Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rhtrjh1

Moda męska proszę o radę

Polecane posty

Jeżeli szukasz gotowych zestawów, a nie jesteś pewien na co postawić, aby wszystko fajnie się komponowało zajrzyj do nas. Śmiało wchodź do zakładki LOOKBOOK i ciesz się gotowymi zestawami ubrań przygotowanymi przez specjalistów. A wszystko to i wiele wiele więcej znajdziesz tu -> www.Ombre.pl W razie pytań służymy pomocą. We wszystkim doradzimy, pomożemy - tak aby każdy Pan był zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrej jakości garnitury, spodnie i koszule znajdziecie w http://bytomski.eu/ To salon partnersi firmy Bytom a wiadomo, ze oni dobre rzeczy szyją, to zupełnie inna jakość niż z sieciówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaccek66
Moim zdaniem można wszystko kupować przez internet. Dodatkowo na przykład moda męska jest na tyle elastyczna, że jeśli znamy swój rozmiar buta to ciężko aby nie był on na nas dobry po zakupie. Ja tam nie boję się kupować niczego przez internet! W https://modini.pl/7-moda-meska mają mega promocje - nawet do 25% !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian443
Jeśli szukacie porad modowych to ten blog, www.lawendowyblog.pl/ jest odpowiednich miejscem gdzie znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania modowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam koszule z Carry, bo tylko w nich dobrze wyglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak to z modą nie wszystko wszystkim się podoba.Sam jestem tego przykładem :)Wybieram się z dziewczyną na wesele do naszych przyjaciół. Lubię ubierać się na luzie i nie wyobrażam sobie założyć garnituru. Chciałbym kupić sobie samą marynarkę.Mam dużo spodni więc ogólnie coś sobie do niej dobiorę.Mojej dziewczynie nie bardzo się to podoba ale będzie musiała się z tym pogodzić.Zresztą myślę,że zmieni zdanie kiedy zobaczy jaką marynarkę sobie wybrałem https://www.lancerto.com/marynarka-arosa-10035.html Czy zamawialiście sobie jakąś odzież na tej stronie? Nie wiem jak długo się czeka na zamówiony towar?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie co najmniej kilka dobrych, oryginalnych koszul, a akurat tak się składa że na www.KoszuleVictorio.pl jest ich szeroki wybór i niższe ceny, warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Bytomski w Jastrzębiu Zdroju to bardzo dobry sklep, mają tam modę na wysokim poziomie, coś dla eleganckich mężczyzn. Tu widać część oferty http://bytomski.eu/oferta/ Ostatnio mąż kupił tam piękny zimowy płaszcz polskiej firmy a ja mu na gwiazdkę krawat i dwie koszule i musze powiedzieć, ze wszystko dobrej jakości, porządnie uszyte, dobrze na nim leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie markowa odzież męska jest teraz dosyć tania i można wyrwać naprawdę fajne ubranie dla siebie. Najpierw zanim coś jednak wybierzesz, najlepiej jeśli zapoznasz się z trendami. Tutaj odwołuję do googlowania blogów modowych, albo podglądaniu na insta influenserów. W sumie po samych sklepach internetowych można zobaczyć co się nosi np. https://dessale.pl/mezczyzna/odziez - rozprowadzają w sumie tylko markowe ciuchy, więc mają przeważnie top kolekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkamm
Kupilam chlopakowi ostatnio ladne casualowe marynarki w Pako Lorente. Wyglada powazniej ale i nowoczesnie. Moze taka opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie czemu nie, dużo dobrego słyszałam o Pako Lorente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamo1991
Zobacz sobie stronkę Pako Lorente - tam masz dużo do wyboru jeśli chodzi o elegancką odzież a ceny nie są wcale jakieś bardzo wysokie. Jakość wykonania jest na wysokim poziomie, tak samo obsłua klietna czy ewentualna reklamacja - nigdy nie mialem z tym problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak też nie wygląda na swoje lata zwykle biorą go za dużo młodszego, szczególnie jak na chwilę wyleci z domu w jakiś zwykłych spodniach z materiału lub w sportowym dresie wtedy nie ma zmiłuj wtedy jest "hej ty" zamiast "proszę Pana" Dopiero jak ubierze porządne jeansy np.z ulubionego crossjeansu do tego jakaś ładnie dobraną koszulę przypomina faceta w swoim wieku :) Więc polecam zestaw porządne jeansy z CJ oraz dobrze dobrana koszula męska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marynarka i głębsze spodnie :-) Skórzane buty o klasycznym wzorze są ekstra by podkreślić dojrzałość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenczyl
Artur ja mam tak samo jak Ty też jakieś wyjściowe spodenki do tego fajna koszulka i tak jak piszesz torba skórzana faktycznie dodaje klasy. Nie znałem co prawda marki Solier, ale sprawdziłem sobie i faktycznie mają ciekawe torby w swojej ofercie. Noszę tego typu rzeczy od dawna i wcale nie sądzę, że jest to mało męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendalok
Solier to gwarancja jakości. Tej marki torbę skórzaną i pokrowiec na notes mam od dawien dawna i ani trochę nie są zniszczone - lepiej wydać troszkę więcej za dobre jakosciowo rzeczy niz zaplacic taniej i pozniej narzekac. Solier to bardzo dobry wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha nie macie się już gdzie reklamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość - won spamerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werciac555
Ja ostatnio mojemu chłopakowi kupiłam taki płaszcz, nosi do tej pory jest zadowolony. Płaszcz męski dwurzędowy z domieszką wełny i odpinanym kapturem - TOP SECRET | SPZ0468 Planujemy teraz do tego kupić spodnie jeansowe z crossjeans. Dla nas obu. Antonio dla niego Anya dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszgrab1
Popieram przedmówcę, a co do spodni wspomnianych w poście Antonio są super wygodne. Ja noszę je na zmianę z innymi spodniami tego producenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twój facet lubi koszulki, to ja polecam zakup ich od polskiej marki https://themon.eu/ . Kolekcja stale się będzie powiększać ale już teraz można powiedzieć, że jakość T-shirtów jest super i do tego marka dba o modne wzory i kolory. Polecam dla każdego faceta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o modę męska oraz buty to ja polecam często zamawiam na stronie www.ObuwieMarcello.pl mają też aukcje allegro, trafiają w mój gust i rzecz jasna budżet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×