Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość tanio
Ha to ja Ci powiem, że z moim obecnym była podobna historia:) Znaliśmy się ok 5 lat początkowo kontakt był dobry mi się podobał, ale potem ja wyjechałam i kontakt się urwał. Po kilku latach on się do mnie odezwał, nawet nie wiedziałam, że to on. Spotkaliśmy się i postanowiłam rzucić faceta, którego wtedy miałam i nie żałuję. Obydwoje jesteśmy ze sobą bardzo szczęśliwi. Czasami trzeba do siebie dojrzeć:) Może podobnie będzie w Twoim przypadku, w każdym razie tego Ci życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluśka proponuję spuścić z tonu. pytałaś się czy któraś była w podobnej sytuacji. skoro nie było odzewu to znaczy, że nie. żadna z nas nie robi tu za kompedium wiedzy medycznej choć dziewczyny służą radą na prawie każdą bolączkę. ja też słyszałam oo tym Amolu na bóle głowy. z tym, że tych zastosowań Amolu jest tyle, że powoli mam wrażenie, że i ucięta noga po nim odrośnie więc do tego specyfiku podchodze z pewną rezerwą na zasadzie, że jak coś jest do wszystkiego to... jutro Walentynki, planujecie coś szczególnego z okazji tego dnia i faktu, że dodatkowo jesteście w ciąży? mój narzeczony bardzo lubi to święto i dopiero z nim zaczęłam je obchodzić, niestety w tym roku spędzimy je osobno. a szkoda, bo usatysfakcjonowałby mnie nawet wieczór na kanapie z filmem na DVD i zapaloną świeczką, byle z nim. Majowy deszcz to ja mam podobnie z tęsknotą za pracą. dziś rano udzielałam koleżance porady prawnej a po telefonie ciężko sobie westchnęłam z tęsknoty za pracą. z drugiej strony nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tyle czasu na czytanie książek, nie mówiąc już o haftowaniu. a co do haftowania (a haftuję całkiem zgrabnie) to z niecierpliwością czekam na poznanie płci bo postanowiłam wydziergać coś dla dziecka (już nawet mam upatrzony wzór) i ozdobić tym np. osłonkę do łóżeczka :) Tygrysku łącze się w bólu choć ja do furtki dojdę na ostatnim oddechu, gorzej z powrotem ;) ale nadejdzie taki piękny dzień ciąży, że obie będziemy spacerowały do woli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy deszcz
Dzięki:-) Może rzeczywiście tak będzie.. Ale co tam, co ma być to będzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowy deszcz wiesz, że najlepsze zazwyczaj przychodzi niezapowiedziane jak się go nie szuka? ja narzeczonego znalazłam (a raczej to on się wchrzanił z butami w moje poukładane życie) jak absolutnie nikogo nie szukałam. stwierdziłam, że mam współlokatora geja i tyle pierwiastka męskości mi chwilowo wystarczy. a tu bach, zagadał taki w bibliotece i gadał aż skapitulowałam i pokochałam ;) także nigdy nic nie wiadomo, wiadomo tylko, że będzie dobrze, i u Ciebie też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
Zapomniałam, że to jutro walentynki:( zupełnie nie mam pomysłu, a akurat jutro mój ukochany wraca:/ Może jakieś ciasto mu zrobię:) Tak czytam Wasze wypowiedzi i tak sobie myślę, że ja to nie mam się na co żalić przy Was, zdrowie póki co mi dopisuje, a wymioty przy ciąży były i będą zawsze. Mogę Wam tylko współczuć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanio i bardzo dobrze, że nie masz się na co żalić. my za to mamy komu zazdrościć. równowaga w naturze musi być ;) jak się zdecydujesz powiedz jakie ciasto to chociaż wirtualnie czegoś smacznego zażyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy deszcz
Dzięki za wszystko:-) uciekam, miłego dnia życzę wszystkim:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
W każdym razie Majowy deszczu trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
Lubi orzeszki, więc przyszła mi do głowy pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
Wybywam i ja na razie, bo mi kot już spokoju nie daje, ale jeszcze tu dzisiaj wrócę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowy deszcz trzymaj się! a kciuki trzymamy bardzo mocno! tanio ubodłaś mnie prosto w serce :P to jedno z moich ulubionych ciast więc ja głosuję za braniem się za pieczenie :D a ulatniam się i ja na coś do jedzenia i poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pauluśka zamiast się obrażać i pisać w takim tonie może warto powtórzyć pytanie. ja problemów z tarczycą nie mam musisz pytać lekarza,-! za to o piżamie mogę się wypowiedzieć. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak bardzo schodząc na ziemię. co i od kiedy macie zamiar używać przeciw rozstępom? macie coś sprawdzonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Cześć dziewczyny:-) Wypuścili mnie dzisiaj o 10 tej, weszłam do domu i od razu musiałam odesłać bo tam o 5 rano wchodzą co chwile światło zapalaja do tego płacz dzieci, ktore sa zaraz obok na położniczym nie dały spać czuje sie jak na kacu po imprezie:-) Za to rano dopadły mnie wymioty i szczerze współczuje tym ktore maja je czesto :-/ na sama myśl znowu mnie mdli. Ja kupuje strój sportowy i zabierał sie za aerobik w wodzie dla kobiet w ciazy i pomyśle tez o zajęciach ruchowych dla ciężarnych może troche odciąża mój kręgosłup. Zastanawiam sie tez nad kupnem tej dużej piłki używała już któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Pauluśka ma humory jak to kobieta;)Trzeba jej wybaczyć;)A Ty Pauluśka wybacz nam że nikt z nas nie udzielił ci odp ale myśle że w takim przypadku najlepiej pogadać z lekarzem;) Ja na walentynki nie planuje nic bo jestem w domu sama - moj wraca dopiero pod koniec msc.Troszke mi smutno bo mam w tym dniu dodatkowe swieto - stuknie mi 30stka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , to przeczytałam cały topik, troche mi to zajęło ale chce być na bieżąco. Nie wiem czy przyjmiecie tutaj taką babcie ale skoro ma byc to "Wrzesień 2014 " to ja się jak najbardziej łapię. Za 2 dni będzie 12 tydz. a termin mam na 1 wrzesnia. zresztą z tego co wyczytałam to na pewno sie ucieszycie że powiększa się grono na tym forum :) Leżę sobie w łóżeczku poczytuję was i myslę że będzie to szczęsliwy topik bo jak na razie wszystkie historie mają szczęsliwy bieg. Nie będę sie rozpisywać (no może poźniej ) jak to sie stało że jestem w ciąży ...mmm ups ..chyba wszystkie wiemy jak TO sie dzieje, ale mimo że mam tyle lat to strach i paranoje mam takie same jak wy. W skrócie moja córcia ma juz 21 lat (studentka ) a ja mozna powiedzieć w miarę swiadomie zaszłam w ciążę, z jednej strony cieszę się że w zasadzie nie męczą mnie żadne objawy, bo aż mi was szkoda jak się naczytałam o tych mdłościach, cycki pobolewaja tylko troszkę i ogólnie ok. Niestety plamienie w 7tyg. powstrzymane na szczęście (ciągle biore duphaston ), do tego mam mięsniaki podśluzówkowe sztuk 2 , ostatnio 3 dni temu bóle brzucha jak na @ na szczęście bez plamień (tym razem nospa pomogła )ciągle się wsłuchuję co mi to ciało mowi i popadam w paranoje. Na usg w 10tyg. bobas machał rączką i wyglądało wszystko ok. ale chyba jak bym mogła robić usg codziennie to bym latała. (mmmm. co myslicie o małym domowym zestawie usg?) A napomknę tylko że te moje paranoje wynikaja pewnie z tego że rok temu miałam pusty pęcherzyk , poronienie, lekarz konował nie wyczyścił jak trzeba, zapalenie ropne macicy i tydz. w szpitalu. Powiem brzydko s..am ze strachu. i tym akcentem konczę przedstawianie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Catherine_ ja w pierwszej ciazy kupowalam Mustelle- teraz niestety mnie nie stac na krem za 130 zł (wtedy tak placiłam). rozstepy wyszły mi dwa tyg przed rozwiazaniem - w tym czasie przestałam smarowac mustella wiec byc moze to przez to byc moze nie. stwioierdzilam ze na 2 tyg nie bede juz kupowac i smarowałam oliwka. Teraz smaruje sie balsamem z ziaji kozie mleko.potem moze cos kupie typowo przeciw rozstepom. na pewno pharmaceris - z tej firmy kupilam krem na rozjasnienie rozstepow po ciazy - poleciła mi go pani w aptece - byl rewelacyjny. w mig z sinych pregow zrobily sie blade małe kreseczki takze nie jest zle.mam troszke ich ale w dolbnej czesci brzucha takze np na plazy nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie to mogę wam tutaj troszkę po matkować ,będę taka kwoka. Nie , no żartuję oczywiście bo jakoś tak dziwnie mam że wcale nie czuję się na swoje lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przy okazji to w poniedziałek jadę na prenatalne do Wrocka, na Borowską (kto z w-wia wie )a, i prośba o dopisanie do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limfa12............27..............3.09.................?..................Katowice Catherine_......26...............06.09.................? ............Warszawa patkaa22............21...............07.09.........?........................Kalisz Paula 123 ......32...............08.09..................?..............Rzeszów kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ........niemcy k.k.k.................23............10/11.09.............?...................legnica alma2800..........29...............12.09................ ?..............wrocław biedronka..........29...............14.09............ ..?....................z.góra Tygrysek33.........28...............15.09.................?............Białystok zielony błękit......23..............15.09....................?............Kraków evvvve...............33...............19.09............?....................orzesze asiał..................20...............23/24.09.........?.....................Opole Gosiunia1234...30................25.09................?................wrocław magda_r...........30...............28.09................. ?........... ok.Wawy Kasik177..........29................30.09................ .?......................... aga41...............41.................01.09.................?.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
Muszę przyznać, że to forum powoli staje się nałogiem:) byłam na spacerku przewietrzyłam się troszkę, zjadłam i już się zastanawiałam, co tu nowego:) KKKK fajnie, że wróciłaś miejmy nadzieję, że ćwiczenia ograniczą ból do minimum:) Catherine nie chciałam Ci robić ochoty, ale jakby tylko dało radę, to chętnie bym Cię poczęstowała:) Coś mnie dzisiaj nosi:) Właśnie zadzwoniła koleżanka, żebym wpadła:):):) Do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka masz na myśli MUSTELA 9 miesięcy Podwójnie działający krem przeciw rozstępom? jak patrzę to ma pozytywne opinie. ja mam niestety rodzinnie tendencje do rozstępów więc już od jakiegoś czasu szukam. dużo pozytywnych opinii jest też o Elemis Japanese Camellia Oil Blend, słyszałyście może? na brytyjskim ebayu o połowę (albo i lepiej) tańsze niż w Polsce. aga jaka tam babcia. teraz to zapowiadasz się na młodą mamuśkę więc trzeba się przystosować. swoją droga mogę zapytać czemu po tylu latach od pierwszego dziecka zdecydowaliście się na drugie? moja koleżanka właśnie w wieku 21 lat dorobiła się siostry i obie są w sobie zakochane! a co na to Twoja córka? K_K_K_K zazdroszczę tego aqua aerobiku. koniecznie musisz napisać jak wrażenia bo jak wydobrzeję to też chcę iść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
hej dziewczyny j a jestem po usg serduszko bije ale martwi mnie jedna rzecz ze zawsze co ide obliczam z zdjec ile powinno miec crp i mialam we wt 5tyg 2 dni za tydz 6tyg 1 dzien a dzis w czw i mam 7 tyg i 0dni gdzie jak tak idzie powinno byc 7tyg i 3dni czemu to sie tak zmienia na usg wiecie??bo sie troszke zaniepokoilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosiunia spokojnie termin z usg może się zmieniać dlatego najlepiej skupić się na terminie z ostatniej miesiączki. lekarz jak nie widzi nic niepokojącego to jest ok. głowa do góry. aga zaskoczyłaś mnie super pozytywnie. to będziesz miała dwóch jedynaków. super że czujesz się dobrze. jesteś z wrocławia.? Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Narazie takie specjalne zajecia aqua aerobik dla kobiet ciężarnych odbywają sie tylko raz w tygodniu troche malo:-/ ale lepsze to niż nic, koszt 25 zł :-) wiec pomyślałam ze będę sie wspomagać pływaniem albo pomyślałam tez o zajęciach fitness w basenie ale dla normalnych babeczek nie ciężarówek:-) muszę zapytać lekarza czy moge na takie chodzić może poprostu jak będę czuła zmęczenie albo za szybkie tempo to zwolnie albo nie będę robiła wszystkich ćwiczeń :-) Aga 41 Mamy znajoma ktora urodziła w wieku 42 lat i maja wspaniałego synka:-) także na pewno bedziesz dobra i z racji swojego wieku cierpliwa mama bo u nas małolat rożnie z ta cierpliwością jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_Catherine_ tak to byla mustella 9 msc. w sumie pomyslalam teraz ze olejek arganowy tez bedzie dobry na nasze rosnace brzuszki;)ja tez mam tendencje do rozstepów. na udach dorobiłam sie rozstepow w okresie dorastania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Catherine,u mnie to tak było ze małżonek bardzo ale to bardzo chciał miec więcej dziecków niestety u niego chcenie kończyło sie na zrobieniu, ja zawsze uważałam że dziećmi opiekuja się rodzice po połowie (no prawie ) ale z pierwszą córcią to tak wyglądało że dziecko miałam ja a on jak mu przyszła ochota. Przez 20 lat malzeństwa wiele burz i zakrętów było łącznie ze zdradami i moimi wyprowadzkami ale czasem my kobiety mamy tak że kochamy mimo wszystko ,powiem że myślałam że ta dzidzia coś zmieni , oczywiście na lepsze, oczywiście zmieniła nie wiele ale ja teraz bardzo chcę mieć tę kruszynkę (w razie wu będzie placił alimenty i będę miała za co zyć ) a może jednak po urodzeniu będzie lepiej ?? Alma , niestety nie z Wrocka, (corcia tam studiuje ) a ja mam 100 km. wiec tylko na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
i jeszcze z innej beczki, ja mimo smarowania w pierwszej ciąży miałam takie rozstępy ,zwłaszcza między nogami , że chodzić nie mogłam. Chetnieteż poszła bym się poruszać ,do tej pory miałam 4 razy w tyg. po 1,5 godz. zumby, Boże jak mi tego brakuje !! AAA a córcia bardzo się cieszy z rodzeństwa. Ja jakoś jestem ostrożna i chyba ciągle wietrzę jakiś kataklizm więc ciężko mi tak się radować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Ale sie rozpisalyscie ;) Witam wszystkie nowe mamusie! Ja wczoraj wyladowalam w szpitalu na dyzurze u mojego lekarza, bo w ciagu dnia zaczelam miec dziwne uplawy (takie wodniste) i wkrecilam sobie ze to wody plodowe (jednak google potrafi czlowiekiem zamotac ;) ) Lekarz mnie uspokoil, pokazal maluszka i slyszalam jak bije jego serduszko! Piekny dzwiek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×