Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Niech to cholera!!! 😠 Coś się pokazało, wiec nastukałam posta i znowu poleciał do cenzury!!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie się pokazało. A myślałam że sama tu zostałam. Zaczyna mnie to wq! Storczyku- dobrze że gdzieś możesz odreagować . MM dziś gotował , ja nadal siedzę w łóżku ale jutro jak nie wstanęęto dostanę hopla. Do d.. takie spędzanie czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
jak leżę jest ok, jak pokręcę się po chałupie - nogi mi się plączą i potem opływam, , co za zaraza dziwaczna! mam dość, podobnie jak Naszata, tyle że ja na szczęście nie kicham i nie kaszlę, ale jeszcze tydzień w domu posiedzę:( Algira, młoda stworzenie inteligentne, wnioski wyciągnie i następny konkurs pójdzie lepiej, pierwsze koty za płoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pięknie, tyle wpisów i widzę je dopiero dziś:OWydawałoby się, że obecnie idealna sprawność działania stron internetowych jest czymś normalnym...a jednak nie. Algira, nie ma tego złego:)Córka wyciągnęła wnioski i będzie dążyć bardziej doświadczona do sukcesów:) My kupiliśmy już sporo przedmiotów za zawartość naszego pudełka:DCzęsto jest tak, że są to właśnie rzeczy, na które w innym przypadku nie zdecydowałabym się. Są to oczywiście też rzeczy konieczne. Analizując, stwierdzam, że większość kupiliśmy do domu:)Pomysł rzeczywiście starawy, nie pomyślałabym, że tylu osób może dotyczyć:PSprawdza się naprawdę rewelacyjnie:) Za oknem znowu szaro...kawa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znajomego który wkłada do pudełka wszystkie trafiające do niego 2 i 5 . :D na koniec roku okazuje się że ma ubezpieczenieauta , domu i czort wie co jeszcze. też sposób. Dobrze że młoda naukę pobrała szybko. Z psiapsiółkami tak jak z rodziną -najlepiej na zdjęciu i tak by się odciąć dało. Do czynów trzeba mieć wspólników. MM robi śniadanko - tylko on sprawny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pudełka kupiłam telewizor 50 . Inaczej nadal używałabym taki "dupiasty" ;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednym z pierwszych naszych zakupów po ślubie była świnka skarbonka i też wrzucalismy do niej pięciozłotówki ;) i też dzięki temu opłaciliśmy ubezpieczenie samochodu, bez konieczności zapożyczania się ;) to naprawdę dobry pomysł ;) Babcia mojej koleżanki zawsze jej powtarzała, żeby oszczędzała wtedy kiedy ma, bo jak nie będzie miała, nie da się oszczędzać. Mądra kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
zniknęło ..a potem gada że spam 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
🖐️ spać nie mogę...pada, wieje, a mnie głowa boli:( nie dajcie się zarazie, w przyszłym roku chyba się zaszczepię... ja nie mam koperty ani puszki, zlecenie stałe na subkonto, też się sprawdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
PogodA jak u mnie.mam zapalenie oskrzeli.chwile przed zapaleniem płuc.antybiotyk jednak muszę wziąć. Zdycham po krótkim spacerze do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś się dorobiła :( Współczuję i życzę szybkiej poprawy 😍 a dzisiaj u Was koncert Roda Stewarta ..... U mnie deszcz leje jak diabli :o z jednej strony dobrze, bo woda zawsze potrzebna ;) po południu słonko wyjrzało na parę minut i zapachniało wiosną :) MM pojechał na nockę, ja testuję nowy dekoder. MM wkurzyl się na UPC i napisał pismo o rozwiązanie umowy. Już następnego dnia zadzwonili z nową ofertą. Dali nam nowy router, najnowszy dekoder z dostępem do nowości kinowych i trzeci dekoder do ostatniego pokoju :) przyspieszył też internet :) no i wisienka na torcie - rachunek 70 zeta w dół :D A jutro młody staje przed komisją wojskową ..... kiedy to zleciało?! Przecież nie tak dawno chodził do przedszkola :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
kiedyś chorowałam raz na kilka lat , teraz 2 razy w roku ale za to przez kilka tygodni. Jednak SKS 😭 Odkurzyłam pokój - spociłam się niemożebnie. Odpoczęłam , wyniosłam klamoty do piwnicy - znów się spociłam . Zaczęły boleć mnie plecy - ległam. Najlepiej pod ciepłym kocykiem . A niech to!! Obawiam się że to jeszcze potrwa. W Przerzedziłam 1 szufladę . Może codziennie jedna to do świąt zrobię porządki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kategoria A :D :D mimo płastoskopia i alergii :p przeniesiony do rezerwy ;) Naszatko, nie szalej! Naprawdę powinnaś ze 2 dni poleżeć w łóżku. W brzoskwiniowym wieku trzeba o siebie bardziej dbać ;) na cholerę Ci jakieś komplikacje?! :p Roboty w domu i tak nie przerobisz :p Antybiotyk leczy, ale i oslabia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn dziś stwierdził że on i ja potrafimy w przeciwieństwie do taty się nudzic ;) no czy ja wiem?? spytałam co to nuda? tatę nosi jak nic nie robi , ja nie znam takiego stanu. Bo jak znajdę chwile luzu to zawsze znajdę coś do roboty - nawet czytanie książki czy spa to już coś . Nudziłyście się kiedyś??leżąc w łóżku można medytować , czytać , komputerzyć , robić na drutach.Ale się nudzić ???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tu dzieje się dzieje... ;) Ja już prawie zdrowa, tylko nie potrafię sobie z uszami poradzić :( Wpuszczam krople to ulży, zapomnę to wraca ból. Można powiedzieć, że znam datę kiedy stanę się bezrobotna :( Szczegóły w mailu jak będę mieć wenę. Dziewczyny czy wy w chorobie nie możecie spokojnie pochorować? ;) Naszatko ty to już w ogóle przechodzisz samą siebie 🌼 Albo się choruje, albo w piwnicy buszuje. I zdziwiona skąd zapalenie oskrzeli. Masz ode mnie klapsa. ;) Debe zdrowiej dziewczyno 🌼 Byłam w Zamościu, w Lublinie niedawno, w Rzeszowie koło listopada. W Bieszczadach kilka lat temu. Spodoba ci się :) Dziś znów mam wolne. Coś tam w domu porobię i siądę do krzyżyków. Wczoraj odebrałam obraz z oprawy. Wyszedł pięknie. :) Wyślę mailem. Zobaczycie. Nie wiem czy mam aktualne adresy do Debe i Storczyka. Poproszę o aktualizację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
adres aktualny, obraz piękny:) leżę grzecznie już od ubiegłego tygodnia i co z tego, nadal czuję się podle. O nudzie mowy nie ma mimo braku kondycji, książki są, komputer też, a od kurzu się odwracam, sprzątnę jak będę mieć siłę. Jak słońce świeci to rolety spuszczam coby na szyby nie patrzeć bo mnie otrząsa. U nas pomór ogólny, jak dorośli wstali to położyło się znów najmłodsze pokolenie, wrócili do szkoły i zarazili się znowu, jednym słowem szpital na całego. Ja idę jutro na kolejne badanie, zobaczę co dalej, niby nic mi już nie jest, ale najlepiej się nie czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Brawo DeBe! Jak człowiek chory, to nic innego nie powinno go interesować ;) Naszatko, bierz z niej przykład ;) Nie znam pojęcia nuda ;) bo czy leżenie na trawie i podziwianie obłoków na niebie można nazwać nudą?? niektórzy pewnie tak powiedzą, ale to na pewno ludzie bez wyobraźni :p a mając wyobraźnię można dokładnie zapełnić sobie czas ;) Jak Wam idzie jedzenie pączków w tłusty czwartek? :D:D na dzień dzisiejszy zawiesiłam rozsądek na kołku i do tej pory zjadłam dwa :D:D dla uspokojenia sumienia, na śniadanie do pracy wzięłam dzisiaj same owoce ;):D Oglądnęłam niezły film, to propozycja dla tych, co chorują, żeby nie latali po piwnicach ;) :D:D www.cda.pl/video/93131cf 🌻 http://www.filmweb.pl/film/Po%C5%82%C4%85czenie-2013-636531# 🌻 z Halle Berry - lubię ją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość DeBe
Nie zjadłam żadnego - nie wychodziłam, leje:(. Po południu synuś zajrzy to pewnie zadba, żeby tradycji stało się zadość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycję nadrobimy jak wyzdrowiejemy. Na razie na chodzie jest T ale ona po pączki niepójdzie. Na sklepowe nie mam ochoty , na zrobienie nie mam smalcu i ochoty. może d... nieurośnie. zrobiłam grzybową ,kotlety z kurczęcia. Wyniosłam śmieci otulona jak wsiarczysty mróz. Załapały się ptaszki bo nikt o nich nie myśli mimo że sprowadziłam następne 25 kg ziarna. Rano zrobiłam kilka pisanek. Widzę że mam rozgrzebanych kilka robótek ale robię to na co mam wenę . Kania - zaraz wejdę na maila. Ale nie ma tego złego . Odejdą ci stresy to może i choróbska sie skończą. Trzymaj się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leje jak z cebra, duje jak diabli czyli popołudnie z kocykiem i "wspaniałym stuleciem" ;) Narka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka! 😠 nic nie widzę!!! Znowu weekend z cenzurą?! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do trzech razy sztuka ;) Po obejrzeniu mojego serialu wyjrzałam przez okno i .... znowu zrobiło się biało :o Ciekawe czy teraz wejdzie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Zapraszam na kawę (_)> (_)> Może dzięki niej odnajdą się posty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Piękne słońce obudziło mnie dzisiaj . za oknem szron na dachach nadal się utrzymuje. Czyli piękna zimowa aura. Wczoraj zadymka , przedwczoraj deszcz przy 8 st . Zresztą ten przyczynił sie do osunięcia ziemi na dom na kamiennej Górze. Współczuję właścicielom . Zawinili sąsiedzi przy dużej kasie którzy wybudowali dom - gmaszysko niezgodnie z wytycznymi . Ziemia od nich nalazła się o dom dalej :( ludzie jak mają kasę to myślą że wszystko mogą - i często tak niestety jest. Jak Nowak postawi altankę na działce bz to mu brygadę antyterrorystyczną przyślą , jak bogacz to papierologia i wzruszenie ramionami.Chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie zobaczyłam że Algira się odezwalaś- WCZORAJ:Q!! Już się zaczęło???: Uwaga, rozmowa będzie kontrolowana!!!??😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×