Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Amant Wszech Czasów

Zapraszam damy na randkę

Polecane posty

Gość anniaaaa
to moje te 2 ostatnie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anniaaaa
Dzięki Amancie :) Szkoda, ze nie możesz jakiejś szerszej analizy układu planet zrobić, bo jak sama próbowałam, to wyszło mi, że raczej do związków to z nikim nie pasuję. Więc chciałam się poradzić kogos obeznanego w tematyce A z tą wagą to trafiłeś w sedno :) Pozdrawiam i życzę odnalezienia tej poszukiwanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfafsfafsfasfa
Amancie, chyba się w Tobie zakochałam. Mam 18 lat. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 kwiecień 1983 rok, mój znak to Baran :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żeby wiedzieć co w gwiazdach mi pisane:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najpóźniej za 5 lat będziesz miała duże problemy których być może nie przeżyjesz:P.Gdybym znał szczegóły to bym mógł napisać dokładniej.Na pocieszenie napisżę że nie wygląda na to żeby były to problemy z gwałcicielami:P.Chociaż już teraz będziesz miała innego rodzaju problemy:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Amancie nie wierzę horoskopy, to wielki pic na wodę:-p, to jest nierealne, ludzie mogą sobie wierzyć w to co chcą, wróżka to też człowiek, może być dobrą terapeutką, wysłucha, poradzi, postawi tarota, powie,że karty mówią prawdę, a nie zawsze tak musi być, jedni wierzą w sny, drudzy w duchy, trzeci w przepowiednie, miałam różne dziwne sny, ale nigdy nic nie spotkało mnie złego. Kiedy byłam mała często śniło mi się,że leciałam, budziłam się często po tym, jak dorastałam, to śniły mi się podróże, niektóre sny są wyrazne, ale to są tylko nasze myśli, warto przeczytać " Podpatrywanie umysłu", wyjaśnia dlaczego człowiek tak się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żyjemy w realnym świecie, a w cuda nie wierzę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Matematyka nie ma nic ztym wspólnego, wiara ma się do tego ,że cuda nie zdarzają się i ja to wiem:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dla mnie to są totalne bzdury, a niech każdy wierzy w to co chce:-p, to nie jest żadne wyznanie, a prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspektor wariat
Cytuję niejakiego inspektora tygrysa: ( link: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=577995&start=720 ) "Pytanie do Amanta czy pomiędzy pierwszym wpisem z dnia (jak poniżej) " 00:43 Amant Wszech Czasów amantwszechcz@tlen.pl 31-letni kawaler bez nałogów szuka odpowiedniej damy.Ostrzegam:jestem wybredny(w pewnych sprawach)" a ostatnim postem " 00:40 Amant Wszech Czasów k.odwetowa Nie brzydki charakter ale kiepski jestem z propagandy ." umawiałeś się na randki? Ile kobiet poznałeś? Z iloma miałeś stosunek (seksualny)?" Ponawiam pytanie :D i zachęcam do dyskusji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iretere
Wiesz co, zasługujesz na oryginalną i inteligentną dziewczynę, podoba mi się Twoje poczucie humoru i wrazliwość szeroko rozumiana. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×