Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julianna wwa

karmienie piersia przy innych jest nieeleganckie

Polecane posty

Gość Julianna wwa

Czesc, Chciałam poruszyc temat karmienia piersią. Czy uważcie ze karmienie w miejscach publicznych, przy znajomych, przy rodzinie jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne, jeśli kobieta się czymś osłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
Ja uważam że jest no nieeleganckie i przykre. Uwazam że matki nie powinny tego robic poniewaz nie trzeba obdzierac sie z kobiecosci zeby byc matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieeleganckie? :D Trzeba nazywać rzeczy po imieniu- jest OBRZYDLIWE! Nieeleganckie to jest noszenie torebki w innym kolorze niż buty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
Ja uwazam żę jest to po prostu przykry nawyk. Moim zdaniem to ze masz mala dzidzie na reku nic nie zmienia w fakcie ze nadal jestes kobieta. Wiec zapytam czy gdybys nie miala dziecka to pokazalabys piersi publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle postawiony problem. Ani nieeleganckie, ani przykre. Przykre może być najwyżej dla innej kobiety, która straciła niemowlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest normalne i naturalne, czlowiek stworzony jest z piersiami, a male ssaki ssą piersi! w naszym uwstecznionym, PiSdowskim spoleczenstwie wstydem jest wszystko!! wyciągaj cyca i karm i nigdy niczym się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
nie wiem dlaczego w szpitalach jest to reguła ze na salach poporodowych są odwiedziny i musisz karmić przy gosciach kolezanek obok. Jesli oczywiscie wybierasz karmienie naturalne. Coraz wiecej kobiet ostatnio wybiera butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmiłam w różnych miejscach i wcale nie pokazywałam piersi publicznie. Miałam odpowiednie ciuchy do karmienia, zasłaniałam się pieluszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
zeppelin ale to ze cos jest naturalne nie znaczy ze godne pokazywania. Fizjologiczna potrzeba jest zalatwianie sie w wc i czy Ty zalatwiasz te potrzeby publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś wybiera butelkę dlatego, że "musisz karmić przy gosciach kolezanek obok", to tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
Ja uwazam że jest to bardzo zły nawyk naszego spoleczenstwa i propaganda karmienia ,, naturalnego,, Moim zdaniem jesli chcesz karmic nie oznacza ze masz to robic gdzikolwiek tak samo załatwianie sie w wc. Nie zalatwiasz sie na dworzu przy innych. Nie podoba mi sie ze porównywani są ludzie do ssaków. Ssak np pies kopuluje przy wszystkich nie szuka miejsca do seksu tylko robi to instynktownie. Nie robcie z ludzi zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980rok
DLa mnie karmienie w miejscu publicznym jest normalne. Tak jak dorośli musza jest tak niemowlak tez musi zaspokoić swój głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
Pogratulowac? A czemu od razu szydzisz z decyzji kobiety ze ona nie chvce karmic? Co Ci daje obrazanie i pouczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zalatwiasz sie na dworzu xxx ani na dworzu, ani na dworzE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980rok
Julianna wwa - jeżeli dla ciebie sranie i jedzenie to to samo to chyba masz 14 lat i problemy w szkole. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas panuje kult bachora i kult matki , wszystko im wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
Nie podoba mi sie ze takie szalone osoby chca rządzic w życiu innych czym ktoś ma karmic. Kazdy swoim cialem rozporządza sam a nikt nie ma prawa tego krytykowac dlaczego nie chce karmic. To ze ja nie karmie jest u mnie w domu i Ty tego nie widzisz. Ale z kolei inni publicznie moze nie chce Cie widziec pol nagiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecino.. Gdzie tu szydzenie, obrażanie i pouczanie? Zastanów się, zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srorzu - dworzu :D nie nie załatwiam. a czy piersi, ich wygląd i funkcję uważasz za równie 'odrażające' co defekację i oddawanie moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmię piersią i wstydzę sie karmić.. Głupio mi przy teściach tak wyjąć pierś na wierzch. Najlepsze jest to że teściowa nie widzi w tym nic wstydliwego i te jej głupie teksty przy całej rodzinie typu "o daj jej cycusia" mnie w*******ą. Teraz się wycwaniłam i odciągam pokarm laktatorem jak wiem że ktoś Ma odwiedzić nas.. I podaje z butelki. Bez przesady, powinno być jakieś uszanowanie intymności.. Jestem młoda i jest mi niezręcznie tak się obnażać a publicznie to nie wyobrażam sobie karmienia, spaliłabym sie ze wstydu! Ale nie mam nic do matek które karmią publicznie, no trudno jesli dziecko jest głodne to trzeba je nakarmić i podziwiam za odwage pokazania ciała publicznie bez skrępowania. Macierzyństwo to misja, jeśli znalazłabym się w sytuacji ekstremalnej to bym nakarmiła i już, chociaż teraz sobie nie wyobraźam tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie szalone osoby xxx Ty się sama czytasz? Dobrze się aby czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
do mezatka Jestes wulgarną kobietą nie powinnas używać takich słów. Co Ty sobą reprezentujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakby przyszło chodzić topless na plaży to nic w tym nie ma ohydnego i odrzucającego? piękne, półnagie, kształtne dziewczyny, którym zazdrościcie to już inne piersi niż te z których jedzą ich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980rok
"Kazdy swoim cialem rozporządza sam a nikt nie ma prawa tego krytykowac dlaczego nie chce karmic." No właśnie to ty nie masz prawa krytykować np mnie ze karmiłam piersią w miejscu publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem jeśli jest możliwość wyjść do innego pokoju itp. to należy to zrobić a jeśli nie ma takiej mozliwości to robić to w maksymalnie "skromny" sposób - niekoniecznie wywalać całą siną pierś na widok publiczny, przykryć pierś pieluszką, odwrócić się od innych na chwilę itp. jest to naturalne ale można to robić dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze mezatka napisała - co to za porównianie karmienia piersią z robieniem kupki i siczku (teraz ładnie to ujęłam?)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest normalne i naturalne, czlowiek stworzony jest z piersiami, a male ssaki ssą piersi! w naszym uwstecznionym, PiSdowskim spoleczenstwie wstydem jest wszystko!! wyciągaj cyca i karm i nigdy niczym się nie przejmuj. xxx naturalne jest również wypróżnianie się. ale czy to oznacza że możemy srac i szczac przy innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
Pokazujesz biust w miejscach publicznych jak nie masz dziecka? Nie. Nie porównuj ludzi do ssaków bo to śmieszne. Ssak nie zapładnia w łózku w pokoju tylko na dworzu. Moze Ty zacznij uprawiac seks jak ssaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×