Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kania2a

Szukam bratniej duszy w wieku około 40 lat Reaktywacja

Polecane posty

Już wiem - udało się . wklepujemy www.youtube.com/watch?v= następnie dodajemy to co Algira dała w adresie po ukośniku :D:D:D Tak znalazłam Wyszkoni- mam nadzieję że o to Ci chodziło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie :) Bajm lubię i Beatę, jest jeden wyjątek... jak słyszę RZEKĘ MARZEŃ- ratunku :( ta muzyka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Czy ktoś kafeterianek i kafeterian miewa handre? Mnie czasami dopada szczególnie w taką pogodę i jesienią albo zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie ponownie :) widzę, że Naszacie się udało z tymi linkami... ;) wiedziałem, że coś nie hallo z adresem ;) :) Oczywiście, że każdy miewa lepsze i gorsze dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Osobiście uważam że Wielka Orkiestra powinna grać w lecie a nie zimą gdyż zimą ludzie siedzą w domu. Ja osobiście prawie cały dzień przesiedziałam w domu i niestety nie dałam ani złotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grusza- chandrę miewają wszyscy. I wtedy właśnie potrzebujemy znajomych z kaffe:D Nawet moi najbliżsi nie wiedzą o mnie tyle co wy. I kiedy mam doła... oni zwykle czekają na moje wsparcie ... A jak mnie Algira rąbnie miotłą , De Be podeprze kijem , Kania naleje kielicha , Storczyk poda ciasteczko , Patyczak wygoni na spacer , Olivier da do słuchu..... od razu lepiej:D:D Za oknem czarno , wieje... piję 4 herbatkę , szal na plecach.MM zasnął pewnie przy tv bo głośno z drugiego pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orkiestra zawsze chodziła do późna w nocy . Nawet nie wiem czy nie do północy? Nadto w necie można licytować chyba jeszcze z tydzień ..Też uważam że więcej takich imprez powinno być latem. Mnie też nie chce się wyjść o tej porze. mam nadzieję że De Be nie zmarznie , bo ona czynnie bierze udział w zbieraniu. Zdaje się , że i Storczyk też .🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata :D :D :D no dobrze powiedziałaś...;) My się tu wspieramy nawzajem, to prawda:) ja tam mało piszę o sobie, bo nie lubię :P ale zawsze coś fajnego zdarzy mi się powiedzieć, czy zanucić do ucha...;) dzięki ;) wiedziałem, że Ty wpadniesz z fajną odpowiedzią... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tych pań, ja też myślę że takie akcje powinny być jak jest ciepło, byłoby bezpieczniej i lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragifarsa jak tu trochę posiedzisz to poznasz:D Olivier - tu raczej chodzi o nastroje niż historię całego życia;) Nuta niedopowiedzeń dodaje tajemniczości.Tak jak zbytnia nagość nie podnieca tak i tajemnice dają nam chęć poznania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal dobrze mówisz ...;) :D Naszatko... ;) wiem, wiem, że chodzi o chwilowe opowieści... muszę zatem powrócić do moich sprawozdań z moich wyjazdów do Kurortów...;) co Ty na to...? ...a tajemniczość i chęć poznawania, i odkrywania i ja uwielbiam... ;) Tragifarso :) poznasz Je na pewno, tylko One zajęte bywają, ale w miarę możliwości zaglądają... zresztą jak każdy tu z Nas...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Naszata ty to umiesz myśli przelać na "papier". Właśnie przyszedł młody na obiad mam troche czasu bo rozmawia z mężem na męskie tematy ale zaraz przyjdzie pogadać ze mną więc nara pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z linkami rzeczywiście jest nie halo, bo u mnie Wasze się nie otwierają :o może to wina glaskanego :p zaraz przejdę na lapka ;) ale tupot białych mew otworzył sie, chociaż wolę inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier- oczywiście że czekam niecierpliwie. Zawsze można dzięki znajomym znaleźć ciekawe miejsca do zwiedzania. Adresy na które w życiu sami byśmy nie wpadli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Algira- jak zawsze damy radę :D Jak dzisiaj? nie wywiało cię ? Wychodziłaś czy masz dzień piżamowy? Wszystko pomrożone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co muzy- łatwiej się poruszam w latach 80 . Taki ze mnie muzyk że jak włączę to leci po kolei;)z nowych to niewiele znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×