Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julianna wwa

karmienie piersia przy innych jest nieeleganckie

Polecane posty

Gość gość
A co ty nigdy nie widziałaś obrazów czy figury Matki Boskiej jak karmi dzieciątko ? xxx nie, wez pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość0007- mnie generalnie wiele rzeczy przeszkadza, taki typ ze mnie,ale z dwojga zlego oczywiscie lepiej niech zachowa dyskrecje a nie na legalu mach sysa do buziola malucha i patrzcie podziwiajcie. Jak juz musi to dyskrecja wskazana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
uwazam ze kobieta moze sie zakryc i usiasc w miejscu odosobnionym i taka jest prawda, mozna nakarmic w dziecko ale tez mozna poszukac miejsca i sie zakryc. Natomiast moje pytanie nie bylo w strone krytyki, czytaj ze zrozumieniem albo ja powtórzę czy karmienie przy tesciowej czy znajomych ci nie uwłacza? Czy karmiłabys na przykład przy kolegach mężą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0007
"gość A co ty nigdy nie widziałaś obrazów czy figury Matki Boskiej jak karmi dzieciątko ? xxx nie, wez pokaz" eee to pewnie nigdy w Kościele nie byłaś. Przejdź sie do jakiegoś to zobaczysz. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam, nie ma takich figur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
macierzynstwo to jedno a kobiecosc to drugie.Jedno nie powinno wykluczac drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tobie nie zycze jak najgorzej bo masz dziecko. widzisz miedzy nami roznice? to ty jestes zla do szpiku kosci, zaklamana i prawie swieta. ja jestem zwyklym ssakiem i jak suka czy kotka nie zycze nikomu biczowania na syberii i najgorszego. dupa, cycki, prącie, gnój - wulgaryzmek to mój wuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
powiem tak, zal mi niektórych z was braku inteligencji i braku klasy, nieeleganckiego słownictwa, braku myślenia. Naprawde na tym forum jestem 2 raz i widze że po prostu umiecie sie tylko obrzucać błotem ,, Mamy,, Nie ma z wami w wiekszosci normalnej dyskusji, sa jak widze tutaj wyjatki i niektóre z was fajnie normalnie rozmawiaja, i dla was szacunek, ale reszta to po prostu ,, ssaki,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Twoich ust bycie ssakiem to dla mnie komplement, bo ty jesteś prymitywnym płazińcem, bo gad czy płaz to na Ciebie zbyt wiele powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakalna
Julianno. :) Daruj sobie. Do niektórych (tych z grubszą skórą) nic nie dotrze. One są za mało wrażliwe na to, by pewne sprawy zrozumieć lub wyczuć. Robią tym sobie krzywdę, ale to już ich wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężatka1980rok
Julianna wwa hehe To idź na inne forum i tam załóż sobie elegancki temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niech wszystkie bogobojne prukwy wpiszą sobie w wyszukierce Matka Boska Mleczna. ona naprawdę miała piersi z mlekiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z loginem bez logowania
Karmienie piersią jest naturalne, ale własnie nieeleganckie. Jeśli jesteś nieelegancka - karm wszędzie. Sama mam małe dziecko i gdy było mniejsze i było cieplej karmiłam je w różnych miejscach, ale jesli był to park to na ławce na uboczu, raz nawet z MD's, ale na zewnątrz. I zawsze mocno się kamuflując i zupełnie wyłączając z otoczenia. Czyli jak ktoś patrzył czy nawet coś chciałby skomentować to nie dawałam na to szansy. No i zawsze tak, by piersi nie było widać. Już wychodząc z domu "planowałam" ewentualne karmienie i miałam odpowiedni stanik i bluzkę. x Nie czytałam wszystkiego. Odpowiadam tylko w temacie z tytułu wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
zepellin ostatni raz zwróce sie do ciebie i wychodze z tego inteligentnego forum dla inteligentnych! Zycze ci jak najgorzej to znaczy ze zycze ci zeby ciebie tak ktos potraktowal jak ty mnie dzisiaj. Wyzywalas mnie od lachonow, itd i ja tobie zycze zeby ciebie ktos tak ocenil i zblaznil jak ty mnie, zycze ci zeby ci sie to w zyciu na tobie odbilo poniewaz to bedzie sprawiedliwe. Moze w koncu zrozumiesz ze tak sie nie postepuje i wyjdzie ci to na plus? Zawsze mozna sie zmienic, Ale jeszcze raz powtarzam zycze ci zeby ciebie ktos potraktowal tak jak ty innych traktujesz, twoje slowa są podle, masz podle serce i nie warto z toba rozmawiac, zycie ci byc moze pokaze jeszcze ze nawet w Internecie piszac mozesz zrobic komus krzywde i zranic, zycze jak najgorzej tak samo jak ty w swoim sercu zyczysz innym zle i wyzywasz i szkalujesz za cudze decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakalna
LedZeppelin - no właśnie. :O Zszoruj troszkę swoje zgrubienia na skórze i na wrażliwości. Choć raz poczuj się KOBIETĄ, a nie ssakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
zakalna ja widze ze to problem z glowa, te osoby chyba sa molestowane przez rodziny i sie tutaj wylewaja i rzucaja sie na inne kobiety bo moze w domu cos maja nie tak, normalna osoba sie tak nie odzywa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że nie dla jednych ust będę lachonem, chciałabym jeszcze przez wiele wiele lat być tak nazywana :) dzięki, pruderyjna gwiazdko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o następne życzliwe słowa tej super poprawnej białogłowy, która dupa nie mówi. molestowane przez rodziny - molestują, sadzają na fotelu i czytają 13 księgę pana Tadeusza i Tomiki Fredry :) on to dałby popalić takiej niewydymce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z loginem bez logowania
Przejrzałam wątek: lachony, słoiki, Matka Boska, wyuzdanie............. O CZYM DZIEWCZYNY WŁAŚCIWIE PISZEMY?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julianna wwa zepellin ostatni raz zwróce sie do ciebie i wychodze z tego inteligentnego forum dla inteligentnych! Zycze ci jak najgorzej to znaczy ze zycze ci zeby ciebie tak ktos potraktowal jak ty mnie dzisiaj. Wyzywalas mnie od lachonow, itd i ja tobie zycze zeby ciebie ktos tak ocenil i zblaznil jak ty mnie, zycze ci zeby ci sie to w zyciu na tobie odbilo poniewaz to bedzie sprawiedliwe. Moze w koncu zrozumiesz ze tak sie nie postepuje i wyjdzie ci to na plus? Zawsze mozna sie zmienic, Ale jeszcze raz powtarzam zycze ci zeby ciebie ktos potraktowal tak jak ty innych traktujesz, twoje slowa są podle, masz podle serce i nie warto z toba rozmawiac, zycie ci byc moze pokaze jeszcze ze nawet w Internecie piszac mozesz zrobic komus krzywde i zranic, zycze jak najgorzej tak samo jak ty w swoim sercu zyczysz innym zle i wyzywasz i szkalujesz za cudze decyzje. xxx LECZ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym, że autorka nazwała mnie wulgarną, nieelegancką prostaczką, bo użyłam wyrazu D U P A, mam za to być wywieziona na Sybir i być tak długo biczowana, aż się nawrócę. życzy mi tego co najgorsze, żebym się opamiętała zawczasu. a moje wyuzdanie i prostactwo wynika z molestowania w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z loginem bez logowania
OK, dzięki;) To dla mnie za dużo, ale to słowo na "d" jest potoczne, by się obrażać. Sama mówimy o swojej "grubej doopie". Dobra, nie wkręcam się, ale moja ogólna rada: więcej luzu i dystansu, bo tu na kafe to zawsze przyczepi się jakaś do czegoś. Wszystko, by pisać żeby pisać - chooj, że nie na temat. YO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
Aha... jeszcze jedna rzecz.Tak jak napisałam wczesniej jestem tutaj na tym forum drugi raz, wczoraj byłam rowniez jako małgorzata 26 i pozdrawiam wszystkie panie które mnie zlinczowały za karmienie butelką. Ogólnie to wybaczcie, że puściły mi nerwy natomiast mówienie o dziecku które pije mleko modyf, że mu urosną rogi czy kopyta jest podłe, Weszlam jeszcze raz tym razem opanowana i nie dalam sie sprowokowac i co sie okazalo? jak sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się... enter za szybko naciśnie to nie jest lekko. modyfikowane mleko jest spoko. to wczoraj zlinczowały Cię zupełnie inne osoby niż te z którymi dzisiaj polemizowałaś :) dobrze, że to Twój drugi raz na forum, są inne wątła istotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna wwa
,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliannawwa
do siebie odzywacie , podtrzymuje wypowiedz z wczoraj ze niektore z was pisza jak ulicznice . wasz problem polega na tym ze nie macie szacunku do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliannawwa
napisalam wczoraj ze jednym z powodow cukrzycy ciazowej moze byc otylosc i wszystkie jak jeden maz sie na mnie rzucily za tą wypowiedz. hipoktyzja! piszecie ze mm to jest chemia ze ,, mleko mamy podnosi iq dzieci,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×