Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Cienie pod oczami

Polecane posty

Gość gość

Czy zna ktoś jakiś sprawdzony sposób? Uzywalam kremow roznych firm, korektora nienawidzę używać, bo maluje sie sporadycznie i wole żeby naturalnie mi się zmniejszyły. Prosze o pomoc,bo mam 20 lat i strasznie mnie to trapi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tołpa botanic z białym hibiskusem wygładza i rozjasnia cienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
słyszałam o tym, ale to krem 30+ a ja mam 20 lat, raczej wolałabym coś z kosmetyków przeznaczonych dla młodej cery, ewentualnie domowe sposoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sugeruj się oznaczeniem 30+, to zazwyczaj taki pic na wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
Ok, to wyprobuje, chociaz juz tyle kosmetyków miałam, ze masakra, nawet jakieś kremy pod oczy za 150 zł... A moze ktos zna jakies domowe sposoby oprocz plastrow ogórka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mieć genetyczne cienie pod oczami - ja takie mam. Wtedy żaden kem nie pomoże, bo takie cienie są spowodowane nie zmęczeniem, a brakiem tłuszczu pod oczami i żadne mazidła na to nie pomogą, pozostaje tylko korektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
Bardzo mozliwe ale musze sprobowac jeszcze z domowymi sposobami bo mojej mamie pomagaly plastry ogorka i zwykly krem z ziaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba oczyścić nerki,zadne kremy tu nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
Nerki? Dlaczego akurat nerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj Auriderm XO (tylko uwaga, ma w składzie alkohol, mnie to nie szkodzi ale wiadomo, że inna skóra może inaczej zareagować). I kup na stronie Naturalis albo Zrób sobie krem liposomy do cery naczynkowej i dawaj po kropelce pod oczy solo, przed nałożeniem kremu albo jako dodatek do kremu. Cudów to nie robi, ale jednak u mnie dość znacznie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nerki? Bo zła praca nerek objawia się brzydkim wyglądem okolic oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się cienie rozjaśniły po oleju kokosowym. Przypadkiem to zauważyłam bo całą twarz nim smarowałam i rozjaśni£ mi przy okazji ciemne plamy wątrobowe na twarzy. Domowy sposób a działa I zero chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nosisz okulary na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje się rozjasniły jak zaczęłam używać żelu kolagenowego z roll onem z takimi metalowymi kuleczkami na zakónczeniu tubki, płaciłam za niego coś około 100 zł. Oprocz kolagenu zawierał kofeinę, aloes i wyciąg z alg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
Nie nosze okularów. Ok, sprobuje z olejem kokosowym, mam go w domu ale uzywalam wyłącznie do włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak otrzymac ten olej kokosowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunandflower
Jak dla mnie odpowiednie zabiegi kosmetyczne powinny pomóc. Krem to tylko doraźny środek, a tu trzeba systematyczności, aby coś osiągnąć. Fajne zabiegi i nie drogie robi Salon Kontur w Łodzi, ale niestety nie wiem skąd jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny jest zabieg na okolice oczu z okularami masującymi. Poszukaj gabinetu w którym są zabiegi Thalgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronikk_54
Zabiegi są drogie i trzeba je powtarzać, by mieć trwałe efekty. Dlatego ja stosuję tylko ten krem - www.skracaj.com/8ecc.html i jestem naprawdę zadowolona z rezultatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie pomoze jak nerki zle funkcjonuja,najpierw trzeba zrobic porzadek z nerkami,a cienie same znikna,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
Jakie nerki, u mnie to raczej genetyczne, moja cała rodzina od strony mamy ma taki problem... Tylko ja na razie chcę próbować domowymi sposobami itp , póki młoda jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam cienie genetyczne. Nigdy nie znikają do końca ale pomaga mi picie dużej ilości wody, ostatnio zaczelam brac tez kapsulki capivit hydro control, jem żelazo itp DLA ODWAŻNYCH: świetny pod oczy jest krem na hemoroidy. Pprostu cudoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnum90
Hmm mi wlaśnie polecano Capivit A+E, czyli jednak lepszy jest ten Hydro? No coz, muszę wyprobować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore hydro bo bilansuje poziom wody w organizmie. Możesz mieć jej za dużo lub też za malo w okolicach oczu, co może powodować cienie. Wzięłam narazie jedno opakowanie, ale widze dużą różnicę. PS. Badalaś nerki, wątrobę? może masz problemy z zatokami? to też może być przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma cieni pod oczami genetycznych ha ha ha,co wy juz wymyslacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja korzystam z nowej formuły Prestige Hyaluronic Repair Złote płatki pod oczy poprawiającej kondycję skóry pod oczami. Produkt ten można kupić w drogeriach Rossmann i Natura oraz w internetowym sklepie http://switpharma.pl/ . Skuteczne zabiegi na zmarszczki i opuchliznę pod oczami. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te złote płatki są chińskie czy tajlandzkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale zadne kuracje zewnetrzne nie pomoga skoro nerki beda zle funkjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest leczenie,takie tylko zmniejsza to za mało,tu trzeba oczyscic nerki bo zle pracuja a nie tuszowac objawy,nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×