Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

K_K_K_K dziękuję:)też w to wierzę:) Może zadzwoń do lekarza i powiedz co Cię niepokoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja mam dzisiaj wizyte o 16 mam nadzieje,że wszystko jest w poprządku:))już sie nie moge doczekac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Ewelina napisz koniecznie jak tam maluch po wizycie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa ja biorę luteinę ale doustnie. bo rozumiem ze jak ci "wypływa"to masz dopochwowo;)Popros lekatrza o zmiane na doustną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane z malenstwem wszystko ok rośnie i ładnie skacze przytyłam 0,5 kg ale gorzej z moim ciśnieniem:((musze mierzyć 3 razy dziennie jak nie bedzie poprawy to szpital na parę dni:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Ewelina, super ze wszystko ok:-) a co ci da leczenie w szpitalu przez pare dni na ciśnienie? Nie mozna samemu jakoś zaradzić w domu? Co z tym ciśnieniem jest zle? A pamiętasz może ile wazy twoje malenstwo i w ktorym tygodniu jesteś? Wiem, wiem taka mała moja fobia z ta waga dziecka ale chyba nie dziwicie mi sie :- P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
Ewelincia, a miałaś wcześniej takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandarynka84
KKKK - nie martw się, na pewno z Twoim malym (duzym :)) wszystko jest ok. Gdyby było inaczej, lekarz by Ci o tym powiedział. Gorzej gdyby był zbyt mały. Tylko w poczatkowym okresie dzieciaczki rosna podobnie, a potem już każdy swoim rytmem. Co do Twoich boli to może spóbuj magnez z witaminą b6. Na pewno Ci to nie zaszkodzi, no chyba że nie chcesz niczego brać bez konsultacji z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Mandarynka może to zabrzmi głupio ale boje sie brać jakichkolwiek tabletek, bo wychoduje naprawdę duże dziecko:-/ już mówią ze duże a po witaminach ponoć te dzieci jeszcze większe sa:-/ sama już kurcze nie wiem co robic z tymi witaminami brać czy nie brać. Obawiam sie troche czy bede w stanie dostarczyć dziecku wszystkich potrzebnych witamin itd. Boje sie troche ze czegoś mu zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka - dzieki za informacje! Doustna bylaby super, nawet jezeli bedzie obrzydliwa w smaku. A tak to mnie ciagle piecze, swedzi i kluje w srodku, a jestem pewna ze to przez luteine bo wczesnie nie mialam takich cyrkow. ewelina - co masz nie tak z cisnieniem? Za wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
130/80 to jeszcze nie az tak wysokie. A jak mierzysz w domu tez masz takie? Bo moze po prostu u lekarza ci sie podnosi (syndrom bialego fartucha)? Ja podczas mierzenia u lekarza zawsze mam wyzsze (normalne 90/60, u lekarza 120/80).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K k k - zadzwon lepiej do swojego lekarza, bo u mnie tez sie zaczelo od wypuklej, twardej macicy polozonej w dole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kkkk z waga dziecka jest różnie. mam mnóstwo koleżanek które mają dzieci, wszystkie brały witaminy a rodziły z różną waga. więc to nie tylko od tego zależy . jak coś to bierz co drugi dzień. musisz myśleć też o sobie bo dziecko wyciąga wszystko z ciebie i ty będziesz miała niedobór., i ucierpia zęby kości oczy. cały twój organizm. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Mogę sie dołączyć do forum? Mam termin na 25 września. Nie znam jeszcze płci. W ktorym tygodniu dowiedzialyscie sie czy chłopak czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby troche za wysokie:((moze faktycznie to syndrom bialego fartucha moja gin tez tak powiedziala,ze moze tak na mnie dziala.w domu nie mierzylam ale od jutra zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Kurcze byłam u niego 4 dni temu i wszystko było ok. Jak mu podczas padania macicy palcami mówiłam ze twarde jest na dole to mówił ze wyczuwam macice. U mnie nie jest ona cały czas mocno twarda i wypukla. Czytałam ze to jakieś skurcze ktore szykują macice na poród i ze wszystko jest ok jezeli taka wypukłości nie trwa dłużej niż 4 godziny i nie ma plamienia przy tym. Limfa u ciebie w ten sposob zaczęło sie to skracanie szyjki? XXXXXXXXXX Ja pierdziele ciagle jakieś pytania i wątpliwości. XXXXXXXXXXX Alma chyba posłucham twojej rady. Kupie te witaminy i bede je brać co drugi dzien. Jakieś polecacie? I to na receptę czy na własna rękę moge brać? Lekarz pokazywał mi femibion chyba ale karta ciazy zrobiona przez ta firmę wiec pewnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Przepraszam napisane było ze nie powinny takie skurcze, ktore sa bezbolesne występować częściej niż 4 na godzinę i bez plamienia a nie przez 4 godziny jak pisałam wczesniej. Tak czy siak u mnie nie jest ona cały czas tak mocno wypukla i twarda tylko co jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze jestem w 19 tyg. Ciązy i od niedzieli nie czuję ruchów :( to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K k k k - Jezeli lekarz mowi ze jest ok to pewnie ma racje. Zle ci wczesniej napisalam - u mnie ta twarda gula robila sie ponizej lini wlosow, a nie powyzej. Szczegolnie jak lezalam na plecach to bylo widac wypuklosc. Teraz jak leze to jest ok, dzisiaj tylko 2 razy stwardnial mi brzuch :) Ja biore falvit mama i jestem zadowolona. A moj lekarz polecal mi pregne plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc - najlepiej zapytaj lekarza. W 19 tygodniu to jeszcze nie ma regularnych ruchow, wiec chyba nie ma powodu do niepokoju. Moze maly sie ubrocil tylem i stuka w kregoslup? Ale nie wiem na 100%, moze bardziej doswiadczone mamy sie wypowiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłam dziś znowu izbę przyjęć bo miałam bole po obu stronach żeber. Na szczęście wszystko ok. No prawie wszystko bo mam zapalenie dróg moczowych, jutro mam zrobić posiew a za dwa dni powtórzyć morfologię i badanie ogólne moczu. Przy okazji strzelili mi usg, dziecko tak ochoczo się ruszało, że nie dawało złapać wymiarów ale w końcu się udało i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Gościu, w 19tc równie dobrze możesz i kilka dni nie czuć ruchów bo to jeszcze nie czas na regularne ruchy. Także dopytaj ginekologa ale nie ma się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ale miałam pracowity okres - masakra - do tego w weekend zabrałam się za mycie okien - 32 sztuki:)mąż mi pomagał:)Także to co najgorsze mam już za sobą:) Ja wczoraj miałam wizytę u neurologa - Pani doktor stwierdziła jakiś lekki niedowład lewej strony - ja nic nie zauważyłam - no ale ona mnie postukała, pobadała i tak stwierdziła:)Dostałam skierowanie na EEG...wtedy może okaże się skąd to drętwienie i niedowład ostatnio:) My w sobotę zaczęliśmy 16 tydzień..ruchów jeszcze nie czuję... Ale znowu mam taki okres - że tylko bym spała..a przecież drugi trymestr to miałby pełen energii:) Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Czesc Pylasia, oczywiscie że możesz się przyłączyć w kupie siła :) ja płeć widziałam w 18 tyg. tak jakoś chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Aneta, umyłaś 32 okna, i piszesz, że energii nie masz?! Ja to planowałam dziennie jeden pokój, ale i tak skończyłam narazie na sypialni i to z pomocą męża. Ale mnie leń dopadł. Pylasia, to mamy termin na ten sam dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta 32 okna? Ile kobieto musisz mieć siły i chęci żeby nawet z mężem to ogarnąć. A teraz przybij piątkę i obie idziemy spać. Ja mogę przez ostatni tydzień spać cały czas a jak się już połżę to śpię tak twardo, że często nawet pozycji przez całą noc nie zmieniam i rano budzę się drętwa jak kłoda. Piękne dziś słoneczko mam, trzeba iść na podwórko i pozażywać witaminy D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick____________Miejscowość____Termin__________Płeć Limfa12__________Katowice________27.08.14________Chłopa k Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak ewelincia86______Krajenka___01.09.2014_____? Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______Chłopak Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014_______? Catherine________Warszawa_______06.09____________? Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Sjena____________Lublin____________07.09_____________Chł opak Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____?_ Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________? K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziew czynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014________? Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________? Asiał____________Opole__________23.09.14r.________? Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r._________Chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick____________Miejscowość____Termin__________Płeć Limfa12__________Katowice________27.08.14________Chłopa k Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak ewelincia86______Krajenka___01.09.2014_____? Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______Chłopak Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014_______? Catherine________Warszawa_______06.09____________? Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Sjena____________Lublin____________07.09_____________Chł opak Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____?_ Ania8333 _______ Śląsk _________ 12.09.2014 _____mam nadzieję że chłopak :) Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________? K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziew czynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014________? Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________? Asiał____________Opole__________23.09.14r.________? Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r._________Chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uwazajcie na siebie z tymi porzadkami. Ja wiem, ze marudze jak stara baba, ciagle o tym samym, ale naprawde nie chcialabym zebyscie tez musialy lezec. Catherine - jako weteranka izb przyjec powiedz mi ile czekasz na przyjecie od momentu przyjazdu na Ip? Czy w ciazy biora poza kolejka czy trzeba swoje odstac (np.4 godziny ;) ) . Mnie w tym roku omina porzadki wiosenne, na szczescie mam zlotego meza, dla ktorego to nie problem. Witam nowe mamusie na naszym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×