Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mona1212

TERMIN NA MAJ 2014

Polecane posty

Gość 38 wiosen
Na ostatniej wizycie mój gin dał mi szczegółową rozpiskę kiedy i jakie badaniaTRZEBA robić.Musiał mu kopię podpisać,że otrzymałam.To chyba po tych wszystkich aferach w szpitalach tak się zabezpiecza.Ale to w sumie dobrze bo dokładnie jest opisane kiedy i co.U mnie w domu niemal nazaret.Starsza córka naciągnęła ścięgna przy kolanie (5 godzin na sorze),młodsza obudziła się dziś chrychając i z stanem podgorączkowym.Tyle,że spodziewałam się tego bo w jej klasie 18 cioro choruje i niewyraźna chodziła od dwóch dni.I tak długo omijały nas te perypetie.Teraz siedzi w swoim pokoju na kwarantannie bo zapowiedziałam,że ja absolutnie zachorować nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena ja wczoraj byłam na USG. To był dokładnie 25t3d i moja już ważyła 859 g. Dziewczyny powiedzcie jak długo planujecie karmić piersią? Jak długo się da? Czy macie jakąś granicę? Ja chce wrócić do pracy po 6 miesiącach więc chyba wtedy przestanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zamiar karmić do 6 miesięcy,nie więcej :) Dziewczyny jak dobrze pamiętam pisałyście coś o proszkach dla dzieci, widziałam,że w Lidlu jest Lovela za 2,8kg za 22,22 ;) i ogólnie jest teraz tydzień maluszka i jest dużo różnych fajnych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
MałaMi ja mam dokładnie 25tc i 2 dni. Ja chcę karmić jak najdłużej, ale to różnie bywa z tym pokarmem. Do pracy wracam po roku, ponieważ kupilismy dom 40km od rodziców, więc będę zupełnie sama, nie bedę miala z kim zostawić dziecka, a na początku maja się tam przeprowadzamy. No i na dodatek mąż jest w delegacji w Szczecinie, a ,mieszkać będziemy w Kołobrzegu (150km), więc on będzie do mnie przyjeżdżał tylko na weekendy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena współczuję! Ja bym chyba sama umarła! A tak swoją drogą, to studiowaliśmy z mężem w Szczecinie :) I mieszkaliśmy tam do końca września :) Cudowne miasto <3 Tęsknię za nim okropnie!!! Nela co do Loveli to ja podziękuje, moja siostra po Loveli dostawała leki do mięśniowo, bo na nogach miała wręcz rany! Na szczęście zdążyła wyprać wszystko w zwykłym proszku przed urodzeniem małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Uwaga Uwaga!! Dziewczyny!!! :D Mam super newsa hhahhah! Dzisiaj byłam w ESOTIQ i kupiłam 2 koszule do szpitala, przecenione z 85zł na 25zł!! Jak to w Esotiqu super jakość, odpinane z przodu na piersiach do karmienia, a w okolicy brzucha szersze. Kupiłam jedną L do porodu, a drugą S po porodzie do karmienia, bałam się czy nie będzie za mała, ale one w brzuchu się super rozchodzą i są elastyczne więc na pewno będzie dobra. aaaa no i na metce jest napisane "koszula dla matek karmiących" :) wzięłam czerwoną i fioletową, bo tylko w takich kolorach były, na prawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę karmiła jak najdłużej się da, obym miała czym karmić.. Widziałam tą akcje w lidlu, ale jak zwykle na półkach pustki pewnie:P a tez myslalam zeby se ten proszek kupić. W biedronie od czwartku jest promocja na pampersy, 156 sztuk za 49.99, zastanawiam sie czy se nie kupić juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Lazaret mam w domu miało być:) Ja chciałabym z rok.Ale moje dziewczyny to długo ciągnęły i nie było sposobu na odzwyczajenie ich!! W końcu podziałał fortel z ketchupem u starszej a u młodszej przerzucenie na sok marchewkowy.Tyle,że potem znowu był problem z ograniczeniem tego soku.Ale chciałabym od czasu do czasu podać małemu mój pokarm z butli.Córki do buzi nie chciały wziąć smoka i uwiązana byłam właśnie cyckiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie chciałabym karmić piersią jak już wrócę do pracy. Przyznam to szczerze, z własnej wygody. Myślę że 6 miesięcy to optymalny czas na karmienie piersią, zwłaszcza że w tym okresie wprowadza się już do diety inne pokarmy. Pytam bo jakaś laska na forum twierdzi że czyni to ze mnie wyrodną matkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciężarówki :) Ja to mam zamiar karmić tak do pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Mi też się wydaje, że dłużej jak pół roku nie będę karmić, bo często ten pokarm jest już później coraz mniej wartościowy, u znajomych lekarze też po kilku miesiącach kazali przechodzić na modyfikowane, bo np.dziecko za słabo przybierało na wadze. No ale wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa jasne, co jeszcze, niektóre matki nie mają pokarmu i co, tez są wyrodne? bez sensu:) a tak z innej beczki, znacie może jakieś strony z darmowymi próbkami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no według tej Pani Ekspert te które nie mogą karmić już wyrodne nie są :)) Ogólnie, polecam lekturę :D Nela niestety nie znam żadnej takiej stronki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Nela ja jestem zalogowana na radamam.pl zbierasz tam punkty i jak zdobędesz 100pkt to dostajesz wyprawkę Nivea. Ja mam już 92pkt, więc jeszcze tylko 8pkt i kosmetyki będą moje!! :) jak zaprosisz 10 znajomych, które się zalogują (to jest warunek) to już masz na start 50pkt, a reszta to juz z górki :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
Acha no i jeszcze jeśli chodzi o próbki, to poproście w aptekach o próbki Emolium!! W aptekach mają tego mnóstwo na zapleczu i z chęcia się tego pozbędą, to żaden wstyd, a na początek warto kilka mieć, potem można używać już tańszych produktów do kąpieli, zeby dziecko się nie przyzwyczaiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 wiosen
Marzena pokarm matki nie traci na wartości tylko przychodzi czas,że dzidziuś potrzebuje czegoś więcej i dlatego rozszerza mu się dietę.I to jest naprawdę sprawa bardzo indywidualna bo jeden bobas będzie wsuwał jabłuszko i marcheweczkę a drugi absolutnie odmówi nawet spróbowania.Moje absolutnie nie chciały jeść tzw słoiczków a uwierz mi wtedy to był jeszcze mały wybór natomiastkaszkę bobovita wsuwały aż się uszy trzęsły. A musiała być taka,że łycha stała.Teraz więc nie nastawiam się jakoś szczególnie bo to wszystko wyjdzie w praniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena możesz mi podpowiedzieć czy polecenia tej strony radamam.pl wysyłasz przez portal czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena89
tylko ważne żeby ta osoba, której polecasz się tam zalogowała, inaczej Ci nie doliczą punktów :) Ja już mam 117pkt i właśnie zamówiłam od nich zestaw kosmetyków gratis :) jupiiii ehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze strona za free. Często pojawiają się próbki dla dziecka. Ostatnio załapałam się na darmową grzechotkę Fisher-Price i rabaty na akcesoria. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Hej dziewczyny, dziś byłam u gina i wszystko ok, jutro jeszcze muszę zrobić posiew moczu bo miałam ostatnio paskudne zapalenie i jeszcze nie jest ok. jesli chodzi o próbki to ja tez polecam bebiprogram.pl, mam tam konto i dostałam zestaw startowy a później będą przysyłać różne książki, poradniki, próbki kaszek i mleka bebiko. Moja szwagierka mi to poleciła, jej dziecko ma 9 m-cy i ona właśnie to dostaje. Poza tym w szpitalach po porodzie dają takie zestawy próbek często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szpitalu sie dostaje niebieską albo różową walizeczke w zależności od płci dziecka:), moja siostra tez własnie dostaje poczta takie próbki, pasujące do wieku jej dziecka:) fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam zdrówka?? U mnie na szczęście wszystko ok,ale pewnie niedługo mnie dopadnie,pół rodziny jest przeziębione;/;/ Nasza Zosieńka aktywna całymi dniami i nocami, tatuś jest w siódmym niebie w końcu czuje jak jego księżniczka się rusza.. jak się dobiorą to,po mimo moich protestów nie ma końca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26majj
Mój mąż też czatuje tylko jak mała będzie ruszać i jak przykłada rękę to ona po chwili zaczyna "pływać" :) Lubię strasznie te chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×