Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Gość kania2a
Zaczynam urlop :D do następnej niedzieli :D :D :D Należy mi się jak psu kość ;) Naszatko napisz mi co z tymi klapkami, to spróbuję coś zaradzić. U nas jest taka firma Polonus to w ich sklepie mogę zapytać tylko potrzebny fason i jak to wygląda. W twoje strony jadę w niedzielę, tradycyjnie do Władka. Stamtąd wszędzie blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko to ta firma http://www.pollonus.com.pl/ A te klapki to męskie maja być jak w tym rozmiarze? ;) Byłam na kolejnej rozmowie o pracę. Jestem pełna nadziei ale co z tego wyniknie ..... same wiecie.... :( kto to wie. Już nie raz miałam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Pada znowu i wieje ......wrrrrrrrrrrr, co za zwariowane lato!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliście poprawić a nie zepsuć. Teraz mogę tu wejść tylko z głaskanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda ustabilizowała się. Lato pachnie niestety jego końcem....trzeba cieszyć się z ciepłych dni:) Czas płynie....zdecydowanie za szybko:PPołowa sierpnia wpływa na mnie zdecydowanie stresująco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż się boję, u mnie będzie niedługo:Oi to niestety od razu wiadomo, że będzie trwał dłużej niż tydzień. Odkładany od dawna, bo nienawidzę remontówJednak już czas najwyższy zadziałać. Mam nadzieję, że przeżyję. Najgorzej, że będę wtedy miała napięcie w pracy, ale nie chciałam w lecie. Trzeba w końcu kiedyś odpocząć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Storczyku -sam remont nie trwał długo tylko że brak elementów wyposażenia robotnicy nie mają co robić bo musi być zachowana kolejność . A jak wszystko mieć przez 1/2 roku przed remontem?? gdzie trzymać ? jak kiedyś trzymałam lustro to i tak zbiliśmy. Teraz okazało się że najgorzej jest z dobraniem lustra. Skoro wszystkie kafle w sklepach są koloru betonu to czemu lustra łazienkowe są złote????!!!!!!!!!!!! na złość?????? Kafli szarych nie potrzebuję ale srebrne lustro i owszem. no i kicha ... bo jak już są to do królewskich salonów a nie łazienki 1*1 mb😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to już jest, zawsze jest wybór tych wzorów, których nie chcemy:PJa mam tylko nadzieję, że mój remont potrwa bez przedłużeń....ale i tak patrzę na niego ze strachem. Remont ma być nieskomplikowany, ale za to kompleksowy. Wiadomo jednak, że niespodzianki czekają na każdym kroku;) Pogoda coś mi dzisiaj nie sprzyja....wstałam zmęczona i z bólem głowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Z doświadczenia wiem że im mniej skomplikowany to dłuższy niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remontu ciąg dalszy - znacie przypowieść o ostatnim gwoździu??? Dosłownie ostatni- hak pod umywalkę - trafiona rura wodna! a obok na tej samej wysokości są stare dziury i nic. !!! piątek , 17 ta - szukaj hydraulika! kafelkarz załamany! a co ja mam powiedzieć ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka_calkiem nowa
Hej Duszyczki tak dzisiaj z Kasia pisaliśmy o naszym topiku Kiedyś to bo super W to już lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka_calkiem nowa
Ile to już lat ...... Lubię wspomnienia Pozdrawiam wszystkie duszyczki Niestety zapomniałam jak się wstawia te wszystkie cudowne kwiatki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bożenko. Dawno cię nie było. Sprzątam po remoncie. Mam wrażenie że nie ma końca w ścieraniu kurzu. Jest wszędzie. dobrze że Pogoda dobra i można wszystko uprać. Jesień czuć w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)>🌼 Naszata, jeszcze trochę i będziesz mogła cieszyć się zmianami:)A ja wtedy rozpocznę walkę:PNa dwóch frontach:P Oddech jesieni rzeczywiście już czuć...:ODzisiaj jednak zapowiada się letni i ciepły dzień:)Oby było ich jak najwięcej:) Kania, w końcu przeczytałam "Hormonię":DTeraz zaczęłam czytać kolejną część. Nie wiem tylko, czy zdążę przeczytać ją w spokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
mam taką nadzieję . okna nabrały już nowego wyglądu. zmiana firanki to jak przemeblowanie pokoju. Inne dekoracje na parapetach...i nowy pokój ;)ide już ku cieplejszemu wystrojowi. Nocami po 12 stopni. czasem muszę okno zamknąć tak zimno się robi w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Ledwo żyję, w domu remont niby skończony, ale w pracy szaleństwo:(. W góry pojechałam, połaziłam , niby odpoczęłam, ale już mi przeszło, po wczorajszym dniu rąk nie czuję, przenosiłam się na własnych plecach 2 piętra w dół i inny budynek do tego, dziś ciąg dalszy, masakra. buziaki dla wszystkich w trakcie remontu, przed i po, w końcu to szaleństwo kiedyś się kończy.... ( a wtedy zaczynam planować następny ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Ledwo żyję, w domu remont niby skończony, ale w pracy szaleństwo:(. W góry pojechałam, połaziłam , niby odpoczęłam, ale już mi przeszło, po wczorajszym dniu rąk nie czuję, przenosiłam się na własnych plecach 2 piętra w dół i inny budynek do tego, dziś ciąg dalszy, masakra. buziaki dla wszystkich w trakcie remontu, przed i po, w końcu to szaleństwo kiedyś się kończy.... ( a wtedy zaczynam planować następny ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
koniec strony znowu czy jakieś inne kwiatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy okazji spotkałam wielu dawno nie widzianych znajomych i zrobiła się niezła impreza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×