Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Chyba jednak odchodzę z kafe

Polecane posty

Tyle spraw zaniedbałem, przez siedzenie tu, że ja pierdziu. Miałem dwumiesięczną przerwę, ale wróciłem iiii... i zaczęło się znowu. Więc wygląda na to, że nic tu po mnie. Wielu z was też by się to przydało:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysyłam na urlop prymusowy bezpłatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojtam, ojtam. Na pewno niejedna atrakcja się znajdzie.:D Tobie chyba też bym t radził. Nie szkoda Ci życia na kafe? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Poza kafe mam tak bogate życie, ale jakoś na wszystko znajduję czas. Mam pracę, a może niedługo ją zmienię na lepszą. Realizuje większość moich zainteresowań i planów. Spotykam się z przyjaciółmi i znajomymi. 7 dni w tygodniu wykorzystuję w całości. A Tobie proponuję lepszą organizację czasu. Wtedy będziesz mógł robić tyle rzeczy, co ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko robię: - śniadanie + porządki w domu -praca -dom -zainteresowania -spotkania z przyjaciółmi -obiad + pranie + sprzątanie - kafeteria - zainteresowania - idę spać Mój dzień zaczyna się o 6:00 rano i kończy o 24:00. Od poniedziałku do niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obraź się, ale po mojemu musiałabyś chodzić jak katarynka, żeby pracować, gotować sobie, robić zakupy, realizować zainteresowania, spotykać się ze znajomymi i spędzać 2-3 godziny na kafe. Ja zbyt leniwej natury jestem:p A nawet powiem więcej - fizycznie bym nie wyrobił. Wszystko wymaga ogromnego wysiłku. Mózg jest przeciążony i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wszystko przemyslane i zorganizowane. To samo dotyczy u mnie pieniędzy i wydatków. W pracy mówią, że jestem bardzo dobrze zorganizowana i na Mikołajki dostałam notes-organizer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm. Rozumiem, że kolekcjonujesz notesy - organizery? Czy może był w Twoim ulubionym kolorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie był prezent ode mnie dla mnie, tylko prezent od szefostwa dla mnie. Kupili bo pewnie organizer im się ze mną kojarzy. W pracy też wszystko organizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tylko ja dostałam. Z jednej strony miło mi się zrobiło, że szefostwo o mnie pamięta, a z drugiej źle, że tylko ja dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kafe nie da się odejść. Kto raz tu wszedł, już zawsze będzie wracał. Wiem bo sam juz odchodziłem z 10 razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, że jako jedyna dostałaś, sugeruje że jesteś wyróżniona :D A fakt, że jest to organizer, niestety, ale, że szefostwo oczekuje więcej :( Tak to interpretuję, ale swojej interpretacji nie nikomu nie narzucam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×