Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Kogo stać ? ja w liceum biegałam do teatru co tydzień prawie. i namówiłam 1/2 klasy- to były wyjścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz trudno mi się z dzieciakami wybrać :( Moja teoria co do teatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się wynosi z domu - chodzenie do teatru . A jeśli nawet dorośli chcą to finanse nie pozwalają w większości wypadków. Bilet = 80 zł - 150zł .razy 4 osoby i mamy od 400 w górę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam wypowiedź podzilić na kilka wpisów bo......CZEMU 4 ZDANIA TO SPAM??????????😠😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać nadal jesteśmy solą w czyimś oku :p:p Olivier, znowu nie masz prądu? :p Ceny biletów są rzeczywiście z kosmosu! Dlatego zostaje nam kafe ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać nadal jesteśmy solą w czyimś oku :p:p Olivier, znowu nie masz prądu? :p Ceny biletów są rzeczywiście z kosmosu! Dlatego zostaje nam kafe ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro, tadam! ;) :D Już świecę, jak ta żarówka ;) Jak ja Cię za to lubię ;) 🌼 zaraz się odniosę do Twoich wypowiedzi ;) przegryzając nast kanapkę... ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :D kafe jest lepsze jak teatr ;) ;) ;) potrójne mrugnięcie chyba wyjaśnia też wszystko ;) * wiesz mnie z teatrem nie chodziło o rodzinkę a o kolegów z klasy, myślę, że większość nie byłaby zainteresowana taką formą spędzania czasu :( niestety... Naszatka ma rację, to się z domu wynosi, nie umniejszając nikomu :) a też faktycznie finanse tu grają dużą rolę, bo wyjście rodzinne to już spory wydatek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale starocie wyciągnęłaś na światło dzienne ;) fajne wszystkie oprócz Seweryna, jakoś nigdy go nie lubiłem :P ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze mi się spało po takich kołysankach ;-) mam dziś mnóstwo zajęć :-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór topiku :-D Jak zwykle trochę mnie ominęło , coś tam poczytałam ale nie za dużo bo znowu nic bym nie napisała tylko się wkurzała i poszła spać . Zawiesza mi się laptop już ze starości albo za dużo danych ma albo nie wiem co, nie mam do niego cierpliwości,muszę poćwiczyć topik na telefonie może dam radę i będzie lepiej :-D Muzyczki posłuchałam bo to też moje klimaty,super kawałeczki a tego jeszcze tyle nam umyka gdzieś że ho ho. W kwestii teatru to nie wiem czy kiedyś byłam ze szkołom jak tak to nie pamiętam tego faktu,moich rodziców nie było kiedyś stać na wyjazd do poznania w 5 osób ,mnie też nie było stać i moje dzieci też teatr to tylko znają ze szkoły tub tv.I tak idzie z pokolenia na pokolenie.Może mieszkając w większym mieście odchodzą koszty przejazdu i jest łatwiej . Cisza na topiku bo to pora taka iec mówię dobranoc wszystkim i spokojnej nocy .. Od jutra ocieplenie wiec dla niektórych super :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka - witaj po czasie... Jak tam mors? nie odmarzła ci dupcia??:D Nie wiem jak daleko od miasta mieszkasz ale u nas widywałam autokary wynajęte przez domy kultury czy gminy małych miejscowości . Czyli bilet + zrzutka na autokar. na pewno taniej niż dojazd własny , a i bilet grupowy . Może u ciebie w okolicy też jest jakaś instytucja na tyle prężna by podjąć się takiego wyzwania. 🌻 Wiatr się dziś uspokoił i 10 stopni to prawie upał. Rano T. mnie wku.. wsiadłam do złego autobusu i perpedesowałam z buta.. :( MIłego dnia wszystkim życzę . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenka 🖐️ Czuję się dziwnie ... siedzę sobie w liceum w którym zdawalam maturę ..... dzień otwarty .... teraz mój syn chce do niej chodzić. .... deja vu :) W tle gra Jo Dassin ..... liceum francuskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to różnie wychodzi...Twój do liceum , mój wczoraj skończył studia , Kani już mężatka , De Be -wnuki idą do szkoły❤️ A my i tak młode- i młodzi jak w liceum:D:D Oglądnęłam film o pannie Potter . Piękny ... a te jej rysunki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzień dobry w pierwszy dzień wiosny 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Coś tam wczoraj bredzili, że pierwszy dzień wiosny przechodzi na 20ego z powodu ruchów własnych Ziemi, ale dla mnie i tak pozostanie nim 21szy 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Naszatko, masz całkowitą rację :-D jesteśmy młodzi duchem i to się liczy :-D czasem mam wrażenie, że jesteśmy młodsi od naszych dzieci :-O rozumiesz co mam na myśli? oni są starsznie zmanierowani, wygodni i roszczeniowi, w dodatku hołdują zasadzie "niezbędne minimum" :-p oczywiście nie można zbytnio uogólniać, ale wrażenie takie mam :-p Gratulacje dla syna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, na muzę w pracy mam blokadę :-O Oby dzisiaj w pracy był dzień wagarowicza ;-) :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście rzadko chodzę do teatru, ale jednak bywam tam i wtedy czuję zdecydowanie, że zrobiłam coś dla ducha:)Dzieci mają poprzez szkołę dosyć częsty kontakt z teatrem, ale rzeczywiście zazwyczaj na tym kończy się ta przygoda. Dobrze więc, że mogą chociaż w ten sposób poobcować ze sztuką i osobiście zawsze ich do tego zachęcam. Wiosna pokazała nam dzisiaj swoją piękną i uśmiechniętą twarz🌼Oby taka pozostała:)Mam nadzieję, że zima poszła już sobie na dobre. Algiro, niedługo zawitam u Ciebie, ale bardzo służbowo;)Pomacham Ci z daleka:D Ja rozpoczęłam już weekend. Mała kawka i biorę się różne prace domowe😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyku- nie drażnij lwa! Mój weekend zaczyna się jutro po południu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, sorki!;)Jednak leżeć nie będę:PA wcale nie mam chęci na domowe obowiązki, miałam bardzo ciężki tydzień w pracy:OPrzyszły też nie zapowiada się na zwykły, ale taki z nadgodzinami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna 🌼 🌼 🌼 naprawdę prawdziwie wiosenny dzień ;) ja też już własnie zaczynam weekend ;) i mam nadzieję, ze będzie taki piękny jak dzisiejszy dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×