Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Gość gość DeBe
Naszata, tak Ci dopiekło?? A jaka jednostka chorobowa??:):) U mnie znów pada i zimno jak diabli. Znalazłam wąską pralkę z suszarką, ma któraś doświadczenie z takim sprzętem? W mieszkaniu marnie schnie, a na balkon już nie da rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Może - hiperprogenitura????? :D:D:D Jakby się dało to jestem za!!!;) Suszę w domu . takiego sprzętu nie mam . Nawet nikt ze znajomych. Właśnie wróciłam z Jeziora Łabędziego . Nie jest to mój rodzaj rozrywki:( Panowie w rajtuzach wręcz niwelują moją wyobraźnię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Myślę, że każdy powód jest dobry jeśli potrzebujesz odpoczynku ;) Kiedyś, w czasach kiedy żyło się jakoś fajniej (może nie pod każdym względem) niektórzy lekarze raz w roku każdemu dawali parę dni zwolnienia na odpoczynek, teraz nie wiem. Byłam zainteresowana pralką z suszarką, ale ładnych parę lat temu, koleżanko odradziły, ponoć utrudnia prasowanie. Na wszelki wypadek zrezygnowałam, bo i tak nie cierpię prasować, i marzę o pralce .... samoprasującej :D:D ale to już chyba nie w tym wcieleniu ;) Z nieba leci dzisiaj białe błoto :o masakra :o takie drobne, białe, mokre coś, co wciska się dosłownie wszędzie .... w oczy, nos i pod szalik też :O:O miałam ochotę na urlop na żądanie .... niestety, akurat dzisiaj mam szkolenie na którym muszę być, bo to jedyny termin :p Mój syn zaczyna coś mówić o wynajęciu mieszkania z kumplami .... na razie nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zimno . MM wrócił i wpełzł pod 2 kołdry. Tak mu dopiekło. Czyli znów mam labę . T. jest bez telewizora bo mamy multiroom a ja akurat nagrywam. Zrzędzi , ale musi jeszcze godzinę poczekać . Odebrałam paczkę zamówioną do inpost. Miało być szybko i bez problemu. Wygląda to tak że pod paczkomat podjeżdża ciężarówka i do niej ustawia się kolejka. Pytałam czy karpie rozdają . Pan grzebie we wnętrzu i co jakis czas wyjmuje z okrzykiem - jest!! Chyba pozostanę przy kurierach. Tym bardziej że paczka z niemiec szła 3 dni , z Rumii tydzień. ;) od rana bawię się w robienie zniczy. Pozbierałam wszystkie resztki i brzydkie świece . Nawet nie myślałam że mam tyle baranków , owieczek , lampionów figurek i bóg wi czego. Wszystko przetapiam i wlewam do wypalonych już zniczy. Ale się tego uzbierało. A pamiętam jak babcia tak robiła. Czyli niewiele się świat zmienia. Algira- ciężka sprawa. Skoro się wyprowadzać chce - to ma za co? No powiedzmy że dacie mu na pokój bo i tak jego utrzymanie w domu kosztuje, ale co z resztą . Sami musicie przeliczyć i zdecydować . Moje poszły już na swoje, ale to co doceniam najbardziej to to , że nie muszę koło nich chodzić . Nie piorę , sprzątam .prasowania 1/10. Zakupów zdecydowanie mniej bo główni żercy sobie poszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
In post przeżywa okresy oblężenia :p też już odbierałam z ciężarówki :p podejrzewam, że teraz przed świętami mogą podjeżdżać nawet dwie :D To jaki masz ten mooltirom?? Jak coś nagrywasz, to nie możesz oglądać?! Młody ma spróbować sam się utrzymać. Podobno policzyli koszty i będzie OK, zobaczymy. Nie da sobie przetłumaczyć, że życie wygląda trochę inaczej niż im się wydaje :p ale skoro chce, niech próbuje. Zawsze może wrócić. I tak myślę, że to nastąpi dopiero po maturze. Wtedy będzie mógł na spokojnie podjąć jakąś pracę, bo studia marzą mu się te płatne. Powiedzieliśmy, że możemy pomóc, ale sponsorować nie będziemy. Jak sam będzie płacił, to może bardziej doceni. Zresztą czasy się zmieniły ;) Wczoraj z młodą dekorowałyśmy światecznie jej pokój. Girlanda z lampek ledowych pod sufitem, kupiłyśmy też wczoraj takie piękne, białe wyglądające niczym gwiazdki śniegu, powiesiła na ścianie - wygląda super ;) Został mi jeden dluuuugi sznur, zastanawiam się czy nie machnąć go w przedpokoju ;) kupiłyśmy w budce "za złotówę" mikołaje, bąbki i śnieżynki obsypane brokatem, razem z lampkami powinno fajnie wyglądać :) I chyba pora na pierogi i uszka :) Teraz mam fachowca w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
mój multiroom wygląda tak że pod 1 kartę mam 2 telewizory. Na każdym mogę oglądać co innego. Tylko mankament taki że co 2 tyg muszę wyjąć główną kartę z mojego i wetknąć w dekoder u T. A jak wyjmę to nie mogę nagrywać bo nie ma karty... . Instalację mam taką że jak nagrywam to mogę co innego oglądać ale tylko z danego pasma satelity - czy jak zwał. Ogólnie to nagrywam gdy nie używam telewizora. Oglądam potem bez reklam. Dziś leje cały dzień . Jak tak dalej pójdzie to będe mieć naturalne jezioro zamiast ogrodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożena całkiem nowa
Hejka dziewczyny To co dobre nie zawsze się kończy Czasami się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka całkiem nowa
Ale masakra ja napisałam poemat a jadę pokazało nagłówek Muszę poszukać czasu i ogarnąć nawet hasło może nazwę skrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka całkiem nowa
Dzisiaj mija miesiąc od remontu łazienki i ja końca nie widzę A miał być w miesiąc skończony Non stop pełno kurzu Nie ma mowy o ozdobach świątecznych :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Kawa w niedzielny poranek (_) :) Pora już zacząć się przyzwyczajać, że to białe coś częściej będzie spadać z nieba. Już się boję.... ;) Nie znoszę zimy. I tego palenia w piecu i pilnowania żeby nie zgasło. MM we wtorek idzie do szpitala. Biorę wolne i pojadę z nim. Młoda bierze wolne i będzie z dziećmi siedzieć. Myślę albo mam nadzieję że ogarniemy ten szpital do piątku i że MM będzie szybko w domu. ❤️ Algira oglądasz czasem Rodzinka.pl? Tam się Tomek wyprowadził z kolegami. ;) Ale chyba dopiero po maturze. W takiej sytuacji byłabym ostrożna czy ją zda. Głupi wiek robi swoje. Koledzy też. Wczoraj koleżanka mi napisała, że jej syn zerwał z dziewczyną po swoich 18tych urodzinach. Chodzili ze sobą 2,5 roku. Przyczyna zerwania nieznana, tzn nie podana do wiadomości, jedynie wiadomo tyle, że nie z winy jubilata. Teraz chłopak odreagowuje z kolegami. Miejmy nadzieje że mu nie wejdzie w krew wracanie nad ranem na rauszu. Jak to stwierdził, nadrabia stracony czas. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki446
ło kurcze. Taki stary topik? Pozdrawiam wszystkich przy porannej kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - trzymamy kciuki. Dziś był piękny dzień. Ale ja najpierw leczyłam kaca , potem wzięłam się za porządki w szufladzie. Teczek z dokumentami 200 tyś i wszystkie od 10 lat już powinny być w śmieciach. Wyszedł wór- jak to się mieściło w szufladzie?? no i wiem dlaczego prowadnice ledwie dyszały. Muszę coś wymyśleć dla facetów na święta. Ciężka sprawa. Macie pomysły na własnoręcznie robione prezenty? Babki w tym roku dostaną chusteczniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki stary!!! poprzedni był prowadzony z 8 lat:D:D:D Dziewczyny to już naprawdę tyle zleciało???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Kania, też trzymam kciuki :) Nie sądzę, żeby wyniósł się przed maturą, zresztą moja w tym głową żeby do tego nie doszło ;) potem wolna drogą, siłą trzymać nie będę :p 20lat obsługi stanowczo wystarczy :p niech posmskują tej dorosłości, której tak bardzo nie mogą się doczekać ;) to szansa na szybsze opadnięcie łusek z oczu ;) potem może być już tylko lepiej ;) :D Naszatko, z prezentami dla facetów zawsze jest trudniej .... Pamiętam, że byłam na kafe, jak młody szedł do komunii, a to już ..... 11 lat :) ależ to zleciało ..... Arecki 🖐️ jesteśmy niezłomne! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki446
no to chylę głowę przed waszą niezłomnoscią. Ja kiedyś znalazłem tą cafe przypadkiem. Trochę posiedziałem tu, ale aż taki niezłomny to ja niejestem. Zawsze jest coś do roboty, inne zajęcia i tak jakoś leci. Ja w poruwnaniu do was to jestem pewnie młodziakiem w tym kafeteryjnym zespole. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bozena -Gdzie ja piszę że nic nie ma :-(:-(:-( Już mi się nie chce drugi raz Paaa dobranoc duszyczki :-*:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×