Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dumnorix

Kobiety jak byście zareagowały na coś takiego pytajnik

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Czy to Ty pisales jakis czas temu ze wybierales sie na randke ale Twoja matka miala o tym nie wiedziec czy ze Twoja matka sie nie zgodzila ? Jak poszlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty z pomórlandem próbujesz mierzyć mnie swoją miarą. Odnosząc swoje wypociny do mojej sytuacji. Po co mi to, skoro ja wiem leoiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Po co zakladasz temat skoro twierdzisz ze wiesz lepiej ? Nie wiesz lepiej. Nie wiesz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie uda ci się z tą laską. Czyli cały rok poszukiwań szlag trafi ;) . Mam pytanko, sprawdzasz z kim np. pisze na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
PZW - w tym wypadku musze sie z Toba zgodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który śledzi laske na fb bada co je co pije jak spi itp. powinien do psychiatry ganiac ... ludzie do czego to dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ja wiem nic. Ale w mojej ocenie moje "NIC" jest więcej warte od waszego "CZEGOŚ". Czemu miałbym stawiać twoją opinię, albo opinię pomórlandu, wyżej od mojej opinii.? Zuza - z drugą z dziewczyn czasem piszę na gg. Do tego doszły dwie nowe dziewczyny. gość - To jest kobieta I klasy, a nie laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leczyć go trza. A wyobrażacie sobie związek z takim psychopatą? Zakłada ci chipa, śledzi cię, sprawdza twoją kupe, pobiera próbki... Nie wiążcie się z takimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fajny sweterek - Ty się lepiej nie wypowiadaj. Wygadałaś się w innym temacie, że jesteś dupodajką. Zostaw normalnych ludzi w spokoju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, lecz się. Nie zbudujesz z żadną dziewczwyną związku, nigdy przenigdy, ponieważ podważasz zdanie każdego, kto tu cokolwiek coś napisze, a kobiety tego nie lubią, wiec nie masz szans u żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie tam jest napisane z iloma partnerami odbyłam kontakt seksualny? Który post utwierdza cię w przekonaniu, że jestem rzekomo dupodajką? Bo np. mnie utwierdza każdy twój post w tym, że jesteś psychopatą, włącznie z dodaniem tematu, w którym się wypowiadałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie sa dziwni - Tutaj nie wypowiedziały się kobiety warte uwagi, tylko takie jak: Moorland, słonko kafe, Zuzanna Amelia ææ, Mam fajny sweterek. Karolinka jest inna. Nie mierz Jej ich miarą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie, że wiem:p Mamy podobne podejście w wielu sprawach i jesteśmy z tego samego znaku zodiaku. Wygląda na to, że mamy też podobne priorytety w życiu. A kiedy Ją już spotkam, to po prostu szczerze i prawdziwie wyrażę swoje uczucia. Oczywiście dam Jej wolną wolę. Do niczego nie będę zmuszał. Ale pewne rzeczy muszą zostać powiedziane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na konto się nie włamałem. Hakerem nie jestem. Ale operuję nie tylko na fb, a jak widać Bóg mi sprzyja, bo takich cennych informacji trochę udało mi się znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że to co robisz, podchodzi pod grzech, więc nie mieszaj w to Boga. A co robisz? Szpiegujesz, naruszasz prywatność, to złe czyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie grzech, a dar od Boga. Parę lat wcześniej miałem proroczy sen, że znajdę swoją drogę do Niej i znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ale Ty nie znalazles drogi do niej tylko do jej danych na FB. I najwazniejsza sprawa - jesli ona jest czysta to nie bedzie sie chciala z Toba seksic. Moze nawet ofiaruje swoja cnote jakiemus innemu i Ty powinienes to poprzec bo przeciez wezmie z tamtym slub w imie boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto powiedział, żeby od razu się seksić? I skąd wiesz, że nie? " Moze nawet ofiaruje swoja cnote jakiemus innemu". Now właśnie...Moje"może", contra Twoje "może". Ja piszę o kimś o kim trochę wiem. Ty piszesz o kimś, o kim nie wiesz nic. Czyje "może" jest więcej warte. Z taką kobietą bym się zdecydował na białe małżeństwo. Ona jest poprostu szlachetnej natury. A wy jesteście natury pospolitej i nie zrozumiecie kogoś, kto jest natury szlachetnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ale to wlasnie jak ona jest szlachetnej natury to nie bedzie chciala takiego jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się. Ja też jestem szlachetnej natury. Mam dobre geny i serce we właściwym miejscu. Jestem antytrynitarzem. Czasem czuję, że to właśnie dlatego Bóg mi pomógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W milosci wszystko jest dozwolone. Nie wszyscy maja odwage zaprosic kobiete od razu do kawiarni. Romantyczny facet i tyle, napewno niesmialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jak bys byl taki szlachetny jak piszesz to juz by jaks dziewczyna dawno Ci cnote ofiarowala. A Ciebie zadna nie chce. Popatrz dookola : Dziewczyny sie sie puszczaja nawet z byle kim a z Toba i tak zadna nie chce. Zaproponowala Ci jakas ze Cie przeleci ? Nie. Sam pisales ze nie wiec teraz nie zaprzeczaj. Ty nie jestes szlachetny. Ty nie masz ani grama szlachetnosci.Jesli ta dziewczyna jest szlachetna to Cie wyrzuci i nie bedzie chciala z Toba gadac. najwyzej zamelduje Cie na policje za stalking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.12.13 [zgłoś do usunięcia] gość - Bingo. Nawet Maciek Maleńczuk powiedział kiedyś, że "Nie należy szydzić z miłości" "Dziewczyny sie sie puszczaja nawet z byle kim " Jak obracasz się między motłochem to twój problem. Kto powiedział, że mnie nikt nie chce? Ta z którą się spotkałem, sama mnie czasem zagaduje na gg, a druga z którą wymieniłem się zdjęciem również. Raz byłem zapytany przez obcą kobietę o imię. Innym r4azem przez inną zaproszony na koncert (ale odmówiłem). Sama jesteś starą pannicą po 40-ce, nie widziałaś mnie na oczy i twierdzisz, że mnie nikt nie chce? Wentylator sobie lepiej zmień, bo neurony ci się zaczynają przegrzewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Jak by Cie jajas chciala to bys tu nie siedzial tylko byl w zwiazku. A nnie jestes. Wiec nie opowiadaj ze Cie jaks chce. Zagaduja moze z litosci . Albo sa tak zdesperowane zeby zlapac meza ze zagaduja do kogo popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Wysoka szczupła platynowa blondynka, w wieku 15 lat, była tak zdesperowana i chciała na pewno znaleść kogoś na męża. To samo całkiem w porządku 19 - latka z którą robiłem kurs całkiem w porządku. To samo trzy dziewczyny ze studiów.... I na pewno każda zagadywała z litości...:p Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś zagadywał z litości;) Doświadczenie u ciebie, mimo zaliczonej 40-ki też kulawe;) Powtórzę: Zmień wentylator, a może naoliwić go trzeba, bo ten ENIAC zaczyna się przegrzewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×