Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dumnorix

Kobiety jak byście zareagowały na coś takiego pytajnik

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
No i przy tych rozlicznych wielbicielkach co az sikaja po nogach zeby Cie kochac Ty nadal jestes sam i rok czasu walisz stalking za laska z FB. Zajmij sie pisaniem romansidel dla niedorozwinietych.. Zrobisz kariere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Masz starsze rodzenstwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dość inną sytuację, byłam z facetem x czasu. Zostawił mnie twierdząc, że wypaliły się jego uczucia w stosunku do mnie. No okey pogodziłam się z tym faktem mimo, że było mi cholernie ciężko z tym wszystkim, bo jeszcze nie miałam tej świadomości kim on jest naprawdę. Jak się już pozbierałam nagle pojawił się on z powrotem, odrzuciłam jego dlatego że jest niezwykłym babiarzem Kocha wszystkie i wszystkie Kobiety nazywa"Kochanie" i na każdym kroku kłamie :-S. Zaczeły się telefony, smsy itp ale w miedzy czasie dalej czaruje inne kobiety, żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez TY jedziesz na domyslach, kompletnie nie sprawdzonych, bo sprawdzic mozesz jedynie z nia rozmawiajac, jak na razie sie zauroczyles w swoim wyobrazeniu o niej,a nie w niej samej. Na dodatek nie ukryjesz tego jak juz sie w koncu oczywiscie zdecydujesz na normalne zapoznanie,a ona jak jest w miare inteligentna, to sie polapie,ze cos jest "nie tak", to nic,ze nie bedzie czaic "co", wystarczy,ze to "cos" wplynie na fakt,ze Ci nie zaufa i na starcie bedzie pozamiatane. \uwierz w siebie, przestan sledzic i na luzie (bez oczekiwan) sie z nia zapoznaj. Facet, ktory na poczatku juz robi "maslane oczka" (albo leci w druga skrajnosc,aby je ukryc), to raczej nie bedzzie brany na powaznie przez normalnie myslaca kobiete, no bo jak? ani jej nie zna,a jak poznaje,to poprzez pryzmat wiadomosci, ktore powysledzal przez rok czasu, przeciez to mozna spokojnie wyczuc, wiec nawet jakbys sie jej spodobal, to i tak "cos" jej nie bedzie dawac spokoju. Ochlon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×