego wypowiedzi pisemne również w topiku kafeterii - kącik kobiet zgwałconych . Myślę, że szybko zmienisz zdanie. I nie oceniaj ludzi po tym co piszą, jeżeli nie znasz dokładnego powodu konfrontacji " Nie ode mnie zależy czy to jest normą a nie przypominam sobie żebym gdzieś napisał że twierdzę ze to normalne:P.No i ja nie wyrażałem się że gwałt jest przyjemny ale że niektóre łajdaki na to zasłużyły tak samo jak na wizytę na krześle elektrycznym:P.A z tego powodu że ktoś zasłużył na pewno nie będę twierdził że to przyjemne:P.ladymona widzę że ten koleś zupełnie inny ode mnie:P.a ja nie twierdziłem że mnie nazwałaś sangwinikiem:O.A to nie jest istotne czy drwie czy co ale czy ten co dostał lanie to zasłużył:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaK
Do : Amant Wszech Czasów k.odwetowa Nie tłumacz się głupio dobrze wiesz jak było. Nie oszukuj siebie samego, bo pisałeś różne rzeczy na temat gwałtu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu ta stara śpiewka
" Jesteście za głupie , żeby to zrozumieć". Sam siebie nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny dajcie sobie spokój
Ten człowiek ma zle w głowie, on tylko prowokuje, cieszy się,że jest w centrum zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechce mi sie czytac tychy 25 stron,ale z checia sie przylacze tylko niejestem w temacie dla amanta........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaR...
Amancie, a te dwie które miałeś spotkać?, nie wyszło czy nieodpowiednie parametry? Ty poważnie szukasz , czy tak dla zabicia nudy i urozmaicenia kafe:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editwonsemite
bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette86
moze ow amant by swoja fotke zamiescil? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie brzydki jak chrabąszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×