Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Tragifarso :) do miłego zobaczenia, i miłego dnia jutro :) Algiro ;) ładnie zagrałaś do podusi...nie słyszałem, a już polubiłem ;) Miłego dnia jutro dla Ciebie i spokojnego tam w pracy... :) Fajny i muzyczny weekend 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Ło ludzie :D ale mi daliście do wyczytania ;) Tyle dni zastoju a jak się rozpędzili..... ;) Kawa wypita ale jak ktoś chce to dolewkę zrobię \-/ Witam nowe osoby 🌼 Ja to dziś nieco z fochem wstałam i bólem głowy. Oczy mnie bolą jakby miały wyskoczyć z orbit. Za oknem paskudnie ponuro.... Muszę skoczyć do apteki po polopirynę, bo chyba wczoraj w pracy nieco podmarzłam. Zresztą koleżanka była jakaś taka niewyraźna to może mnie zaraziła... Katar raczej murowany... Takie ciśnienie, że Flądra jeszcze się na dwór nie szykuje ;) Przy takiej pogodzie to zwykle się cofa w drzwiach i muszę na siłę ją wypchnąć z domu. ;) Tymczasem Miłego dnia wam życzę 🌼 Mam plan zajrzeć później Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Dziś spokój - Klapek wreszcie po 2 dniach wyszedł . Podziwiam jego pęcherz. Ale wykopać się nie dał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka A ja musiałam wykopać się do pracy :-O:-O😭 Rano to nawet słonko wyjrzało i wyglądalo całkiem, całkiem ;) teraz już powtórka z wczoraj :O Naszatko, w ferworze tego muzykowania zapomniałam o najważniejszym .... MM nastawił wczoraj kolejne winko z 10kg jabłek :) będzie co łykać ;) Kania, Ty masz coś w tym roku pechozol , znowu katar?! :-( A ja ziewam i ziewam jak hipopotam :o:o nawet kawa nie bardzo pomogła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Witam wszystkich Pogoda jesienna - szaro, ponuro i mokro. Chumor podobny. Ale ciesze się że z każdm dniem jest coraz bliżej wiosny. Właśnie piję drugą dzisiaj kawe w telewizji protesty górników (popieram ich protest) a ja delektuję się chwilą błogiego lenistwa. Naszata pozdrawiam twojego pieska klapka. To pewnie kochana mądra psina a ja jestem sympatykiem wszystkich piesków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) u mnie też paskudna pogoda, robi się ciemno :( często pada deszcz i wieje... gdzie ta zima ? tylko nie na Wielkanoc! tak ponoć ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) u mnie też paskudna pogoda, robi się ciemno :( często pada deszcz i wieje... gdzie ta zima ? tylko nie na Wielkanoc! tak ponoć ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naszata
Podobno to koniec zimy:( u mnie znów wilgocią wieje. Marznę bardziej niż w górach przy mrozie. :( Już kiedyś na Wielkanoc odśnieżałam:P Kania - nie daj się . Algira - dopieszczajcie winko. Zlot i degustacje coraz bliżej :D Oglądnęłam właśnie Ahmeda terrorystę - występ z Abu Dabi. Fascynujące:D uśmiałam się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Chyba nic tu po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Algira
Grusza, w tygodniu zawsze jest spokojniej ... Oj Naszatko, jakiś zlot jak najbardziej wskazany ;) dzisiaj znowu gorszy dzień :o właśnie usłyszałam, że skoro jesteśmy sublokatorami, to mamy się wynosić, bo mieszkania i tak nie dostaniemy :o i tyle w temacie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wysłałam i też nie ma :o i jeszcze tego, co było wcześniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×