Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Ja wlasnie wcinam ciasto wlasnej produkcji i czekam az przyjada zakupy z tesco. Nigdy mi nie wychodzily wypieki, zreszta nie lubie gotowac, piec itp. Jak czytalam ksiazke "W Paryzu dzieci nie grymasza" to byl tam przepis na latwe ciasto jogurtowe ktore zawsze sie udaje i postanowilam udowodnic ze mi pewnie nie wyjdzie ;) ale wyszlo juz dwukrotnie i jest naprawde banalnie latwe i pyszne. A tak poza tym to czytam ksiazke "Jezyk niemowlat" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Hej :-) w szczecinie dzis piekna pogoda byla, wiec odkurzalam trawnik troche i potem truskawki przycinalam. Mlody mi ostatnio daje w kosc nocami, budzi sie po 1 i cyrkuje przy cycku do 3, 4 az padnie. Dzis zasnal na koldrze, na brzuchu do gory nogami. A o 6 pobudka juz! Ledwo zyje, w pracy mega cisnienie mamy - wzielabym dzien wolnego, zeby odpoczac, ale co to za odpoczynek przy jeczacym niemowlaku.... Szczerze sie zastanawiam jak dam rade z dwojka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Ja dzisiaj posprzatalam, poprasowalam, na obiad miałam barszcz ukraiński z wczoraj wiec nie musiałam gotować. Korzystając z pogody pojechaliśmy do mojej mamy na ognisko wiec zjadlam pierwsza w tym roku kiełbasę z ogniska, no dobra zjadlam trzy takie kiełbasy a pierwsza to właściwie połknełam :-) z pazerności mniamm :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Mamawrzesinka ile ma ten twój mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.5 miesiaca. I niestety nowa ciaza to nie wpadka, tylko zaplanowane dzialania :-) chyba na rozum padlam i maz tez, wtedy w grudniu. Hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_K_K_K Kiełbasa z ogniska... Nie masz litości dziewczyno! Mamawrzesinka Ja uważam, że taka mała różnica wieku jest dobra. Pierwsze dziecko nie pamięta, że było jedynakiem i mają możliwość wychowywać się razem. Jasne, dwójka takich maluchów to mega wyzwanie, także logistyczne, ale potem na pewno zaprocentuje super więzią rodzeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamwrzesinka2014
O, widze, ze komus sie frustracja mocno w sobotni wieczor objawila. Jak w Rosji tak super, to proponuje sie tam przeprowadzic. Ja na szczescie jestem w stanie i na siebie i moke dzieci sama zarobic. Dziewczyny, zycze Wam pieknej niedzieli, u nas zapowiada sie sliczna pogoda, wiec pewnie caly dzien w sloncu bedZiemy siedziec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
A potem państwo rosyjskie mówi: "a dziś pojedziecie na wycieczkę na Krym, aby wziąć udział w referendum". No i co. Ają zrobić? Państwo im pomaga, to i oni pomogą. Pogoda chyba rzeczywiście dopisze, może otwarcie sezonu grillowego dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak tam po zmianie czasu? Ja się niesttey nie wyspałam, dziś też do pracy. Mój synek pospał do :nowej: 8 godziny. Chciałabym żeby spał choć do 7, ale on potrafi obudzić sie już o 6 i buzia mu się nie zamyka. Co prawda po 19 już odlatuje czasem już nawet po 18, więc wtedy mam czas dla siebie. Za to maluch w brzuchu po 22 bryka na dobre, mam nadzieje, ze po urodzeniu tak nie będzie (a według mnie to się sprawdza). No ale okaże się to za kilka miesięcy. dziś też muszę wziąć nospę bo podbrzusze boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogoś tu zżera zazdrość chyba, w takim razie rodzenie bliźniaków to tez patologia. Wiecie co,przy pierwszej ciąży gdy udzielałam się na forum nie było tylu debili, ale widzę, ze teraz to jakaś masakra jest. Ale niech sobie piszą, mają takie smutne życie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga41
Musiałeś być gościu ze strasznie patologicznej rodziny i na pewno byłeś niekochany bo takie odzywki świadczą tylko o braku wychowania i szacunku w rodzinie , ale rodziny sobie się nie wybiera ,a szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Dziewczyny najlepiej będzie jak całkowicie zignorujemy "Gościa". Widac, że to typ czlowieka, ktoremu zależy jedynie na zwracaniu na siebie uwagi...niedowartosciowany osobnik i tyle :) Wczorajszy dzien praktycznie w całości spedzilam na dworku :) Wiosenne porzadki na dzialce zaowocowały meeego zakwasami:) Dzis już troszkę spokojniej ale równie przyjemnie- zakuuupy:) Pogoda dopisuje i aż żyć sie chce :) Pozdrawiam wszystkie brzuchatki bardzo goraco i życzę udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia1234
dzis weszlam zobaczyc do was a tu takie przykre wiesci zielony blekit wiem co czujesz miesiac temu tez musialamurodzic martwe dziecko tooo okropne...lepiej w szpitalu czlowiek gra silnego bo w domu ogarnia strach:(trzymajcie sie dziewczyny i nie wykruszajcie caluje was goraco.alma dla ciebie szczegolnie duze pozdrwienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiunia dziękuje -) mam nadzieję że radzisz sobie z bólem. masz dla kogo być silna. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Czesc dziewuszki :-) faktycznie ładnie dzisiaj. Co do gościa to jest to na pewno dziewczyna w ciazy czyta nas regularnie, a nie wiem czy pamiętacie była tutaj taka jedna co dołączyła do nas zadała jakieś pytanie i żadna z nas jej nie odpowiedziała pisaliśmy o czymś innym a ta sie strasznie oburzyła ze jej nie odpisalysmy i stwierdziła ze piszemy tylko ze sobą :-) - to pewnie ten tajemniczy upośledzony gość:-) Korzystajcie kochane z pogody bo w tygodniu już ma nie byc tak ładnie. Alma wyskocz z pracy pod pretekstem toalety chociaż na chwilkę wystawić buzke do słońca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosia a ty złożyłaś jakąś skargę wtedy że cię nie przyjęli,-? przepraszam że pytam ale teraz tak cały czas myślę o tym co się wydarzyło. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Witajcie dziewczyny! Czy moge jeszcze do Was dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że tak. Alma2800 pisz na kiedy termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Jestem w 17 tc, termin mam na 7 wrzesnia (z OM na 15.09, ale od poczatku na usg wychodzi, ze ciaza jest tydz.starsza wiec tego sie trzymam;-) ). Mam 30 lat, to moja druga ciaza- mam juz coreczke, w grudniu skonczyla 2 lata. Teraz prawdopodobnie bedzie chlopiec. Musze nadrobic jeszcze kilka stron w czytaniu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z podwórka bo już świeże powietrze za bardzo uderzyło mi do głowy ;) Moja mama nawet przypiekła dekolt i ramiona. Udało mi się nawet przejść kilka razy od domu do bramy a to spory dystans i postawa już prawie wyprostowana. Sjena Witam serdecznie i nie zrażaj się naszym ogrodowym trollem ;) A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzę, że we wrześniu będzie wysyp chłopców. Przy tej tendencji liczę, że na usg połówkowym nie okaże się, że Konstancja jest Tomkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa mamusie :) Co to goscia to poza ignorowaniem zachecam do uzywania przycisku "zglos do usuniecia". U mnie dzis leniwa niedziela - wypoczywam w sloncu na balkonie. Szkoda ze ta pogoda nie utrzyma sie dlugo, bo juz od jutra ma byc zimno :( Ciekawe czy Aneta wyszla juz ze szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia1989
Byłam dzis na targach mama i dziecko i było bezpłatne USG na których pani doktor stwierdziła za prawdopodobnie bede miec dziewczynkę ;))) z czego sie bardzo cieszę :) Bedzie mała ( Ada , Zuzia bądź Livia ) Oglądałam wózki stokke - przyznam ze zrobił na mnie piorunujący wrażenie i jestem przekonana ze kupie ten wozek w 100% , stokke np spacerowka w porównaniu z innymi wózkami okazał sie mega zgrabny inne wózki przy nim to wielkie landary. Koleżanka ma wozek emaljunga i takim wózkiem pojechać do zwykłego sklepu spożywczego to prawdziwa udręka , pamietam jak kilka razy nie mogła przejść przez alejkę sklepowa i kupić nawet chleba , było trzeba zostawić wozek przed sklepem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Ja mialam bardzo atrakcyjne zajecie, robilam babki z piasku z moja coreczka:-) Catherina - mieszkam w Lublinie, a trollami sie nie przejmuje. Niestety takie osoby wcinaja sie na kazdym forum. Gdy bylam w pierwszej ciazy to wlasnie takie osoby rozwalily nasza grupe. Trzeba ignorowac takie wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Ja wczoraj w internecie pokazywalas wozki mojemu facetowi plus filmik pani gadżet o wózkach i mu bardzo sie stokke podoba także u nas wybór padnie na stokke albo quinny moodd :-) Sjena Napiszesz cos wiecej o tym wózku? Ja go jeszcze na żywo nie widziałam. Mam nadzieje ze oba i quinny i stokke znajde we Wrocławiu bo chciałabym zobaczyc na żywo :-) zanim zamowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
A nie to minia widziała:-) Minia napisz cos wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia1989
Wozek stokke jest bardzo skretny, rewelacyjnie sie go prowadzi , zrobił furorę na targach w porównaniu z innymi wózkami , przede wszystkim jest tak zaprojektowany ze zajmuje naprawdę bardzo mało miejsca co dla nas jest to korzystne gdyż mamy sportowy samochód i o małej pojemności bagażnik , dotrgo wozek jest lekki . gondola starcza na 5-6 miesięcy , i bez problemu juz nawet od 4miesciaca ,mozna używać spacerówki ze spacjelna nakładko-poduszka ,przytsoowana dla takiego maluszka .spacerowka posiada regulacje czyli rosńie wraz z dzieciaczkiem i dopasowuje sie do wieku dziecka , bez problemu zastąpi krzesełko w restauracji . Nie trzeba kupować oryginalnego fotelika stokke , gdyż mozna zakupić adapter i foteliki np maci cosi itp. Na targach była promocja cały komplet gondola+ spacerowka+ dodatki torba itp , i dodatkowo gratis foteliki stokke o wartości 900zl cena zestawu na targach to 4999zl Osobiście bede kupować stokke używany , bo sa o polowe tańsze. ;) bo uważam ze przesada jest kupić wozek za 5 tys :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia1989
Mieszkam nad morzem, i stokke super sprawdza sie na plazy. Pan na targach zaprezentował mi jak złożyć specjalnie wozek nie wyjmując dziecka z niego i i jechać nim po piasku . - rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minia1989
Co do qunni mood to jesli dobrze pamietam to chyba ten trzy kołowy . Osobiście nie polecam tobie go . Wózki 3 kołowe ciezko sie prowadzą pamietam zima jak synek koleżanki miał taki wozek to jakaś masakra była prowadzić go Stokke jest. O wiele ładniejszy ale to moje osobiste zdanie podkreślam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane o co myślicie o wózkach maxi cosi czy cos takiego??kupujecie już jakieś rzeczy dla maluszków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×