Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spi w nocy 6 lub 7 godz a ma 14mc

Polecane posty

Gość gość

Wcześniej spał od 19 do 6 rano, raz czy dwa budził się na picie, a ostatnio 2-3 w nocy a on do zabawy.... Wiem, że idą mu zęby, ale nie marudzi tylko wygląda na wyspanego. Może za gorąco w pokoju / 23 st/, ale to bym musiała kaloryfery zakręcić, a może za mało ruchu w dzień? Raczej woli zabawy stacjonarne, nie lubi biegać za bardzo. Już nie wiem co robić, bo męczące są zabawy od 3 do 5 rano, lub 2-5. Od kąd się urodził przespał całe 3 noce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja rada - w nocy zawsze zgaszone światło - tylko lampka - żadnych zabaw, zapalania światła itd - dziecko musi wiedzieć że jest noc i w nocy się śpi.. można potulić go ale absolutnie nie ma zabaw - no chyba że sam się bawi w łóżeczku.. a śpi w dzień? może zmniejszyć ilość snu w dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dzień spi raz ok 2,5 godź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka kiedy skonczyla 9 miesiecy sypiala od 20 do 22 , potem godzina przerwy potem godzina snu a od 2 do 5 rano w ogole nie spala. Zasypiala kolo 5 I wstawala z tata o 6 I nie spala do 20 :( miala tak przez pol roku. Potem troche zwolnila I sypiala od 20 do jakiej 2 w nocy I szalala z 2 godziny I dala spac znow na 2 czy 3 godziny. I tak do 2.5 roku z mniejszymi czy wiekszymi przerwami e nocy, zaczela sypiac kolo 3 roku zycia able I tak nadal mimo, ze mam 4 juz potrafi obudzic sie o 5 rano I oswiadczyc, ze juz sie wyspala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 11 mc i nie przespałam jeszcze całej nocki:( śpi od 10 mc raz dziennie po góra 1,5 h. Spać chodzi ok 21 po czym pobudka ok 2 i do 4-5 nie śpi-leży w łóżeczku a jak się znudzi to muszę ja z nim leżeć i coś opowiadać bo będzie latał po pokoju jak dzik....byłam nawet z tym u lekarza i ten typ tak ma niestety.... W dzień cały czas na nogach różne zabawy, spacery.. Trzymaj się autorko kiedyś napewno nasze dzieci bedą spały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×