Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość decor89
U mnie jak jeszcze 4 dni do @. I się okaże jak nam poszło w tym miesiącu... co do objawów.. Przeszło mi naprzemienne kłucie w jajnikach, które zaczęło się 2 dni po współżyciu.. i czasem nie pozwało mi spać w nocy.. oczywiście obolałe piersi, tkliwe przy dotyku, ale to normalne przed @. No o trochę więcej niż zazwyczaj śluzu.. Zobaczymy jak to bedzie. Oby do 3 stycznia. . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) kochane - w ciaze nie tak latwo jest zajsc :) ja myslalam ze postaramy sie z trzy miesiace i bede w ciazy hehe - a okazalo sie ze musielismy starac sie az 9 miesiecy co do testow - powiem Wam ze ja bylam w ciazy 5 tyg i test wyszedl mi negatywnie !!!! (robilam test u ginekologa) tydzien pozniej zrobilam go jeszcze raz w domu i byl pozytywny - dzien pozniej u lekarza dowiedzialam sie ze jestem w 6 tyg ciazy - wiec z tymi testami to roznie bywa décor ja tez myslalam ze piersi mnie bola na okres :) a pozniej okazalo sie ze to jednak ciaza - dodam ze okres przez pierwszy miesiac ciazy mialam normalny ! (temu nie wiedzialam ze jestem w ciazy) dopiero w drogim miesiacu sie nie pojawil - a bylam pewna ze lada dzien bede go miala bo wlasnie piersi mnie bolaly teraz jestem prawie w 9 tygodniu ciazy - a piersi dalej bola jak cholera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natulak
Cześć dziewczyny, co chwila śledzę Wasze wpisy... dodają mi otuchy :) Trochę te nasze starania już trwają i czasem myślę że oszaleję... :( Ja czekam do 10 stycznia zobaczymy jak się potoczy... Dziś byłam na badaniu poziomu progesteronu, moja ostatnia @ nie wyglądała normalnie... :( spoźniała się 5 dni (zawsze miałam bardzo regularne) była już chwila radości, ale później dostałam delikatne plamienia a później to leciało jak nigdy.. :( jutro będą wyniki zobaczymy.... Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzielec39
Tosiu wczoraj mój mąż miał 40 urodziny, oprócz prezentu zamówionego dostał malusieńką koszulkę i sie pobeczał jak dziecko lol Syn jeszcze nic nie wie, bede mówic o ciaży oficjalnie po wizycie, nie chcę zapeszać, do lekarza pójde miedzy 8 a 9 tyg. żeby gin nie mial juz zadnych watpliwości, w pracy zaraz po nowym roku musze powiedzieć, ponieważ jestem chemikiem i pracuję z naprawdę toksycznymi substancjami. Czuję się, idealnie, cycki trochę pobolewają, mam przyrost energii, ale huśtwaki nastrojów, albo euforia albo przygnębieebie ehhhh. Problem, że palę papierosy, od dwóch miesięcy juz epapierosa z minimalną dawką nikotyny, dzisiaj kupiłam sobie liqiid z 0% zawartościa nikotyny zobaczymt czy się oszukam cholera, że mnie nie może odrzucić jak inne dziewczyny piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Czesc dziewczyny! Ja juz po wizycie u lekarza, ktory potwierdzil ciaze. Na razie to tylko pecherzyk, ale mam przyjsc za 2 tygodnie i juz musi byc serduszko:) mam skierowanie na badania podstawowe i lekarz kazal mi lykac suplementy - falvit mama:) jak to kupowalam w aptece to az sie usmiechnelam. Bede mama! :) oby tylko wszystko sie dobrze ulozylo. Juz sie nie moge doczekac wizyty za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję limfa :) To teraz masz już pewność na 100% że to ciąża :) super wiadomość :) Ciesz się tym pięknym stanem i niczym nie przejmuj! :) Grunt to pozytywne myślenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natulak
Gratuluję limfa :) To teraz masz już pewność na 100% że to ciąża :) super wiadomość :) Ciesz się tym pięknym stanem i niczym nie przejmuj! :) Grunt to pozytywne myślenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,z tymi testami to roznie bywa.okres spoznial mi sie o 5dni.zrobiłam test i negatywny.w tym samym dniu poszłam prywatnie do ginekologa.zrobił usg przez pochwę i powiedział że wszystko jest w porządku jajeczko mam jak w owulacji i okresu nie mam zapewne przez stres.przepisał luteine.gdy po 10 dniach nadal nie dostałam okresu zrobiłam test i wyszły dwie kreski.znowu w tym samym niu pobiegłam do tego samego ginekoloa a on mowi po badaniu ze to 5 tydzien!jak to mozliwe skoro 10 dni wczesniej nie stwierdził ciązy?teraz jestem w 16 tyg.termin mam na czerwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa27
rudzielec fajny prezent sprawilas mezowi :) ja taki sam zrobilam mamie na swieta - pod choinke wlozylam zdjecie z usg :) cala rodzina bardzo sie cieszyla :) z tymi papierosali - to moze jeszcze zawszesnie zeby Ciebie odrzucilo - no ale staraj sie nie palic bo wiadomo to szkodzi dla bobasa znam dziewczyne ktora przez cala ciaze palila - ale naszczescie urodzila zdrowa coreczke limfa bardzo sie ciesze :) GRATULUJE :) to pewnie bedziemy rodzily w podobnym terminie :) gosc u mnie bylo dosyc podobnie - w 5 tyg ciazy test byl negatywny a juz w 6 pozytywny - u Ciebie mogla podczas badania mogla byc jeszcze wczesna ciaza wiec usg nic nie pokazalo - dla mnie ginekolog przed usg odrazu uprzedzila ze jak ciaza jest naprawde wczesna to usg moze nic nie pokazac no ale ja juz bylam w 6 tyg ciazy wiec bylo widac mala fasolke :) fajny masz termin porodu na mam na 7 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decor89
Zrobiłam dziś test: wynik negatywny... Powtórka gdy @ będzie się spóźniać... myślę że się nie udało. Cóż.. może w Nowym Roku się uda. Także Szczęśliwego Nowego Rok. Życzę Wam dwóch kreseczek na teście. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa27
décor przy staraniach o bobasa trzeba uzbroic sie w cierpliwosc - jestem pewna ze niedlugo sie nam pochwalisz ze jestes w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia1989
Cześć chciałabym podzielić sie z wami informacja Starmy sie juz 8 Msc w tym miesiącu miałam monitoring 17 grudnia owulacja Dzis 25 dzien cyklu zrobiłam test ciazowy rano pokazał 2 kreski z tym ze ta testowa dosłownie cien cienia i bardzo słaba nie wiem co o tym myślec? Wynik wiarygodny? Miesiaczke powinnam mniec za 5 dni , troszkę brzuch mnie boli jak na okres jednak piersi nic nie bolał.pozaty. Nie ma rzadnych objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Mi pierwsza kreseczka wyszla bardzo blada a test robilam w ostatnim dniu cyklu. Dopiero pod swiatlo bylo ja widac. Kolejnego dnia beta wynosila 92 ;) mysle ze jezeli wyszly ci dwie kreseczki to jestes w ciazy. Powtorz test jutro. Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa 27
minia tez mysle ze test jest wiarygodny :) ja jak robilam swoj to kreska byla bardzo malo widoczna - w sumie to bardziej wygladalo na to ze nie jestem w ciazy - potem kupilam taki test ktory mowi - ciaza lub brak ciazy - I wtedy wkoncu bylam pewna ze test byl pozytywny powtorz sobie test za pare dni - najwazniejsze zeby robic go rano z pierwszego moczu (po nocy) ale mysle ze mozesz juz teraz zaczac sie ciezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa 27
a ja bylam dzisiaj na drugim usg - troche sie wystraszylam bo lekarz powiedziala ze na pierwszym usg (12 grudnia) nie bylo slychac bicia serduszka - no ale dzisiaj naszczescie juz bylo :) myslalam ze zawalu dostane ! nikt mi na pierwszym usg nie powiedzial ze nie slychac serduszka dopiero dzisiaj mi lekarz o tym powiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa 27
bylam dzisiaj na drugim usg - troche sie wystraszylam bo lekarz powiedziala ze na pierwszym usg (12 grudnia) nie bylo slychac bicia serduszka - no ale dzisiaj naszczescie juz bylo :) myslalam ze zawalu dostane ! nikt mi na pierwszym usg nie powiedzial ze nie slychac serduszka dopiero dzisiaj mi lekarz o tym powiedziala - ale naszczescie wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enja 83
hej. witam sie i ja..... dziś zrobilam drugi test i drugi pozytywny. ..pierwszy zrobiłam w piatek termin miesiaczki mialam na 23/12 a wizyte u gin mam na ósmego stycznia... dzis sie trochę wystraszylam bo mialam delikatne brudzenie. ..hmm ale dzwonilam do mojej pani dr i jeśli mnie nie boli to dobrze a jesli sie powtorzy to mam przyjechac... jutro zaczynam 6 tc, termin mi wypada na 3 wrzesnia... mam juz 2, 5 letnia coreczke :) byl to nasz pierwszy cykl staran i ciezko mi uwierzyć. ..pierwsza ciaza byla po trzecim cyklu.... dodatkowo teraz mialam tzw. plamienie implantacyjne...dwa dni po owulacji sie zaczęło. ..ehh troche sie obawiam.... czekam tak więc na wizyte... pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia1989
Kupiłam dzis pink test i jutro z rana bede testować poraz drugi trochę sie martwię ze zobaczę 1 krechę , ( test mniej czulszy niz poprzedni , tylko taki minęli w aptece ) nie wiem co myślec niby objawow wikich nie mam praktycznie wcale. Mam tylko jakby obrzmiale piersi i to wszytko nawet nie bolą ...okres powinnam dostać miedzy piatkiem a niedziela ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek1989
Jak myślicie dziewczyny czy bobo test strumienowy o czułości 10 moze sie mylić? Moze wykazać ciaze mimo jej braku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7cykl
mi dzis 6 dni przed okresem wyszła bardzo blada kreska. Rano idę na Bete. Oby się udało. To nasz 7 cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka24
Witam Was wszystkie:-) wygląda na to, że załapałam się do wrześniowek (termin na 1 września), chociaż wiadomo jak to z tymi terminami bywa:-) jestem już po wizycie i narazie wygląda na to, że jest ok, kropka ma 6 mm i bije serduszko... Ale i tak jest stres po styczniowym poronieniu:-( a też niby wszystko było ok... Cóż... Narazie pozostaje mi czekać na następna wizytę i i na pomyślny rozwój ciąży... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia1989
Dziewczyny zrobiłam 2 test tym razem plytkowy dzis 27 dzien cyklu I test pokazał juz nieco mocniejsza kreseczke niz 2 dni temu :) Martwię sie tylko teraz by nie ulega mikroporonieniun w dniu misiaczki <29-30>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki86
to super wieści !!! gratuluję ..... ja jeszcze czekam z testem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia1989
Co tak tu cicho , jak tam testowanie :) mam nadzieje ze któraś jeszcze poszerzy nasze grono Dziewczyny dzielcie sie swoimi objawami itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosiaaa27
enja takie plamienia w pierwszych tygodniach ciazy podobno sa normalne - niektorzy nawet mowia ze jest to objaw ciazy - wiec spokojnie :) jestem pewna ze wszystko jest ok minia ja tez na poczatku nie mialam zadnych objawow dopiero w okolo 5 tyg ciazy zaczely bolec mnie piersi - nic pozatym mi nie bylo 7cykl trzymam kciuki :) anielka wiesz co czasami tak bywa ze jak kobieta jest w pierwszej ciazy to ja traci :( lekarze nie potrafia tego wytlumaczyc - mam w rodzinie pare kobiet ktore poronily w pierwszej ciazy - ale juz pozniej wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka24
Niewielkie plamienia na początku ciąży to oczywiście nic złego, ale każde plamienie trzeba lekarzowi zgłosić. U mnie niewielkie plamienie przerodziło się w niewielkie krwawienie... Kiedy zajechałam do szpitala, to było już za późno... Doktor powiedziała, że brak jest akcji serca( a było 3 dni wcześniej na usg), więc trzeba łyżeczkować... W szpitalu krwawilam coraz mocniej, wreszcie zaczęło to przypominać krwotok. Zrobili zabieg i wypisali. Nikomu tego nie życzę. Tak, więc nie bójcie się trochę zameczyc lekarza swoimi obawami, lub zgłosić do szpitala. Z plamieniem przyjmą, nawet jeśli to tylko plamienie implantacyjne, ale będziecie miały pewność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia1989
Dziewczyny właśnie zauważyłam ze zrobił mi Sie sluz plodny tylko ze bardziej bialawy Jutro zaczynam 5 tydz licząc od dnia ostatniej miesiaczki Heh teraz sobie mysle ze nici z płazy w tym roku :) chyba ze pod parasolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Hej dziewczyny! U mnie rozszalaly sie objawy ciazy. mam duuuzo bialego mokrego sluzu i powiekszyly mi sie piersi. Piersi nie sa wrazliwe na dotyk, za to sutki jak najbardziej. Wczoraj zaczelam 6tc ale czuje sie bardzo dobrze. Mowilyscie juz komus ze zostaniecie rodzicami? My postanowilismy poczekac do kolejnej wizyty na ktorej mam nadzieje uslyszec serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka24
My nikomu, chociaż to 7 tydzień i serce też widziałam i słyszałam... Chcemy poczekać do następnej wizyty w 10 tc. Przyznam, że to strasznie trudne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×