Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość alma2800
Powinno się jak najczęściej ale u nas to wychodzi tylko 2-3 razy na dzień. wiem że mało, ale syn też mało leżał. jak się nauczy obracać to wtedy sama będzie częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ortopeda Powiedział ze często ale krótko dlatego moje dziecko już robi szpagat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek lezy ale nie lubi, podnosi glowke, ale widac, ze to dla niego okropny wysilek i tylko w jedna strone trzyma glowe, troche mnie to martwi:-( myslicie, ze sie nauczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to być związane z ułożeniem z brzuszka i powinno się unormować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może byc to też asymetria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to się nie będzie zmieniać to trzeba się udać do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak układacie dzieci do snu? Ja początkowo na bokach a potem juz na plecach..maly ma 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ukladam na boczku, moj lubi tak, miedzy raczkami ma pieluszke i sie do niej przytula, a potem sam sie odwraca na plecy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pylasia
Ja ukladam na plecach juz teraz bo na boku to raz dwa i sam sie przekreca na plecy. Poczytajcie blog "sroka o" tam chemiczka robi analizę składów chemicznych kosmetyków dla dzieci. Masakra jakaś we wszystkim pełno chemii... Aż strach dzieciom dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie długo tu nie byłam bo Gabryś mi nie pozwalał ale jest coraz lepiej:))powiedzcie dajecie ju cos nowego do jedzenia procz mleczka?? Mały gdy skonczyl 3 miesiace zaczeła sie masakra-kolki cale wieczory płacz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to dziecku, ktore jest na butelce wprowadza sie pokarmy w czwartym miesiacu, a dziecko na piersi zaczyna jesc w 5-6 miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość powyżej ale walnęłas mądrością. Dzieci do roku powinny być na piersi. A te co karmią paszą typu bebilon to chorują prosięta a nie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porod wam sie na mozg rzucil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdawciazy
Co do karmienia to dobrze mówicie lekarz tak mi powiedział ze na piersi to po 6 miesiącu wprowadzamy nowe pokarmy, na mm po 4 miesiącu. Nie wiem o co Ci gościu chodzi ale to ty nicnie wiesz na temat żywienia dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdawciazy - POPIERAM!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
ewelcia, to powiem ci że jakie dziwne że po 3 m-cu dostał kolki bo właśnie większość kolek wtedy się kończy, moim zdaniem to nie kolki, a co lekarz na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Moj syn jest karmiony moim mlekiem z butelki i raz w nocy dokarmiany bebilonem bo mu nie starcza. Ma 3,5 miesiaca i od tyg dostaje codzien po 4 lyzeczki jabluszka ktore robie mu na parze. Strasznie mu smakuje. Dostaje je po mleczku jako deserek. Ja nie trzymam sie kurczowo norm. Kolezanka sie tak trzymala norm ze sie dziecka nie dopaja jak jest na piersi a teraz sobie p,uje w brode bo ma 8 miesiecy i nie umie pic z butelki. Ino poczuje silikon w buzi koniec. Smoczka tez nie doi. Podaje mh soczki lyzeczka i zajmuje jej to full czasu.... a jedzeniem puje nawet deserkami. Tylko cyckz by doil a ma juz w zeby i ja gryzie.tyle jej po tych normach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jezeli ktoras z was tu jeszcze zaglada to potrzebuje porady. Moj synek ma 3,5miesiaca, wczoraj zaniepokoilo mnie jego zachowanie, poniewaz strasznie zaczal machac raczka prawa i nie mogl przestac do tego stopnia, ze uderzal sie nia, strasznie sie przerazilam, bo zachowywal sie jak autystyczne dziecko. Prosze was napiszcie mi czy moze to normalne moze dzieci czasem tak maja, jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu , to calkiem normalne. Takie dzieciatko nie umie do konca poslugiwac sie swoimi raczkami :) Taki bobas potrzebuje czasu a Ty nie martw sie na zapas i nie wywoluj wilka z lasu jak to mowia :) Wesolych i zdrowych swiat dla was i pociech :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak Wasze pociechy?? moj maluch zaczyna ząbkowac ma 3, 5miesiaca, masakra jakas temperatura, biegunka, juz sie boje co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a trzymacie sie norm z pudelek mm? ja mam wrazenie ze moje dziecko nie najada sie ta norma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j kogo obchodzi twoja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Was wszystkich - świeżych mamuś! Ja jestem mamą Hani, już półtorarocznej, kurczę jak to szybko zleciało. Tak niedawno też była dwumiesięcznym plackiem... Ależ to były magiczne chwile! Zajrzałam do Was, bo mam dla Was właśnie propozycję uchwycenia, zatrzymania na zawsze tych najpiękniejszych momentów,które właśnie przeżywacie. Kręcicie filmiki? Aparatem, telefonem, kamerą? Ja kręciłam ich mnóstwo, tylko że wiadomo jak to jest z maluchem - nie bardzo chce pozować i często te filmy były do kitu. Teraz miałam trochę czasu i nauczyłam się te filmy po amatorsku montować - wycinać co ciekawsze fragmenty i z wielu filmów robić jeden ciekawy, przedstawiający np. dzień z życia maluszka, dodatkowo go uatrakcyjniając muzyką, podpisami itp Uwielbiam to robić i sobie pomyślałam, że mogłabym montować takie filmy i dla innych rodziców. Może któraś z Was byłaby zainteresowana? Taki film mógłby także stanowić szczególny prezent na pierwszy dzień babci, dziadka :) Zachęcam gorąco. Nie chcę Wam zaśmiecać wątku, więc nie będę pisała nic więcej - jakby ktoś był zainteresowany to proszę o maila na: twoj.film@onet.pl. Pokażę wtedy przykładowe filmy mojej córeczki i może nawiążemy współpracę :) Pozdrawiam Was i przepraszam za spam - mam nadzieję że wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wasze mlenstwa sie maja? zagladacie tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum chyba umarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szkoda, ze dziewczyny daly sie sprowokowac innym ludziom :-\ chcialabym porownac rozwoj mojego synka do Waszych dzieciaczkow :-) moj maluch ma 3, 5miesiaca idzie mu zabek, zaczyna podnosic glowke, a jego prawa strona jest bardziej *****iwa niz lewa i nie wiem czy to dobrze... a oprócz tego jest marudny ma antybiotyk, lekarz chcial nas wyslac do szpitala, bo w moczu ma bakterie, na szczescie jest poprawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma prawie 4 miesiące i główkę podnosi, teraz też plecki ciągnie do siadu. Od kilku dni ma katar byliśmy u lekarza i dostal kropelki i syrop. Ząbka jeszcze nie ma ale wkłada wszystko do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×