Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość limfa12
Jezeli chodzi o krem na rozstepy to tez planuje kupic mustelle bo czytalam wieledobrych opinii. Na razie jednak smaruje sie balsamem "bede mama" z lirene. Przepraszam ze tak odpisuje w kilku postach ale pisze z tableta i nie chce mi wysylac za dlugich wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Tanio - wyczytalam ze masz kota. Ja tez mam :) jak myslisz jak nasze zwierzaki zareaguja na nowego domownika? Masz przeciwciala na toxo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
Hej :) Witam nowe mamusie :) I ja jestem po okropnym dniu mdłości w końcu zwymiotowałam i już mi trochę lepiej. Ja mam ten krem mustelle ale strasznie mi śmierdzi a o oliwce nawet nie wspomnę bo na sam widok mnie mdli. Mi to nawet szamopn śmierdzi i nie mam pojęcia czym ja mam się myć bo każdy prysznic to dla mnie koszmar :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Ta mustele bardzo w szpitalach reklamują ale to pewnie przez to ze maja od nich banery reklamowe. Ja od dwóch miesięcy używam Elancyl na dzien a oliwkę w żelu na noc. Moja mama po trzech ciążach ma jeden rozstęp miedzy nogami ale ja mam na górnej części pośladków rozstępy po okresie dojrzewania wiec bardzo boje sie o swoje ciało. Czytałam ze mustela długo sie wchłania i roluje sie przy wmasowywaniu. Jak już któraś wyprubuje to dajcie znać :-) póki co elancyl ok, dobrze sie wchłania ma lekka konsystencje i delikatny zapach ja mam balsam z pompka wiec jest wygodniej mi tak mogliby zrobic jeszcze oliwkę na pompkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek33
ta mustella faktycznie sie roluje po aplikacji i mi zostawia miałe ślady ubraniach i nie jest to fajne ale podobno jest skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja nie przypominam sobie zeby mi sie mustella "rolowała";)moze przesadzacie z iloscia kremu?ja smarowałam i lezałam z brzuszkiem chwile az sie wchłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa ja mam w domu 2 psy z gatunku całuśno-łóżkowo-nakolannych. śpią z nami, są noszone jak dzieci, zadbane, wycałowane, wyprzytulane i wykochane, uwielbiają ciszę i spokój. myślę, że krzykliwy lokator będzie dla nich koszmarem nie z tej ziemi i będą chciały się wyprowadzić ale co poradzić? a ja w końcu skusiłam się na ten olejek kameliowy Elemis, przetestuje i dam znać czy działa. mi się kiedyś przytyło i mam kilka rozstępów na brzuchu, niby aż tak bardzo ich nie widać ale nie chcę mieć masy kolejnych. przyszły mi też spodnie ciążowe z C&A. na 3 pary tylko jedne okazały się za krótkie ale już mam deklarację, że ciocia przerobi mi na takie do kolan. w tyłku troszkę za duże ale jestem realistką - przytyję. także jestem pozytywnie zaskoczona, że wysoka kobieta w ciąży ma się w co ubrać (a mam 182cm wzrostu i kupno spodni to zazwyczaj horror do kostek) i 36zł za każdą z par uważam za świetną inwestycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
A ja mam w sumie 2 (do niedawna 3) psy i 5 (do niedawna 6) kotów. tyle że takie "dobrze wychowane" nie śpiace po łózkach, 1 piesek podwórkowy a jeden w domu,owczarek wilczasty, mam nadzieje ze bobas będzie spokojny bo pies z adhd wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga to masz pokaźną gromadkę. jak je wszystkie ogarniasz i stawiasz do pionu w jednym czasie? u nas spanie w łóżku jest pożądane :D sami nasze dziewczynki sprowadziliśmy do łóżka. ba! wieczorem jak są już rozespane w koszyku to bierzemy je na ręce i do łóżka. nasza wina, rozpieściliśmy je do granic ale ja kocham zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limfa12
Ooo widze ze tu wiecej fanów zwierzkow ;) ja mam rozpieszczonego kocura, ktorego traktuje jak syna. Ale mysle ze kociak zaakceptuje "rodzenstwo" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio
No o to i jestem, bo odezwała się moja bezsenność:( nie śpię od pierwszej i w końcu stwierdziłam, że teraz będę się mogła rozpisać:) O moim kocie długo można by pisać (syberyjski długowłosy) chociaż jest z nami od 1.01.2014:) Dostałam w prezencie. Ogólnie jest grzeczny, tylko wieczorami go bierze ma głupotę i jak się czasem rozsierdzi to tylko sierść fruwa i zasłony i to jest moja w sumie jedyna obawa:( Kot na ogół jest czysty i nie ma z nim problemów, ale czy ta sierść w powietrzu nie zaszkodzi maluszkowi. Mi często zdarza się kichać co nie wiem czy ma z kotem jakiś związek, bo nigdy nie sprawdzałam:/ O żadnych przeciwciałach też mi nic nie wiadomo. Sierść staram się sprzątać na bieżąco, ale w 100% wiemy, że się nie da. Kot jeszcze nigdy nie był na dworze (właściwie to się okazało, że to kotka) i boję się wypuszczać, ale myślę, że prędzej czy później będę musiała:( Mam nadzieję, że da się wszystko jakoś pogodzić. Zawsze wolałam pieski, ale teraz mojej kocury nie oddałabym za nic w świecie:) A piesek... też by się miejsce znalazło:) Co prawda jednego też już mam, ale nie odważyłabym się wpuścić go do domu:) Ale coś mniejszego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
O, to widzę że nie tylko ja mam problemy ze spaniem ale tylko w nocy, w dzień próbuje nadrobić,a w nocy to latam siusiu albo budzi mnie ból brzucha ,w sensie że mam takie twarde "kamole " w brzuchu ale dowiedziałam się od lekarz że to najpewniej gazy bo po dufastonie tak może być. I czasami macica mi twardnieje ale teraz po nospie to mniej to odczuwam. A jeszcze w kwestii bolących piersi to muszę powiedzieć że zauważyłam że jak nosiłam taki pół usztywniany stanik to wieczorem przy rozbieraniu tak mnie bolały że masakra ,a teraz zmieniłam na taki miękki i jest duzo lepiej chociaż może mniej estetycznie, a jestem niestety posiadaczką pokaźnego biustu (70F)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Tanio, co do kociej sierści to rzeczywiście moze być problem, podobno jedne koty mogą uczulać bardziej inne mniej ale w twoim wypadku myslę że chodzi tylko o rodzaj siersci ,w sensie że taki puszek lata i on łaskocze po nosie, ja mam norweską lesną kotkę i przy innych kotach nic mi sie nie dzieje a jak ją wezmę na rece to zaraz wszędzie mam pełno tego puchu i jest masakra. Spróbuj ją czesać, a właściwie przyzwyczajać do czesania, chodź z moją kotka ten numer nie przeszedł (po kolejnej walce i kilku ranach zrezygnowałam ) wiem że są koty które to lubią moze twoja kicia do nich należy ? co do firanek , to cóż taki urok kota, dojda jeszcze podrapane meble i inne szkody. Co do wypuszczania na dwór najpierw pogadaj z weterynarzem kiedy bedzie można ją wysterylizować (chyba że chcesz małe kociaczki ) albo tabletki bądź zastrzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
A wogóle jak tam dziś samopoczucie dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
hej hej dziewczyny:)u mnie walentynki mijaja samotnie mala u babci ja sama a maz w pracy....aga ja tez mam 70-f najgorzej boli wieczorem przy zdejmowaniu stanika.strasznie mi sie nudzi tak samej w domu do tego od rana boli mnie dziwnie brzuch i po sniadaniu dostalam mdlosci cos od kilku dni mnie obrzydzaja rozne rzeczy a dzis zrobilam sobie jajka i ciagle mam przed oczami bleeeeeeeee...a ja mam pieska tez adhd szalony.ciagle martwi mnie moj problem z tym usg ze dzis zaczelam 8tyg 1 dzien a na usg mam 7tyg :(co wizyte maleje mi o dzien 2 :(stres mnie zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaro i ponuro...pogoda zle na mnie wplywa.mialam chec zostac w lozku i spac caly dzien...ale odprowadzilam mloda do przedszkola i po spaniu.planuje robic dzis pierogi......mialam dzis straszny sen...i tak realistyczny...pewnie bede podejrzliwa teraz w stosunku do meza;)bo snilo mi sie ze zadzwonil do mnie i powiedzial ze nie wie kiedy wroci a w tle slyszalam jakas dziewczyna a ja nie moglam jechac go szukac bo mi zabral auto....potem zadzwonilam ze jak zaraz nie wroci to skladam pozew o rozwód a on na to ze mam to zrobic.plakalam dzwonilam a on juz nie odbieral.....ciekawe czy krzyczałam przez sen;)masakra....niesmak pozostanie pewnie na caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
aga a iwesz ja w pierwszej ciazy tez mialam na borowskiej robic badania prenatalne ale pani doktor co pracuje na borowskiej zrobila mi u siebie w gabinecie i bylam bardzo zadowolona zrobila mi takie badanie ze zadna dziewczyna jak lezalam w szpitalu nie miala takich badan,w tym razem tez wybieram sie do niej bo jest jednym z najlepszych lekarzy we wroclawiu i bardzo milych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunika nie stresuj sie tak;)mi w szpitalu robili usg i pomylili sie z wielkoscia o ponad 500 g. co prawda to byl juz 39 tydzien i niby wtedy nie da sie tak dokladnie zmierzyc ale uwazam ze niepotrzebnie sie stresujesz;)a brzuch boli bo masz mdłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
oj biedronko zebys miala racje wiem lekarz tez mowil ze ok ze bije ladnie serduszko ale ten stres mnie dopada bo naczytalam sie ze moze zle sie rozwijac i wiele jeszcze gorszych..bylam w ciagu miesiaca 4razay na wizycie i 4razy usg w poprzedniej ciazy bylam raz w 7tyg i pozniej dopiero w 11 nie mialam porownnia a tu mam zdjecie tydzien w tydz i dlatego tak sie skupiam na tych tygodniach.a twoj sen tez mam czasem takie dziwne ale sen mara...pewnie bedzie na odwrot i moze czeka na ciebie dzis jakas niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis walentynki i tak sie zastanawiam czy wy nadal jestescie mega zakochane w swoich mezach/partnerach....my jestesmy razem 6 lat...5 lat małżeństwa...to jeszcze niewiele...ale juz brakuje mi tego "porywu milosci"...czy to tak jest?mam wrazeni ze bardziej sie szanujemy niz kochamy;))))chociaz z 2 strony musi byc to milosc skoro na samą mysl o jego odejsciu plakac mi sie chce???he wzielo mnie na sentymenty... w tym roku bedziemy mieli 5 rocznice slubu....chciałabym w tym dniu odnowić sluby...mysle ze to by pieknie uczciło te 5 lat a odnowienie przysiegi tez ma swoja moc;))))zobaczymy moze sie uda ale wypada to po terminie mojego porodu wiec moge juz nie miec do tego głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
gosiunia a ja myślę że wszystko jest ok. bo przecież lekarz by coś powiedział jak by było coś nie w porządku. Ja tez mam schizy że jest coś nie tak a lekarz nie chce mi mówić bo nie chce mi robić przykrości że z tego nic nie będzie ale przecież to jego obowiązek poinformować o wszystkim. Wiem że czasami zdarzaja się lekarze od których trzeba wszystko siłą wyciągac a i tak nie wiele powiedzą ale może następnym razem zapytaj dlaczego tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Dzizas, to dzisiaj chyba jakaś dziwna noc na dziwne sny, ja też miałam koszmar w podobnym temacie z tym że u mnie po prawdziwych zdarzeniach.... nienawidze takich snów bo cały dzień mam rozwalony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
aga a nna borowskiej jaki lekarz ci bezie robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
aga41...............41.................01.09............. ....?.........ok...Kłodzko.............. Limfa12............27..............3.09.................?... ...............Katowice Catherine_......26...............06.09.................? ............Warszawa patkaa22............21...............07.09.........?..... ...................Kalisz Paula 123 ......32...............08.09..................?............. .Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ?...................legnica kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ........niemcy alma2800..........29...............12.09................ ?..............wrocław biedronka..........29...............14.09............ ..?....................z.góra Tygrysek33.........28...............15.09................ .?............Białystok zielony błękit......23..............15.09....................?.... ........Kraków evvvve...............33...............19.09............?. ...................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .?.....................Opole Gosiunia1234...30................25.09................?.. ..............wrocław magda_r...........30...............28.09................. ?........... ok.Wawy Kasik177..........29................30.09................ .?.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
aga41...............41.................01.09............. ....?.........ok...Kłodzko.............. Limfa12............27..............3.09.................?... ...............Katowice Catherine_......26...............06.09.................? ............Warszawa patkaa22............21...............07.09.........?..... ...................Kalisz Paula 123 ......32...............08.09..................?............. .Rzeszów k.k.k.................23............10/11.09............. ?...................legnica kamawrzesien2014...31........09.09.................?..... ........niemcy alma2800..........29...............12.09................ ?..............wrocław biedronka..........29...............14.09............ ..?....................z.góra Tygrysek33.........28...............15.09................ .?............Białystok zielony błękit......23..............15.09....................?.... ........Kraków evvvve...............33...............19.09............?. ...................orzesze asiał..................20...............23/24.09........ .?.....................Opole Gosiunia1234...30................25.09................?.. ..............wrocław magda_r...........30...............28.09................. ?........... ok.Wawy Kasik177..........29................30.09................ .?......................... matko, a co to za komunikat że za mało czasu upłynęło od ostatniej wypowiedzi ?! to już nie wolno szybko pisac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
a nie mam pojęcia, w rejestracji b.niemiła pani poinformowała mnie o dniu i godz. wizyty i na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
aha to fakt czasem sa niemile dlatego wole nie robic w szpitalu chociaz tez mozna tam isc prywatnie wole isc calkowicie prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
a sumie to muszę powiedzieć że wogule nie interesowałam się ile takie badania kosztują prywatnie, ja do gina chodzę tylko prywatnie ale on może wypisac skierowanie na kasę bo ma z nimi umowe i wyszłam z założenia że jak można za darmo to robię, ale jak się okaże że przez to lekarz mnie oleje (bo nie prywatne) to chyba się wk....e . no cóż wtedy pojdę jeszcze raz prywatnie. badania robi się do 15 tyg.ciazy a u mnie jutro 12ty. zreszta nie wiem czy i tak nie bedę musiała powtórzyć bo robi się niby od 11tego do 15tego ale im później tym lepiej bo lepiej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
a mi lekarz mowil ze od 11 do 13 max 14tydz nie wiem sama jak z tym jest ja bylam zeszlym razem w 11 i wszystko bylo widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
wiesz ja sie boje chodzic na nfz bylam raz jakos przypadkiem i mi lekarz powiedzial ze ciaza obumarla a poszlam prywatnie mowi ze serduszko bije dlatego mam uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×