Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość w dom

Nie ma wiernych facetów dowód

Polecane posty

Gość gość
dzizas... pojęcie 'rozumne układanie życia' stosuję do zachowania gdzie zapewniamy sobie możliwość 'odwrotu', to podstawa która pozwala nam zachować psychicznie niezależność, i nie powoduje uczucia przybicia uwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie, rozumne układanie życia polega na szacunku i szanowaniu własnej oraz czyjejś wartości. Tzn nie idziesz mieszkać na gotowe, tylko zapewniasz sobie warunki bytowe w razie awarii. Nie zawsze się w życiu układa, nawet gdybyśmy tego chcieli najbardziej na świecie, to nic to nie da, trzeba się przygotować też na taką możliwość że nic z tego nie będzie, i wrócimy do punktu wyjścia." - Zwłaszcza jak taka korfa dopomoże małżeństwu, szarpiąc rozpaczliwie za rozporek żonatego i dzieciatego chłopa. Ale wiesz co jest sposub na taką upartą korfe. Idzie ją bardzo łatwo złmać obijając jej mordę tak żeby wszyscy widzieli i dłuuuugo się z niej nabijali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem wiernym i oddanym zasadom gościem, nic mnie nie złamie, zastanawiam się tylko czy trafie na kobiete o tym samym usposobieniu. PS W moim otoczeniu (i nie tylko) kobiety jednak cześciej zdradzają wiec.... -------------------------------------------------------- Zobaczcie tu macie wiernego (albo tak siędeklaruje) łapcie go dopóki jest wolny i zadna kobieta go nie zepsuła... Przykro mi ale faceci zdradzają dlatego że często kobiety zmuszają ich do takich zachowań foachami, wczesniejszymi zdradami kobiet, brakiem zrozumienia i czułości. Jeśli tak nie jest (w 40%) to po prostu 60% męskiej populacji to bydlęta, ale zasmuce was 70% kobiet jakie znam w pracy i otoczeniu towarzyskiem PUSZCZA SIĘ !!!!!! na lewo i prawo - demoralizacja króluje i postępuje za kilkanaście lat zniesie się inst małżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 9:43... bluźnisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dawno powinno się znieść instytucję małżeństwa, po co kreować i kultywować sposobność kłamstwa, niech sobie to zachowają dla ludzi którzy naprawdę będą tego pewni i zdecydowani, powinna być instytucja związku gdzie wszystko jest jak w małżeństwie, ale to nie małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dawno powinno się znieść instytucję małżeństwa, po co kreować i kultywować sposobność kłamstwa, niech sobie to zachowają dla ludzi którzy naprawdę będą tego pewni i zdecydowani, powinna być instytucja związku gdzie wszystko jest jak w małżeństwie, ale to nie małżeństwo. ---------------- yyyyyyyyyyy bzdura! wszystko jest jak w małżeństwie, ale to nie małżeństwo.- właśnie że nic nie powinno być jak w małżeństwie ludzie żyją na własnych zasadach które sami ustalają i ślubują np terminowa na 6mc 1rok 5 itp ale bez łączenia majatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
gosciuz 9.45-ja tez tak mam. Nawet w ferworze chęci zemsty na byłym-nie potrafiłam zdradzić,chcoiaż miałam myśli-zrobię mu to samo,aby wiedział jak się wtedy czuje druga osoba.Ale nic z tego nie wyszło :) Nie nadaje sie,nie potrafię:) Jestem wesoła,temperamnetna kobieta,uwielbiam tańczyć,żartować-panowie zwracaja na takie osoby uwagę,zagadują,itp. Ale nic bardziej mylnego-że takakobieta jest np. łatwa.Wręcz odwrotnie,ja moge nie pić na imprezach,a rewelacyjnie się bawię,z każdym pogadam,p[ożartuję,co nie znaczy-że pójde do łóżka.Oczywiście nie to,że taka niby grzeczna,nie lubiąca seksu,zimna kłada-wręcz odwrotnie,lubie sex-ale z kimś kto mnie szanujez kims -z kim łączą mnie głębokie uczucia,więzi-i wtedy żadnych granic;) Nie wiem,to chyba ktoś w sobie ma,ub nie ma-że potrafi uprawiać sex z każdym i wszędzie,albo nie potrafi tego zrobić-nawet w akcie zemsty na partnerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze tylko że małżeństwo do czegoś zobowiązuje, w razie kłopotów nie odchodzi się tak szybko, bez ślubu to można zmieniać patrnerow bez przerwy, jakby żyły dzieci nie wyobrażam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mnie bawi ja osoba, która ma za sobą jakieś negatywne doświadczenie usiłuje za wszelką cenę dowieść (nawet tak kretyńskim dowodem jak ten z tego tematu), że wszyscy ludzie na ziemi na pewno mają tak samo źle. Dalej wywodzą, że skoro każdy ma tak samo źle, to on/ona nie są tacy najgorsi. x Autorko, jeśli naprawdę masz taki poziom IQ jaki zaprezentowałaś w tym topiku to Twój facet jest usprawiedliwiony. Szukał jakiejś rozrywki intelektualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty pieprzysz gość w domu? mąż cię zdradzał, a ty potulnie zbralaś dziecko i usunęłaś mu się z zycia, zostawiąjąc cały dorobek wlanego zycia? Zdradzanej żonie należą się alimenty do końca życia. Żdradzana żona, której maz odmawia seksu ma prawo wystąpić do sądu o wysokie odszkodowanie, bo właśnie w malżeństwie ten seks należy jej się prawnie. Tym się wlaśnie różni małżeństwo od życia na kocią łapę, że małżonkowie maja swoje prawa. widać nie wieswz o tym, bo nigdy nie bylaś żoną i wciskasz tu kit, jaka z ciebie super baba z jajami, a w rzeczywistości jesteś tępa zdzira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
I chyba cos w tym jest-iz małżeństwa (jeden na jeden) sa wymysłem naszej cywilizacji,niestety wbrew naturze człowieka,który nigdy nie był monogamistą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dobrze tylko że małżeństwo do czegoś zobowiązuje, w razie kłopotów nie odchodzi się tak szybko, bez ślubu to można zmieniać patrnerow bez przerwy, jakby żyły dzieci nie wyobrażam sobie x To dobrze, że nie odchodzi się szybko? Rozumiem, że chcesz dalej żyć z partnerem, który wali Cię po rogach i cieszysz się, że jest do Ciebie przywiązany przez instytucję małżeństwa? (raczej powinnam napisać uwiązany). Jednak niektóre kobiety godności i honoru naprawdę nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"...Szukał jakiejś rozrywki intelektualnej." To problem większości kobiet, że nie zapewniają rozrywki intelektualnej facetom, w kółko tylko czegoś chcą, albo wymagają, albo robią...a reszta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie małżeństwo to rzecz święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Co ty pieprzysz gość w domu? mąż cię zdradzał, a ty potulnie zbralaś dziecko i usunęłaś mu się z zycia, zostawiąjąc cały dorobek wlanego zycia? Zdradzanej żonie należą się alimenty do końca życia. Żdradzana żona, której maz odmawia seksu ma prawo wystąpić do sądu o wysokie odszkodowanie, bo właśnie w malżeństwie ten seks należy jej się prawnie. Tym się wlaśnie różni małżeństwo od życia na kocią łapę, że małżonkowie maja swoje prawa. widać nie wieswz o tym, bo nigdy nie bylaś żoną i wciskasz tu kit, jaka z ciebie super baba z jajami, a w rzeczywistości jesteś tępa zdzira. x Hahaha, odszkodowanie za brak seksu? W jakim kraju tak jest? Bójcie się kafeteryjne kury domowe i zacznijcie przeliczać czy wystarczająco często Wasz mąż ma seks :D A tak przy okazji - czy jest jakaś masowa ucieczka z psychiatryka? A może gimbusiarnia ma dziś wolne? Poziom głupoty prezentowanej w tym topiku przekracza wszystkie granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
alimenty na dziecko dostałam-200zł,Napisałam ,że zostawiałam wszytsko co było wsplnym majątkiem.I nie żałuję tego.Nie chciałam dodatkowych nerwów na darcie kotów podczas podziału majątku,a dwa,tak jak pisałam mama swa dume i honor.Do wszytskiego doszłam od początku własna praca i wyrzeczeniem.Mam wszytsko,I nikt mi nie zarzuci,nie wygada-że cos dostałam od niego,czy tez mu zabrałam.Wali mnie to.To etap zamkniety.I ciesze się,że byłam na tyle odważna i silna iż to zrobiłam,Bo i ja,i wy doskonale wiecie-ile kobiet niestety muswi tolerowac zdrady meżą ,czuja sie upokorzone,i muszą w tym tkwić-z różnych powodów.I nie nam te kobiety oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wcześniej pisałam a teraz powtarzam, że korfy założyły kolejny głupi jak one same temat, w którym próbują wymusić na żonach rozwody, bo ich kochasie olali komisyjnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość "...Szukał jakiejś rozrywki intelektualnej." To problem większości kobiet, że nie zapewniają rozrywki intelektualnej facetom, w kółko tylko czegoś chcą, albo wymagają, albo robią...a reszta ? x Tu nie chodzi chyba tylko o rozrywki intelektualne, a mentalność części (niestety chyba znacznej) polskich kobiet jest widoczna w wypowiedziach na kafeterii. Cel życiowy to złapać faceta, ślub, a potem cieszyć się z tego, że się ma męża do końca życia. Utrzyma, w zamian za to trzeba czasem posprzątać i dać seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
9.57-dla mnie też.Ale jesli jeden z małżonków-nie dotrzymuje słów przysięgi,co robić? Jesli nie pomaga nic,co robić? Głupie gadanie.rzeczywistość weryfikuje nasze pojęcie świętości i tego co pragniemy,uważamy za wartośc-a niestety z tym co otrzymuje,z tym co nas spotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość9;57 Poziom głupoty prezentowanej w tym topiku przekracza wszystkie granice. --------- no ty mądrością i inteligencją raczej nie grzeszysz, po co tu wchodzisz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słysze wasz ból, i się w niego wsłuchuje, ale nie wiem co powiedzieć... albo nie chce mi się mówić bo oszałamia mnie wasza powierzchowna ocena tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.57-dla mnie też.Ale jesli jeden z małżonków-nie dotrzymuje słów przysięgi,co robić? Jesli nie pomaga nic,co robić? Głupie gadanie.rzeczywistość weryfikuje nasze pojęcie świętości i tego co pragniemy,uważamy za wartośc-a niestety z tym co otrzymuje,z tym co nas spotyka -----------chodziło mi o to pisząc że małżenstwo dla mnie to rzecz swięta że ja kochac bede zawsze męza najważniejsze to dla mnie dom dzieci, i nigdy zdrady nawet w myślach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość gość9;57 Poziom głupoty prezentowanej w tym topiku przekracza wszystkie granice. --------- no ty mądrością i inteligencją raczej nie grzeszysz, po co tu wchodzisz , x Po to żeby pośmiać się z wypowiedzi zakompleksionych kobiet udających, że są niedorozwinięte (mam nadzieję, że tylko udających, ale może to zbyt optymistyczne założenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja PIER................................ ten temat jest poyeeeeeany Same bierzecie Kuriarzy a potem płaczecie, potem wzdychacie do ludzi na poziomie z któych uprzednio drwiłyście, jeśli ja tak miałam to tak mają wszyscy, jeśli mój był taki to jej też.... pocieszające ale chyba dla tych glupich qrev co zalozyly zalosny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Co ty pieprzysz gość w domu? mąż cię zdradzał, a ty potulnie zbralaś dziecko i usunęłaś mu się z zycia, zostawiąjąc cały dorobek wlanego zycia? Zdradzanej żonie należą się alimenty do końca życia. Żdradzana żona, której maz odmawia seksu ma prawo wystąpić do sądu o wysokie odszkodowanie, bo właśnie w malżeństwie ten seks należy jej się prawnie. Tym się wlaśnie różni małżeństwo od życia na kocią łapę, że małżonkowie maja swoje prawa. widać nie wieswz o tym, bo nigdy nie bylaś żoną i wciskasz tu kit, jaka z ciebie super baba z jajami, a w rzeczywistości jesteś tępa zdzira. x Hahaha, odszkodowanie za brak seksu? W jakim kraju tak jest? Bójcie się kafeteryjne kury domowe i zacznijcie przeliczać czy wystarczająco często Wasz mąż ma seks x co cię tak śmieszy niedorozwinięta szmato? W Polsce tak jest. Idż do prawnika to się dowiesz i zacznij już od dziś trząść gaciami, bo jak zona kochanka to przeczyta, to twoj kochać błyskawicznie zapomni o twoim istnieniu i przyjdzie ci kopulować z ogorkiem. hahahahha x A tak przy okazji - czy jest jakaś masowa ucieczka z psychiatryka? A może gimbusiarnia ma dziś wolne? Poziom głupoty prezentowanej w tym topiku przekracza wszystkie granice x .Nie, jest masowy wysym niedorozwiniętych zdzir, jak w każdy weekend przystało, które zdesperowane do reszty wciskają żonom kit, że maja zabrać dzieci i opuścic włane domy, bo przygłupia szmata tak by chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w dom
ci którzy sa tutaj złośliwi i bezczelni-powiedźcie to co tu piszecie-kobieta seksoholików .one tez zakładały rodziny,ich mężowie mają różne stanowiska,wykształcenie-co nie wyklucza tego,iż zostali zdiagnozowani jako seksoholicy,i być może tylko nieliczni chodzą z tym n aterapię.Powiedz to jeden z drugim krzykaczu tej kobiecie! jestescie chorzy i fanatycy swoich urojeń. A wszystko do czasu,gdy nie zderzycie się z rzeczywistościa o któej jeszcze nie wiecie,bo was to na razie omija.Ale tylko na razie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie też małzeństwo to rzecz swięta, najważniejsza jest dla mnie rodzina, momo że nie zawsze jest wesoło i kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ja idę seksić się z mezem, bo nas naszła ochota, a wy szmaty dalej tu głośno wyjcie, gdyż wam tylko tyle pozostało :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co cię tak śmieszy niedorozwinięta szmato? W Polsce tak jest. Idż do prawnika to się dowiesz i zacznij już od dziś trząść gaciami, bo jak zona kochanka to przeczyta, to twoj kochać błyskawicznie zapomni o twoim istnieniu i przyjdzie ci kopulować z ogorkiem. hahahahha x Misiu, kilka słów wyjaśnienia. Będzie w punktach to może zrozumiesz: 1. nie muszę iść do prawnika, bo sama nim jestem (choć może dla kobiety, której jedynym celem w życiu jest znalezienie męża będzie to trudne do zrozumienia); 2. nie mam kochanka (jeśli właściwie rozumiesz znaczenie tego słowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ja idę seksić się z mezem, bo nas naszła ochota, a wy szmaty dalej tu głośno wyjcie, gdyż wam tylko tyle pozostało --------------to mąz twój to debil i nieudacznik skoro zadaje sie z taką szma tą, zdzirą niedorozwiniętą umysłowo idiotką, czy ty wiesz debilko co to jest sex,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×