Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Gość Monia1212
Mój maluszek w 25 tc ważył 654g. Teraz zaczęłam 26 tc więc jest już troszkę więcej. Bardzo ładne imiona wybieracie dziewczyny dla swoich maleństw. Mój synek będzie się nazywał Oliwier. Ustaliliśmy z chłopakiem na początku ciąży już, że jak będzie chłopiec to właśnie tak się będzie nazywał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja tez tak mam jak mne dlugo tu nie ma, ne wiem jaki temat ruszyc bo o wszystkim by sie chcialo napisac;) moj maz twierdzi ze becikowe i ubezpieczenie na wszystko mi starczy haha, widze podobne przypadki xd a auto by juz chcial zmieniac a na wozek za wczesnie;) cos czuje ze będe miala do wychowania dwoje dzieci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
a ile przytyłyście jesli można wiedzieć, dużo macie brzuszki? Mi na początku bardzo szybko rósł, już w 4 miesiącu był wielki, a teraz stanął w miejscu, ja mam 24tc i +5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 24 tc, wlasnie teraz zaczal mi szybciej rosnac;) tak to mialam plaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Nasz maly w 24tyg. Wazyl 670gram wiec mozliwe ze nie bedzie najmniejszy :-) Mi jutro zacznie sie 26tydz. I do tej pory przytylam 4,5kg. Niby nie duzo ale boje sie tego tycia :-\ Zawsze bylam szczupla, jestem tez niska wiec przybranie np. 20kg mnie przeraza B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula1617
Aha U Nas juz raczej Nic sie nie zmieni i bedzie Bartuś :-) Chyba ze okaze sie ze to dziewczynka, podobno bywaja pomylki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
Dokładnie. Czasami tak szybko się rozpiszę temat za tematem, że nie mogę nadążyć ale to dobrze, niech się temat kręci :) z facetami to nie ma co gadać na ten temat, bo jak chcę narzucić swoje zdanie to zaraz jest lekka kłótnia, że głupoty gadam i że to niemożliwe żeby małe dziecko tyle kosztowało więc wole przemilczeć i sam sobie zobaczy za jakiś czas ;) co do samochodu to mój właśnie nie chce zmienić na większy, twierdzi że ten wystarczy chociaż ja kiepsko to widzę :p Nela993 ja też powtarzam cały czas że będę miała dwoje dzieci hehe :p Jeżeli chodzi o brzuszek to pojawił się dopiero 3-4 tygodnie temu dopiero w tym czasie został zauważony przez otoczenie,wcześniej był malutki. Teraz też nie jest pokaźnych rozmiarów ale to dlatego że jestem bardzo drobna. Przed ciążą ważyłam 42 kg, a teraz 49 kg czyli 7 kilogramów na plusie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ale się rozpisałyście :) Co do wózków to ja swój zamawiałam na allegro http://allegro.pl/wyprzedaz-super-wozek-na-skretnych-kolach-i3928976308.html kolor nr 2 ale w rzeczywistości jest trochę inny, ładniejszy jak na zdjęciu :) Spacerówka jest cała ciemna więc może tragedii z praniem nie będzie. Co do facetów to mojemu mężowi też się nie podoba, że kupuję rzeczy w ciuchu ale jak porównam body z ciucha jakiejś angielskiej firmy a te ze zwykłego sklepu to o niebo lepszej jakości są te używane. Poza tym ubrań dużo nie kupuję bo dostaję sporo od siostry i szwagierek więc tylko kilka nowych na wyjście ze szpitala itp. Acha i mi brzuch też twardnieje, zwłaszcza wieczorem. Wizytę mam dopiero za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zawsze bylam szczupla;) a przytylam narazie 5kg, ale nie widac tego tak, tylko brzuszek, chocaz nie wem czy tylek mi nie urosl:p. No i piersi tez sie zwiekrzyly to sie nazbieralo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jutro zaczynam 25 tydz i przytyłam już 5 kg. Chociaż nie wiem gdzie to wszystko poszło. Obawiam się że jak się rozkręcę to dobiję do 100 :D Hehe nie no żart, startowałam z wagą 47kg więc chyba nie będzie tak źle :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
Takie uroki ciąży ;) ja powtarzam sobie, że urósł mi tylko brzuszek bo jakoś nie zauważyłam żebym przytyła gdzie indziej chociaż chłopak usilnie wmawia mi że tyłek mam większy i piersi. Nie wiem gdzie poszło mi te 7 kg :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ja póki co jestem 2 kg na minusie, na początku schudłam a potem waga stała w miejscu ale apetyt wrócił i muszę się pilnować bo jakoś super szczupła przed ciążą nie byłam. Brzuch już mam spory, aczkolwiek mam tak, że rośnie mi praktycznie z dnia na dzień a potem zastój i znów to samo :) I u nas będzie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez jest jako tako malutki ale strasznie wypukly do szpica prawie;p ja juz tez sie nie odzywam, ale jak teraz sie mi trafi fajna okazja na wozek, to biore go za uszy i jade po niego;p albo postawie mu warunek ze jak kupuje auto to ja wozek;) okropna jestem ale czasem trzeba;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie się dziewczyny, ja tez sie czasami nasłucham. Że Pola, co to za imię? Że dlaczego nie będzie spała ze mną w łóżku, albo dlaczego to czy tamto. Ja zawsze jasno odpowiadam, ze dlatego że to MOJE dziecko a nie Twoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
Dokładnie czasem trzeba :) Gość26majj u mnie z tym brzuszkiem to samo, najpierw rośnie a później stoi w miejscu, później znowu rośnie. Dziewczyny macie już tą linie na brzuchu? Mi się już pojawiła i teraz zaczyna ciemnieć nad pępkiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
MałaMi prawidłowa odpowiedź ;) mi na szczęście jak na razie nikt nie narzucał swojego zdania chociaż bałam się że będą gadali jakie to ja imię dla maluszka wybrałam ale jakoś cisza była na ten temat i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo wkurza mnie jak ktos mowi "a potem bedziesz chciala zeby Ci dziecko przypilnowac" ja sie nikogo prosic nie bede, łaske mi beda robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jakas dziwna, ja tą linie mam całe życie;) fajnie ze dzis takie aktywne jestescie bo tak mi sie nudzi, ehh musze kiedys biblioteke odwiedzic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie wierzę :D Ja nie mam komu podrzucić do pilnowania. Mamę mam 250 od siebie. Siostry tak samo :D Teściową bliżej bo tylko 70 ale to bezpieczna odległość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Ja nie mam tej linii, mam za to rozstępy na piersiach niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
a niech sobie gadają ;) każda z nas ma tą linie tylko bardzo mało widoczną, ja przed ciążą też ją zauważyłam ale była bledsza, teraz pociemniała. Mi też się bardzo nudzi dlatego dobrze że jest te forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na tylku roztepy, w sumie dawno juz mialam, chociaz nie mialam duzego tylka, raczej na odwrot;p ale teraz wydaje mi sie ze mam ich sporo wiecej:/ ale jak to gdzies slyszalam ze rozstepy po ciazy nalezy traktowac jak paski walecznej tygrysicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia1212
Ja kilka lat temu nabawiłam się 3 dużych rozstępów na tyłku i na razie nie zauważyłam dodatkowych, smaruje się kremami więc mam nadzieję że poskutkują ;) dobre z tą tygrysicą haha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo w sumie mysle ze z rozstepow po ciazy trzeba byc dumnym, chociaz by mi sie na brzuchu zrobily, to stroju kapielowego nie bede sie wstydzić ubrac, wrecz przeciwnie;) taki symbol macierzyństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam ten cytat:D "Twoje ciało nie jest zniszczone, tylko jesteś zaje*istą tygrysicą która nabrała prążków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Ci do śmiechu czy dzidziuś Ci na pęcherz naciska?:D a tak propo,chodzicie czesciej do toalety niz wczesniej?;) bo ja to w nocy wstawac musze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×