Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość
mi powiedział pediatra że z pierwszym tygodniu zupki następnym tygodniu wprowadzić deserki jestem w następnym soczki .więc wygląda na to że łączyć dopiero można po trzech tygodniach ale czy na pewno to tak ma wyglądać tego niewiem mowie to co powiedział mi lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
Myślę że lekarzowi chodziło o to żeby co tydzień dodawać jeden składnik - żeby sprawdzać czy dziecko nie reaguje alergicznie na dany produkt a nie o nie łączenie tego. Np. tydzień codziennie dostaje marchewkę jeśli jest ok to następny tydzień może jeść marchewkę plus nowy składnik. Reakcja alergiczna może nie wystąpić po jednym podaniu danego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak gosc zz masz racje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiące i ponad 8kg straszny spaślak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazł się znawca, mój nie ma 4 miesięcy i też waży 8200 ale jest długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a chciałam zapytać czy pojawiły się u Was jakieś objawy alergii? U mojej małej pojawiły się takie suche placki na skórze, malutkie co prawda ale są :-) w okolicy kolanek i nadgarstków, za uszami nie ma. Podejrzewam skazę białkową.Dodam, że jesteśmy tylko na cycu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
U nas jak na razie żadnych objawów alergii nie ma. Mała dostaje pierś + próbujemy jabłko, marchew, mango.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmie mm, ale na razie alergii nie ma .. Miał tylko na buźce czerwone suche plamki ale smaruje kremem emolium i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mial na policzkach szorstkie grudki i suche, smarowalam balsamem oilatum i robily sie takie czerwone i gorace jakas dziwna reakcja ale kiedy zaczelam smarowac mascia z witamina A wszystko ladnie zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dzięki dziewczyny, pewnie czeka mnie wizyta u pediatry ale spróbuję z tą maścią z wit A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkad zaczelam wprowadzac dziecku zupki a w zasadzie od paru dni maluszek ma problem ze zrobieniem kupki. Dzisiaj zjadl zupke, deserek , cyca ciagnie co jakis czas steka a kupy nie ma. Co robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj zrobil po 4 dniach taka jak dorosly czlowiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ta maść z witaminą a ma jakąś nazwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masc z witamina A -poprostu :-) w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
Co do kupy to moja córa też nie robi codziennie. Jak była tylko na piersi to zdarzało się że robiła nawet raz w tygodniu - konsultowałam z lekarzem - twierdzi że jest ok. Może spróbuj dać więcej jabłka - działa rozluźniająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2223
Mój młody na 4 msc miał 8500.co do wprowadzania nowych npokarmów kilka wypowiedzi wyzej....pediatrze chodziło raczej o to ze najpier warzywa potem owoce i soki;)pozdrawiam mamuski...jak znajde chwile to nadrobie i mam nadzieje odezwe sie...ostatnio miałam duzo na glowie wiec nie zagladałam...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesze sie biedronka ze jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wprowadzilam dziecku zupki deserki i soczki, nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy od ktoregos produktu, ale moj synek ma wysypke na klatce piersiowej. Co mam zrobic odstawic soczki i deserki?? doradzcie. Wlasnie chyba za szybko to wszystko wprowadzilam i nie wiem od czego to uczulenie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
Jak nie wiesz od czego to lepiej odstaw wszystko i jak wysypka zniknie zacznij po jednym produkcie żeby wyeliminować to co go uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podajecie już po trochu gluten?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zz
Ja jeszcze nie ale mam zamiar jak tylko wyzdrowiejemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam może trochę głupie pytanie - jak czyścicie uszka dzieciaczkom? Położna na wizycie patronażowej kazała zbierać woskowinę która jest na zewnątrz i tak też robiłam ale ostatnio lekarz podczas badania zwrócił nam uwagę że maluch ma dużo woskowiny w uszkach. Boję się "grzebać" patyczkiem w uchu a płyny do czyszczenia są zwykle od 6 miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja delikatnie zbieram patyczkami tymi dla maluchow i zawsze ma tego duzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja maczam platek kosmetyczny i nim czyszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na grudki polecam maść bepanthen u nas też się pojawiają ale po tej maści znikają. Też mieliśmy alergię pokarmową, i też nie wiem na co, więc odstawiłam wszystko, ale wydaje mi się że to na kaszkę. Dostała wysypki takiej drobniutkiej na nóżkach potem na brzuszku i była w końcu wszędzie. Poszłam z nią do lekarza i przypisała jakąś maść robioną i poprosiłam o skierowanie do alergologa. W efekcie nie kupiłam tej maści tylko dalej smaruję bepanthenem i wykąpałam dziś małą w emolium. Jestem dobrej myśli, a kolejki do alergologa to ok 4 mce... coś tu chyba nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka2223
co do objawów alergii tez polecam odstwaic wszystko po czekac az zniknie i od nowa wprowadzac prodykty;)wiem ze to ciezka sprawa;)mojemu wyszło cos na jedym poliku-raczej nie od jedzenia ale nie chgce zejsc...wiec odstawiłam wdszystko...czekałam nie zeszło;)wprowadzam znowu nowe pokarmy;)nic mu nie dolega nie bede sie przejmowac 3 plamkami....i tak mamy mega problem z nim...wszystko ulewa..do mleka daje zagestnik i jest ok ale jak dostanie cos do picia to masakra.to nawet nie jest ulewanie to leca pawwie na pol pokoju...ale przybiera na wadze wiec lekarka mowi ze czekamy do konca 6 msc z jakimikolwiek badaniami (mam na mysli refluks)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie moj ma to samo z tym ulewaniem, wrecz nieraz to tak sie "orzyga", ze trzeba go przebierac, ale na wadze tez przybiera ladnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum padlo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hłehłehłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×