Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość Minia1989
No właśnie nie wiem jak sie do tego zabrać i jak to oznajmić :p hehe U nas nikt nic nie wie nawet znajomi itp Poczekamy jakieś napewno 2 tyg min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka24 bardzooo mi przykro :( wyobrazam sobie co musialas wtedy przejsc :( i zgadzam sie z Toba w 100% wszystko co nas niepokoji trzeba zglaszac dla lekarza - jesli moge zapytac w ktorym tyg ciazy poronilas ? i czy lekarze powiedzieli jaka byla przyczyna ? minia super :) bardzo sie ciesze :) i nie mysl teraz o najgorszym - wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czemu nie wiedzie jak powiedziec o ciazy ? :) najlepiej zrobic jakols niespodzianke :) :) ja naprzyklad dowiedzialam sie o ciazy 2 tygodnie przed swietami (bylam w 6 tyg ciazy) no i poczekalismy do swiat z powiedzeniem rodzinie o dziecku mialam juz zdjecie z usg - wsadzilam je do koperty podpisalam ze to dla mojej mamy :) zebyscie widzialy jej mine jak ja otworzyla !!!!! patrzyla sie na mnie chyba przez minute czasu nic nie mowiac (a ja siedzialam i myslalam sobie - no powiedz cos !) no i wkoncu wyksztusila - naprawde ? i sie rozplakala ! potem juz wszyscy zaczeli nam gratulowac :) zaczely sie pytania - ktory to tydzien - kiedy rodze i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby sie udało
Hej więc tak @ miałam 8.12.13-14.12.13 a cykl trwa 26 dni zazwyczaj regularny jest :) 15.12 kochałam się z moim facetem do końca nie wiem czy miałam dni płodne bo różnie się mówi... Dziś wypada mi planowana @ ( oby jej nie było :P ) Powiem tak czuję się tak jakbym miała mieć @ tzn już wcześniej czułam kłucie delikatne jajników, bolące piersi. Szczególnie dzisiaj piersi mnie strasznie bolą i są nabrzmiałe. Co sądzicie? Udało się czy jednak myślicie, że będzie @? :( Jeśli się udało to 4 tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka24
Tosiaaa27- to był 8 tydzień, zdawałoby się, że to dopiero początek, ale przecież to już było dziecko. W wypisie są podane wymiary dziecka, miało ok 8 mm. Później trzeba poczekać kilka dni na wynik badania histopatoligicznego(jeśli się na nie zgodzisz, zgodziłem się z nadzieją, że poznam przyczynę) ale w tym badaniu było napisane tylko, że jajo płodowe jest świeżo obumarłe. A na dodatek ten wynik jest po łacinie, skończyłam biologię, więc po trosze wiedziałam co tam jest napisane. Mój gin potwierdził moje tłumaczenie i powiedział, że albo to był wirus grypy, który uszkodził płód, pomimo tego, że ja nie zachorowałam, albo poprosru to był uszkodzony genetycznie zarodek i mój organizm go samoczynnie usunął... I dodał, że organizmy młodych, zdrowych kobiet mogą usunąć nieprawidłowy zarodek... To samo powiedział mój lekarz rodzinny i dodał, że to lepiej, że tak się stało. Pewności nie mam i do tej pory tak naprawd nie wiem co tam tak naprawdę się stało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby sie udalo trudno powiedziec - objawy ciazy moga byc takie same jak na okres anielka no wlasnie w wiekszosc**przypadkow - lekarz nie potrafi do konca powiedziec czemu mialo sie poronienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2800
Część dziewczyny wczoraj zrobiłam test i od razu wyszły 2 kreski. Jestem w strasznym szoku bo staramy się już kilka miesięcy i ten cykl uznałam za skreślony. A tu taka niespodzianka. Identyczna sytuacja była przy pierwszym dziecku. Czyli jak zawsze jak się odpuści to się zachodzi. Mam zupełnie inne objawy niż przy pierwszej ciąży. Tylko trochę bolą mnie piersi brzuch boli jak na okres, śluzu brak. Zapisałam się do lekarza na 22.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Robiłam test (czułość 10 mIU/mL ) w 26 dc tylko nie z pierwszego moczu, a z drugiego ok godz 13:00 i wynik negatywny... Dziś 29 DC I miałam dostać @.. Ciągle czekam. Czy możliwe żebym jednak była w ciąży?? :D Proszę o poradę i podniesienie na duchu.. Chcę już dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 36 dc, @ powinnam dostac ok 31.12 a tu nadal brak, z jednej strony mam nadzieje ze tym razem sie udalo a z drugiej lekkie obawyvze wzgledu na prace bo dopiero w sierpniu etat dostac mam i szkoda byloby stracic ja :( ech, tak zle i tak niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2800
bardzo mi przykro eeh;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natulak
głowa do góry :) uda się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ja powinnam dostać @ wczoraj... Jutro testuje :) trzymajcie kciuki zebym do Was dołączyła :) a wszystkim przyszłym mamusią GRATULUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alma gratuluje :) gosc mozliwe ze jestes w ciazy - odczekaj jeszcze pare dni I powtorz test - ja bylam w 5 tyg ciazy i test byl negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostalam infekcji pecherza :/ ale lekarz uspokaja mi mowi ze to bardzo czeste u kobiet w ciazy - dzisiaj zaczynam leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny byliście już u ginekologa. Ja zapisałam się dopiero na 22.01. Mam nadzieję że będzie widać serduszko. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Hej :) ja juz porobilam pierwsze badania krwi zalecone przez ginekologa i w piatek ide do lekarza. To juz bedzie 7t i 3d wiec licze ze uslysze serduszko. Przy okazji badan krwi zrobilam sobie bete i wyszlo mi 17000! ;) tosia - mnie tez meczy pecherz :/ mam nadzieje ze lekarz cos mi zapisze, bo juz nie daje rady z tym ciaglym bieganiem do lazienki i bolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa12 koniecznie powiedz dla lekarza o Twoim pecherzu - kobietom w ciazy czesto wystepuja jakies bakterie w ciazy - jest to normalne ale koniecznie trzeba sie ich pozbyc gosc kalendarz fajny zaraz zabieram sie za czytanie :) a wiecie kobietki moze czemu drugi trymester liczy sie od 14 tyg ciazy a nie 13 ? dla mnie wszyscy mowili ze od 13 a tu patrze ze od 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alma2800
Dziewczyny na kiedy macie termin. Ja na razie wyliczyła sobie na 12-13 wrzesień. A wizyta dopiero za 2tyg. No ale nic trzeba wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia przyszla
witam:) my staramy się pierwszy cykl. @ powinnam dostać za 5 dni., to czekanie jest straszne. nie w wiem jak to wytrzymam :) życzę Wam powodzenia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Mi na roznych kalkulatorach roznie wychodzi, miedzy 1 a 3 wrzesnia. Za to lekarz wpisal mi na opisie usg date 27.08. I tak przy okazji: Witam wszystkie nowe dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Mi tez sie wydaje ze 2 trymestr jest od 13 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, już jest wrzesień 2014... Ja jestem wrzesień '13, dużo zdrowia i cierpliwości Wam życzę dziewczyny :) U mnie za ścianą śpi już moja córka... I Wam też zleci jak z bicza strzelił :D Powodzenia, ale mi się ciepło na sercu zrobiło jak zobaczyłam Wasz temat (sama się na podobnym udzielałam) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) 2 trymest jest od 1 dnia 14 tygodnia :) Gratuluje wszystkim przyszlym Mama swoich pociech :) Ja na swoja czekam i juz doczekac sie nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234gościnnie
ja czekam na @ jeszcze tydzień :) mam bóle podbrzusza, opuchniete piersi, ale nie bola az tak bardzo, plecy bolą mnie niemiłosiernie :o, i chyba jakaś infekcja pecherza mnie dopadła bo cos mnie rwie jak siusiam :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Catherine_
ja podnosze reke w temacie :) wczoraj mialam pobierana krew na hCG, dzis wynik ponad 6200. jutro ide do ginekologa potwierdzic wlasciwie juz pewne :) w tym wypadku termin wypadalby mi 6 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alma2800
Hej dziewczyny, a boli Was podbrzusze jak na okres? Mnie w pierwszej ciąży nie bolało, później tylko czasem kuło. A w tej ciąży w sumie non stop pobolewa. nie jakoś bardzo mocno, ale jednak. czasem jak silniej to biorę nospę. No i dalej brak śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana0408
Hej dziewczyny jestem tu nowa :) wygląda na to że będę póżną wrześniówką 2014 ale to nie potwierdzone jeszcze na 100% z testowaniem poczekam chwilke ale objawy wskazują ze jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×