Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Jest tyle świetnych polskich nagrań .... Budka Suflera, Bajm .... możnaby grać cłą noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dokładnie o tym samym pomyślałem... że jak zaczniemy polską muzę grać to...popłyniemy...i do rana nas zejdzie...;) tyle świetnych utworów i z nich wspomnień...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Algiro również, to był cudowny wieczór i dla mnie... tyle muzy w głowie i wspomnień... było bardzo miło i musimy robić częściej takie noce muzyczne...;) do miłego zatem i dobrej nocy dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wróciłam :) niestety na T. naszla ciężka godzina i zaczęła snuć bajdury :o coś sobie ubrdala i zaczęła się czepiać :p zupełnie nie dała sobie przetłumaczyć, że to jej wymysly :o Naszatko, czasem zastanawiam się czy nasze T. nie mają wspólnych przodkow, bo zachowania na pewno tak:p Dla uspokojenia slucham muzy ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam , ale słuchać będę w dzień by nie powiedzieć jutro bo bym skłamała;) MM całą drogę śpiewał Sereno EE !!! Dobrze że tak duje , że nikt go nie usłyszał mimo dźwięków wysoko akustycznych :D:D:D nawet straż pożarna z piłami koło nas pracowała i nic nie usłyszeli. Q!! ale wieczór. Algira - pesel na pewno podobny:( Ten jabłecznik był ci potrzebny:) Olivier:D Tragifarsa🌻 Do usłyszenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Dzień dobry Wstawać śpiochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grusza, przecież późno poszłam spać ;) do tego ta pogoda :o nadal duje :o kawa przywróci mnie do życia ;) zapraszam :) Naszatko, duchem byliście z nami ;) Drupi też wczoraj spiewal ;) mało, bo Olivier za nim nie przepada, ale był :) T. wstała radosna i oczywiście nic nie pamięta z wczorajszej hecy :p Dzisiaj muszę powiedzieć w garach i coś pomrozic na zapas, bo w środę i czwartek półroczne zebrania u młodzieży czyli dwa popołudnia wyrwane z życia :o Towarzystwo było dobre, bo jablecznik nie potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algiro ;) nie można odtworzyć Twoich linków...:( ;) a Beata z tym utworem jest świetna! to prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...idę 'polatać' na tym wietrze...;) :D ale spacer musi być... szkoda, że słoneczka nie ma...:) zajrzę później ... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier, pięknie pograles ;) piszę z glaskanego ... u mnie wszystko się otwiera :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego spaceru :) miotle wziąłeś? ;) ja też znikam i biorę się za gary :o do potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, jak chcę wejść na piosenkę z postu, wychodzi że filmu nie ma ? a jak skopiuję link i w kleje na YOU TUBE to jest !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłem...;) dziekuję Algiro ;) spacer udany... miotłę mi porwało, tak wiało ;) :D Witaj, Tragifarso :) faktycznie coś z tymi dzisiejszymi linkami jest nie tak... nie się nie otwierają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olivier, wszędzie wieje i niedawno padało... okropnie :( z tymi linkami, to faktycznie coś nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Co za nudny leniwy dzień. Nic mi się nie chce. Takie chwile są niebezpieczne gdyż jak człowiek nie ma zajęcia to się bierze za podjadanie a ja nie mam ochoty przytyć. Leże sobie na kanapie i oglądam siatkówkę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :D duje nadal. MM dogorywa . Mieliśmy małą przerwę na spacerek - czyli ja za kółkiem , MM jak skrzat obok. :D krótka wizyta u siostry i ... żono do domu. No cóż ! Ja nie cierpię :P Algira - dziwne bo wszystkie twoje linki mają kropkę w słowie youtube:P w czym dalej jest błąd to nie wiem , ale po usunięciu kropki nadal się nie otwiera. Mimo że lubię polskie piosenki Beaty raczej nie trawię . I to przyszło niedawno., jak stacje potrafiły przez m-c bez przerwy tzw. promować jakąś piosenkę . 50 razy na dobę to znaczna przesada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×