Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość inne monstra
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"słowiczka Inspektorze tygrysie, on ma coś z głową, lubi ranić ludzi, obrażał mnie w sposób chamski, nie ma swojej godności, szacunku dla cierpienia ludzkiego, wchodził na topiki, na których ludzie mówili o swoich bolesnych przeżyciach, nie cierpię tego typa. Pozdrawiam. " BO SAME SIĘ O TO STARACIE ŻEBYM MIAŁ NA WASZ TEMAT TAKIE ZDANIE. " 31 inspektor tygrys Słowiczko, zgadzam się z Tobą, też czytałem, takie jego wypowiedzi o których mówisz. Mam na myśli, że jest on przypadkiem najsmutniejszym bo swoje niedomagania usiłuje nadrabiać w najgorszy sposób. Nie usprawiedliwiam go, raczej opisuję jego stan. Amant szczególnie ekscytuje się wspominając o gwałcie w najgłupszych, najprymitywniejszych kontekstach. Takie głupstwa są charakterystyczne dla chłopców, którzy wchodzą w okres dojrzewania. Amant nie dojrzał emocjonalnie i tę niedojrzałość w sobie pielęgnuje. " A wy nie dojrzeliście do dialogu:P.A to że coś piszę o gwałcie to nie znaczy że bez sensu:P. "inspektor tygrys zwrócę cie tylko "Amancie" uwagę że inni poznają się w realu jak i tu na forum bez takich kryteriów jak daty urodzenia spotykają się z mniejszym lub większym powodzeniem ale się spotykają ty trwasz w wieży zbudowanej z absurdalnych wymagań i nie masz niczego " Nie mam absurdalnych wymagań a jak sie nie spotkałem z innymi to nie moja wina:O.A inni spotykają się z takim powodzeniem czasami że są teraz w trumnie:P. A że inni poznają to nie znaczy że moja wina w tym że nie poznałem:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor tygrys
cały ten twoj system wymogów jest tylko po to aby usprawiedliwic swoje wady, błędy i niechęć do refleksji i pracy nad sobą :O p.s. nikt nie daje ci prawa do ranienia innych, tym bardziej jesli oni (w tym wypadku one) cię nie zranili wypisujesz brednie o przemocy seksualnej bo jestes słaby i czujesz sie niepewnie wobec kobiet, po prostu boisz się ich, więc nadrabiasz miną w necie, kompensujesz sobie swoją słabość wyobrażeniami o "uprawnionym gwałcie" masz już trochę zbyt wiele lat na tak głupie gadki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor tygrys
gdy sobie uświadamiam, że masz tyle lat co ja to robi mi się słabo że mając tyle lat, można być tak emocjonalnie niedorozwiniętym mieć tak prymitywne "zdanie" S T R A S Z N E !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Tygrysie inspektorze nie gadaj z amantem, on nigdy nie zmieni się. Masz rację, ma za dużo lat,żeby gadać takie bzdury, ale wątpię,że on może mieć 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Inspektorze tygrysie , on zawsze prowokuje, ale przekracza granice, koszmar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ludzi
Nie słuchajcie amanta, ten człowiek powinien leczyć się na głowę, sam nie wie co gada, tacy jak on nie myśli racjonalnie, ja mówię co myślę, tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant to beznadziejny
przypadek, myślę, że to jest gówniarz, któremu nudzi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor tygrys
35letni mentalny gówiarz, który nie wie co ma począć ze sobą :O i właśnie dlatego kobiety nie chcą się z Tobą umawiać bo pieprzysz bez sensu i co gorsza bez wdzięku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inspektorze tygrysie
Kobiety nie chcą się z nim umawiać, robią bardzo dobrze, bo nigdy niewiadomo jakim może być człowiekiem amant. Zawsze głupio mówi,że były nieodpowiednie dla niego, nie ma w sobie pokory , godności, kultury, po jego wulgarnych tekstach przekonujemy się jaki to jest człowiek, on wie doskonale co mówi, ale nic tego nie robi, dalej obraża i rani ludzi, zawsze będzie taki sam. To jest tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale są tu ludzie którzy
są mądrzy i kulturalni, na topiku kącik zgwałconych ktoś powiedział do amanta, że lubi pastwić się nad ludzmi, żeby wynosił się stamtąd, a amant dalej był taki sam, wszystko spływało po nim jak po kaczce.Skąd biorą się tacy ludzie? Przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Inspektorze tygrysie Kobiety nie chcą się z nim umawiać, robią bardzo dobrze, bo nigdy niewiadomo jakim może być człowiekiem amant. Zawsze głupio mówi,że były nieodpowiednie dla niego, nie ma w sobie pokory , godności, kultury, po jego wulgarnych tekstach przekonujemy się jaki to jest człowiek, on wie doskonale co mówi, ale nic tego nie robi, dalej obraża i rani ludzi, zawsze będzie taki sam. To jest tragiczne. \" Nie zawsze:P.A nigdy nie wiadomo co to za typki ten inspektor tygrys itp.:P.Może to jacyś alfonsi:P.A jak ktoś zasłużył na obrażanie to co zrobić:P? A pastwić nad innymi to się nie staram tylko inni dają powody do tego:P.Ale już nie mam chęci udowadniać tego że nie jestem wilebłądem💤.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amancie ty zasłużyłeś
na manto. Niewinni ludzie nie zasługują na obrażanie, ty o tym doskonale wiesz, dalej jesteś gnidą, co cieszy ciebie,że jesteś takim draniem. Tygrys inspektor jest w porządku człowiek, bo szacunek do ludzi, nie rani, jest normalny. Mam gdzieś twoje " nie muszę udowadniać, że nie jestem wiełbłądem". Twój charakter mówi za ciebie. Zajmij się swoją głową, jesteś nienormalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
He he he he he , ale te pytania są, ale numer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupota do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe czy amant miał trudne
dzieciństwo, czy jego rodzina była patologiczna, dlatego taki jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę wam wyznać
miał i ma nadopiekuńczą matkę nadopiekuńczą matką wyjaśnia się wszelkie emocjonalne patologie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może amant mógł mieć nadopieku
ńczą matkę albo mogłabyć chora psychicznie, pewnie ma to po niej, dla tego nie może założyć rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komiczne odstąp mu
nie może założyć niczego poza rajstopami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie poznali się na amancie
i powiedzieli,że on jest nienormalny, po nim to spływa jak po kaczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektorze tygrysie
Czy chciałbyś założyć swój topik , porozmawiać normalnie o poważnych sprawach, bo tutaj nie da się, co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amant ........
Czekam na was,żeby dostać w pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor tygrys
możemy prozomawiać :) masz jakiś konkretny temat na myśli..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RANDKOWICZKA
AMANT>>>>''Jeżeli chodzi o staranie się to nie robię tego bo jak jakiejś zależy to sama się postara'' tak napisales i ja tak samo robie,wiec dwie polowki pomaranczy moga sie minac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
Inspektorze tygrysie możemy rozmawiać o czym chcesz np. o nietolerancji, życiu, ludziach, marzeniach, miłości, pasji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty natomiast jesteś znawcą kobiet i podrywania wyśmienitym :D tak wybitnym, że do tej chwili nie miałeś żadnej kobiety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowiczka
He he he dobrze powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×