Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość gość
z ta cytryną to bzdura, kwas askorbinowy obniża poziom cukru i jest zabronione dolewanie soku z cytryny do glukozy. Kto wie lepiej? pani w laboratorium czy lekarz??? więc jak nie wiesz to nie radź dziewczynom i becz potem że ci wyszły złe wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawrzesinka2014
obciążenie glukozą między 24 a 28tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusiaa
Ojej dziewczyny...kilka dni mnie nie było i tyle stron mam do nadrobienia :) Wczoraj bylam na usg polowkowym. Z maluszkiem wszystko w porzadku...wazy 422 g (21tc 5d) i szykuje sie z niego niezły rozrabiaka. Od kilku dni tak fika mi w brzuszku, że juz zastanawiam sie co bedzie później :) Na usg oczywiscie niebardzo chciał sie pokazywac...najpierw odwrocil glowke i Pani doktor musiala niezle napracowac sie zeby sprawdzic czy nie ma np zajeczej wargi a później nie chcial pokazac co ma miedzy nogami...początkowo nozki miał podkulone a po chwili skrzyzowal je.....uslyszalam jedynie ze z tego co na poczatku usg dalo sie zerknac- prawdopodobnie chlopak czyli nic sie nie zmienilo od poprzedniego usg w sprawie płci:) aaaa i zostalam pochwalona za wage :) Od mojej pierwszej wizyty na jakiej bylam do wczoraj- przytylam 1,8 kg ;)....a brzuch juz naprawdę widoczny...nawet zaczeto mnie przepuszczac w kolejkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia69
gościu po co sie wtrącasz jak nikt cie nie prosi o opinie skoro lekarz pozwolił i pani w laboratorium też to chyba można ja nie mówie że trzeba cała cytryne wcisnąć wystarczy pare kropel a to jak bede mieć złe wyniki to moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia69
Przez takich ludzi jak ;;gość:: nie chce sie wchodzić na strone i pisać,także nie wtrącaj sie gościu jak nikt cie prosi o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limfa12- nieee teraz mam zwykla morfologie i mocz, ale powiedzial ze jak mi wyjdzie glukoza 93 i wiecej to wtedy od razu na test obciazenia glukoza ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz wchodzić na forum i pisać bzdury to faktycznie nie wchodź i udzielać głupich porad cytryna, to moze zamiast siedzieć 2 h to polataj po sklepach?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia69
Szkoda że gościu nie chcesz sie przedsawić skoro taki mądry jesteś zreszta nie bede deskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez gosc
Gosciu - a Ty po co tu wchodzisz, zeby sie powyzywac? Jesli chcesz dawac dobre rady to ujawnij sie i pisz z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wam podać nr buta??? Pelargonia to teź dla mnie anonim i każdy inny nick nikogo nie wyzywam cięźarne są baaaardzo drażliwe nic nie wolno napisać tylko chwalić źle ci wyjdą wyniki wiem to bo robimy badania i od przyszłego roku będzie zakaz cytryn i innych zabijaczy smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamawrzesinka2014
Hahah, zawsze mam ucieche z ludzi, ktorzy zamiast napisac wprost w kulturalny sposob, ze ktos w dsnym temacie nie ma racji, podajac konkretny argument uzasadniajacy zdanie odmienne, wdaja sie w anonimowe pyskowki- gosciu, apeluje o troche wiecej odwagi i asertywnosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteście głupie ktośvwam udziela dobrej rady a te z pazurami a na koniec wszystkie poleca na l4 jesteście bezdennie durne a mamawrzrsinka uważaj bo jeszcze 2 nie urodziłeś a znajdziesz w 3ciąze rozpłomów hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Byłam wczoraj u gina dostałam furaginę, mam zrobić posiew choć wygląda że to problem z zakażeniem układu moczowego, dzidzia siedzi mi na pęcherzu i go drażni. Co do glukozy to ja też piłam z cytryną i to pani z laboratorium mi o niej powiedziała, a chyba się na tym zna. Znajomy gin kazał mi koniecznie zrobić jak tylko skończę 24 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamwrzesinka2014
Haha, moge nie byc niewyspana nad poranna kawa, ale Ty gosciu chyba jestes bardziej;-) mozesz jeszcze raz napisac, co miales na mysli piszac roz.... I costam costam? Szczerze mnie bawi Twoje hejtozaangazowanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - po raz kolejny apeluje o ignorowanie goscia i uzywanie przycisku "zglos do usuniecia". Ja na glukoze ide 2 maja i tak sie wlasnie zastanawiam czy oni 3 razy beda mnie kluc by pobrac krew czy zaloza weflon? A moze cukier badaja z palca (kropla krwi na pasek?). Ile w ogole kosztuje ta glukoza w aptece, a ile mniej wiecej placilyscie za badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to nie fajnie. Mam tylko 1 zyle z ktorej mozna pobrac krew i po kazdym pobraniu mam siniaki. Jak mnie 3 razy pokluja to bede przez miesiac wygladac jak narkoman ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
limfa r************.ł.a.ś mnie,taaa wenflon ci założą i położą w szpitalu :D jezu ciemnota!!!!!!!!! :D buhahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze trzeba ignorowac, ale gosciu szczerze mnie rozbawil swoimi grzecznymi, profesjonalnymi radami :-) poza tym cos czuje, ze mamy wiecej niz jednego fana, bo ich watki zaczepne nie sa spojne. Anyway, mam nadzieje, ze moje dzieci w wieku gomnazjalnym beda miec troche wiecej oleju w glowie. Jakiejs migreny czy cos dostalam i leze w lozku - a wszystkich wzielocw kolo na glosne prace ogrodowe: jak nie kosiarka, to pila albo inna kosa spalinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wrzesinka to limfa łapie się na ten gimnazjalny rozumek :D pewnie od tego wenflonu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny to już wszystko wiem:).... kurde coś dziś bardzo zle się czuje tak jakbym straciła całą moc ... nie wiem czy takie ciśnienie dziś panuje.... miałam wieczorem wyjsć ..... pojechać po prezent a nie zrobiłam zupełnie nic poza jednym praniem i chyba zostane w domu wieczorem :(.... a ruchów dzidziusia jeszcze nie czuje mimo że już 19 tydzień ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam sobie kupic poduszke do spania - tego rogala. Znalazlam oferte na allegro i przy okazji sprawdzilam czy sprzedajacy ma poszewki na zmiane. Oczywiscie poszewki mial oraz.... mnostwo rzeczy dla dziecka ;) Tak wiec zamowilam spiworek do spania, 2 male przescieradla, killa pieluszek tetrowych i flanelowych i dwa reczniki z kapturkami ;) prawidziwe zakupowe szalenstwo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
Ja z tego, co pamiętam piłam tę glukozę w domu i dopiero po jakimś czasie jechałam do laboratorium. Mój maluch się rozbrykał na dobre, mdłości przeszły, jeszcze tylko jakby się tu pozbyć tego permanentnego przeziębienia, to byłoby super. Jak tam plany na majówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje, ze posiedze sobie "na d***e" w ogrodzie i bede sie relaksowac. Drugiego maja tak czy inaczej bede musiala pewnie na kilka h do pracy wyskoczyc kontrolnie. Zupelnie inaczej (przyjemniej) znosi sie ciaze na wiosne niz zima i jesienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy na 6 dni do rodziny, wyjeżdżamy już w środę, wracamy w poniedziałek, a we wtorek połówkowe :-) KKK jak tam wszystko ok bo coś się nie odzywasz? Dziś znów ładna pogoda, a ja w pracy, eeh, jakoś trzeba to przeżyć. Ale jeszcze tylko we wtorek i wolne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Czesc dziewczyny, tak wszystko ok, zabrałam na droge dwie poduszki i wygodnie lezakowałam, pod koniec przeniosłam sie do tyłu i spałam juz na dobre. Całą drogę strasznie padał deszcz i tutaj pogoda tez nie rozpieszcza. Rok temu o tej porze mielismy 25stopni, bywały dni kiedy było 30 stopni i w strojach lezakowałysmy. Trudno, nie trafilo sie nam tym razem ale przynajmniej dopisciłam sie pyszna doradą, takze mam zamiar codziennie jesc ryby, bo w Polsce mało ich jem. Biorę od wczoraj tą luteine, zadowolona jestem poki co bo nic nie wycieka itd. do tego co 8 godzin magnez i dwa razy dziennie nospa a co drugi dzien tak jak Alma radzila biore witaminy (vita-miner kupilam)- matko nigdy tyle tabletek nie łykałam. Staram sie nie meczyc tylko spacerowac, wiec nawet na basen nie chodze i mam nadzieje, ze bedzie lepiej. A jak pogoda na dolnym śląsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKK we Wrocławiu piękna pogoda i wczoraj i dziś, a ja w pracy :-( ale trudno się mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość chyba słabo czytasz bo KKK na l4 nie jest ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja ostatnio jestem trochę zaganiana i praktycznie codziennie mam trochę dobrej pogody więc w miarę zdrowego rozsądku łapię witaminę D. w przyszły wtorek mam usg połówkowe i już nie mogę się doczekać :) mam nadzieję, że lekarz potwierdzi płeć z ostatniego usg. a jak nie potwierdzi to będę miała wielką niespodziankę :) w weekend dostałam kilka prezentów dla maleństwa. bardzo praktyczne i wszystkie mi się podobają więc koleżanka trafiła w 10. DO MAM DZIEWCZYNEK dostałam do przejrzenia torbę ciuszków w większości na wiek 0-6mcy (ale kilka jest większych) z likwidowanego sklepu z nowymi i używanymi ubrankami dla dzieci sprowadzanymi z UK. ceny to w większości 5-20zł (mam wysłać zdjęcia każdej wybranej sztuki i właścicielka powie mi wtedy co za ile). ponieważ ja już wybrałam co chciałam (uczciwie uprzedzam, że nie zostało nic nowego z metkami) to jeśli chcecie i podacie maila mogę wysłać Wam zdjęcia tego, co zostało, może coś się spodoba :) właścicielką jest znajoma dobrej koleżanki i w sumie wszystko jej jedno gdzie upłynni ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×