Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WRZESIEŃ 2014

Polecane posty

Gość Mandarynka84
Jestem już po usg połówkowym. Z malutką wszystko ok :) No i potwierdzono, że to jednak dziewczynka, dlatego wprowadziłam zmianę w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciazy nie chodziłam do szkoły rodzenia. wtedy był to czas taki że wszedzie sie płaciło za ta przyjemnośc. teraz chce sie zapisac.....jestem mega pozytywnie nastawiona do porodu naturalnego wiec licze ze czegos sie tam naucze w tej kwestii;)jak mi sie znowu nie przytrafi cesarka;/ powiem wam ze moj smyk juz upodobał sobie nieodpowiednie polożenie;) wiem ze na obrót ma jeszcze sporo czasu ale jakos mam takie przeczucie ze skonczy sie znowu polozeniem posladkowym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Niuniaanulka witam ja jestem z Legnicy i chętnie porozmawiam o realiach panujących w tym mieście choć nie za dużo wiem, bo to moje pierwsze dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.K_K_K_K mam na imie Anka mam 31 lat i to tez moja pierwsza ciaza, w czwartek ide na usg polowkowe 4d. A w ktorym jestes tygodniu na kiedy dokladnie masz termin? Fajnie ze sie zgadalysmy, wiem co nie co ale tylko z innych forum bo nikogo ani w rodzinie ani wsrod znajomych nie mam kto rodzilmw legnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzej juz przeczytalam ze masz termin na 12 wrzesnia ja na 19 wiec sa jakies szanse ze sie spotkamy na porodowce.Boje sie troche jak przetrwam lato itp dotąd ciaze znosze bardzo dobrze zadnych mdlosci nie mialam w sumie nawet nie bardzo widac brzuszek jak nie ubore nic obcislego, mam dopiero 3,5 kg na plusie mimo ze juz jedna noga w 6miesiac weszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Czesc dziewczyny, Do mnie wróciły sny erotyczne z pierwszego trymestru :-) co mnie oczywiście bardzo cieszy:-) Miłego dnia Wam wszystkim życzę :-) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX niuniaanulka ja już jestem po usg 4d i jestem troche zawiedziona, bo mały sie zasłonił i nie było za bardzo widać. Bedzie chłopak czyli tak jak bardzo chciałam. A gdzie chcesz to badanie robic i kto jest twoim lekarzem prowadzącym jak moge wiedzieć ? :-) Ja cały czas myśle czy chce rodzic oddzielona parawanem od dwóch innych rodzących, a gwarancji nie mam, ze sala do porodów pojedynczych bedzie wolna. Nie podjęłam jeszcze decyzji o tym czy na pewno tutaj urodzę. Znajoma ( daleka znajoma) ma termin na koniec czerwca poczatek lipca a jej facet ma fiolka na punkcie ciazy wiec szuka i szuka także jak już beda wiedzieli gdzie urodzi to pewnie i wrażeniami z porodu sie podzieli. Narazie sie zastanawiam nad zapisaniem do szkoły rodzenia. Słyszałam a raczej gdzies na forum widziałam ze w Jaworze sobie chwala ale nie zaglebialam sie bardziej w temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Kkk ja też mam często sny erotyczne takie realne ze szok nie ukrywam ze milo tak snic bo mamy absolutny zakaz przez doktora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - w tej ciąży tak nie mam, ale pamiętam, że w pierwszej ciąży śniło mi się kiedyś, że uwaga: zostałam zgwałcona przez jakieś dwie panie pijaczki spod sklepu na środku chodnika w centrum miasta i co mnie w tym śnie przeraziło, to to, że naprawdę sprawiło mi to przyjemność :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kiedy mam krazek (= zero sexu) tez ciagle snie erotyki. Powiem wam szczerze ze juz sie nie moge doczekac az mi go zdejma, wtedy poszalejemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika gość
No to ja też się dołączam do klubu sennych marzycielek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Je też czasami mam takie sny .... :) :) :). Dziewczyny pewnie już zbieracie wyprawkę kurcze ja tak myślałam że zacznę od początku lipca szukać bo do czerwca końca mam zamiar pracować... a w sierpniu się przeprowadzamy mam nadzieje że dam radę się ruszać bo wszyscy mnie straszą że 8 i 9 miesiącu to już tylko się odpoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko. K_K K_K ja ide do hercunia na 4di on mnie prowadzi. Mi powiedzial w 2,5 miesiaca ze chlopak ale nie potwierdzil do tej pory bo tez caly czas albo odwrocony albo zasloniety mam nadzieje ze w czwartek będzie lepiej. Z tego co wiem to nie rodzi sie z inymi paniami na jednej sali skad macie takie info? Nie mam co prawda informacji z tego roku ale rok i dwa lata temu nie bylo zadnych grupowych sal do porodu tylko po urodzeniu sale 3,4 osobowe i ciezko nawet sie przemieszczac miedzy lozkami i wozkami z malenstwami. Sny erotyczne to chyba norma w kazdej ciazy he he i to takie najdaiwniejsze. K_K ja ide w czerwcu do szkoly rodzenia przy szpitalu ponoc swietna i porodowke mozna przy okazji odwiedzic, poza tym szkole prowadza polozne pracujace w tym szpitalu i mozna przy odrobinie szczescia trafic na taka przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu, po co Ty tu włazisz, jak cię wszystko tak bulwersuje. Idź lepiej golić pachy, flejo, a maciora to może twoja matka, świnko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Czytałam o tej szkole rodzenia ze nie ma zajęć praktycznych tylko mówią jak masz oddychać. Na forum jedna z dziewczyn pisała ze dalej nie wiedziała jak sie na porodowce zachować. Jaki koszt tej szkoły? Gdzies na forum wlasnie czytałam ze parawanem sa dziewczyny rodzące oddzielone i ze nawet facet wchodząc na sale przechodzi koło rodzących z tym ze od strony głowy bo personel spaceruje od drugiej strony ile w tym prawdy nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powoli kompletuje wyprawkę, ale u mnie taka sytuacja, że mogę urodzić wcześniej. Jestem typem człowieka, który lubi mieć wszystko zrobione przed czasem, poza tym mam teraz sporo wolnego ;) Nie wiem czy macie w swoich miastach sklepy FIDO, ale jeżeli tak to do końca maja jest promocja - 20 % na cały asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie wyszło wam badanie cukru ? U mnie glukoza na czczo wynosi 104 norma do 105. Glukoza po godz 155 a po 2godz 151 norma 140. Myslicie ze to juz cukrzyca? Tak się boje a wizyta dopiero 25 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te informacje mnie zaskoczyly bo nic takiego nie ma moja kolezanka rodzila rok temu druga dwa i zadnych parawanow nie ma masz sale porodowa tylko dla siebie.Jeszcze jedna kumela bedzie rodzic w czerwcu to sie dowiem cos wiecej na temat tych rewelacji ale watpie przeciez nie ma tak w zadnym miescie to u nas w dosc duzym miescie i szpitalu robiliby taka trzode. Ja wrecz przeciwnie mam same dobre info na temat szkoly rodzenia przy szpitalu jest godzinka cwiczen, nawet nauka przewijania i kapieli na manekinie oraz dobra teoria i nauka oddychania podczas porodu.Szkoly przy szpitalu sa dwie jedna platna 200zl za trzy miesiace po 2 spotkania tygodniowo oraz bezplatna jedno czy dwa spotkania tygodniowo ale miesiac uczeszczania ja zapisalam sie do obu, beda prowadzone przez inne osoby.Do bezplatnej chodzic bede juz w czerwcu a do platnej w lipcu lub w sierpniu mam zdecydowac jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Nie wiem moze to jakieś nieaktualne forum było. Jak bedziesz cos wiedziała od koleżanek to daj znać :-) swoją droga dobry pomysł z chodzeniem do dwóch szkół rodzenia :-) ja na pewno tez sie zapisze choć jeszcze niedawno byłam przekonana ze chce cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja wynik rzeczywiście jest nieprawidłowy ale spokojnie nie oznacza to że już potrzebna jest insulina. na pewno będziesz musiała zgłosić się do poradni dostaniesz glukometr i musisz być na diecie. są gorsze wyniki także spokojnie. ja miałam w pierwszej ciąży 142, lekarz trochę olał sprawę., byłam na diecie cukrzycę były ok a pod koniec ciąży cukier z rana strasznie był wysoki. dostałam w szpitalu straszny opr że nie byłam pod opieką poradni. ja glukozę sobie za jakieś 10 dni. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Biedronka - moje malenstwo też jest ułożone posladkowo i raczej od ostatniego usg nic się nie zmieniło bo czuje ruchy bardzo nisko. Mak nadzieję, że się jeszcze przekreci i tym razem uda mi się urodzić naturalnie. W pierwszej ciąży nie chodziłam do szkoły rodzenia z powodu bardziej leżącego trybu życia. Czytałam dużo książek, najbardziej bałam się czy poradzę sobie podczas porodu, ale miałam świetną polozna, który mi bardzo pomagała, mówiła co mam robić i wszystko poszło dobrze. Mimo to uważam, że warto chodzic do szkoły rodzenia, sama chętnie poszłam w pierwszej ciąży gdybym lepiej ją znosiła. Wczoraj kupiłam coreczce kalosze, wyszła w nich odrazu ze sklepu i miała wielką frajda chodząc po kaluzach. Dziś nawet sama je nałożyła i na spacerze chodziłam od kałuży do kałuży. Jutro chce kupić prezent dla męża na urodziny, ale jeszcze zastanawiam się co wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Alma trochę mnie uspokoilas ja robilm poziom cukru przed ciąża i wszystko było w normie. Będę starała się trzymać diety chociaż ja jestem z tych osób dla których cukier mógłby nie istnieć;-) a zwrócilam uwagę, ze większość na tym forum będzie chlopczykow:-) ja tez na poczatku września doczekał się drugiego syna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja to nie zależy od słodkiego., ja jak mierzyłam cukry w pierwszej ciąży to lepsze potrafiłam mieć po pizzy niż gotowanym kurczaku. rano zjadłam coś bardzo lekkiego a cukier miałam po godzinie 190 prawie. nie wiem od czego to zależało ale pod koniec ciąży chyba też od hormonów. jestem ciekawa jak będzie teraz.. na pewno musisz dopilnować żeby gin skierował cię do poradni diabetologicznej. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa12__________Katowice________27.08.14__ ______Chłopak Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak ewelincia86______Krajenka___01.09.2014_____? Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______Chłopak rudzielec39________Warszawa__________02.09.2014_________c hłopiec Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014_______chlopie c Catherine________Warszawa_______06.09____________dziewczy nka Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Sjena____________Lublin____________07.09_____________Chł opak Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____chłopak kurkaa _______Śląsk _______11.09.2014 _______chłopak Ania8333 _______ Śląsk _________ 12.09.2014 ____ chłopak Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________ dziewczynka K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Biedronka2223_________Zielona Gora_____12.09.2014______Chłopak Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziew czynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014 chłopczyk Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________ chlopczyk x2 Asiał____________Opole__________23.09.14r.________Dziewc zynka Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Pylasia____________Mazury_________25.09.14____Chłopak Borsuczek ________Wrocław_________25.09.14_________Dziewczynka Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r.____jednak Dziewczynka  Patrycja93_______Mazury_________27.09.14r._________ ? Niuniaanulka_______Legnica______19.09.14r._____chlopak na 60%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limfa12__________Katowice________27.08.14__ ______Chłopak Aga41 __________ok. Kłodzka______01.09 ___________chłopak ewelincia86______Krajenka___01.09.2014_____? Natusiaa_________Warszawa___ ___02.09.2014r______Chłopak rudzielec39________Warszawa__________02.09.2014_________c hłopiec Blondasek86______Gliwice_________05.09.2014_______chlopie c Catherine________Warszawa_______06.09____________dziewczy nka Inesskaa_________Łódź__________ 06.09.2014_______chłopiec Sjena____________Lublin____________07.09_____________Chł opak Pelargonia69_____Mińsk Mazowiecki___10.09.2014____chłopak kurkaa _______Śląsk _______11.09.2014 _______chłopak Ania8333 _______ Śląsk _________ 12.09.2014 ____ chłopak Alma2800_______ Wrocław________12.09.14r_________ dziewczynka K_K_K_K________Legnica________12.09.14__________ Chłopak Wierna__________Wrocław________12.09.14__________Chłopa k Biedronka2223_________Zielona Gora_____12.09.2014______Chłopak Minia1989________Gdańsk________13.09.2014________dziewcz ynka Tygrysek33_______Białystok_______15,09.2014________dziew czynka Edka12__________Mielec_________17.09.2014 chłopczyk niuniaanulka______Legnica______19.09.14r._____chlopak na 60% Aneta_83_________Cieszyn________20.09.14_________ chlopczyk x2 Asiał____________Opole__________23.09.14r.________Dziewc zynka Nika gość________Warszawa______25.09.14r_________Chłopak Pylasia____________Mazury_________25.09.14____Chłopak Borsuczek ________Wrocław_________25.09.14_________Dziewczynka Mandarynka84____ Kraków________27.09.14r.____jednak Dziewczynka  Patrycja93_______Mazury_________27.09.14r._________ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sjena
Buczek - gdzie się przeprowadzacie? Nowe mieszkanie czy dom;-) Pytam bo interesuje mnie temat budowy domu. Ehhh, ja miałam ciazka noc, późno poszłam spać, a jak już zasnelam to często się budziła, a od 3h nie śpię już wogóle bo boli mnie gardło. Boli z prawej strony, ból nie jest jakiś straszny, ale martwię się bo ostatnio miałam kontakt z osoba chora na anglię. Tego mi jeszcze brakowało, już jeden antybiotyk w tej ciąży bralam :-\ Będę leczyła się domowymi sposobami, ale jak mi się pogorszy to będę musiała wybrać się do lekarza. Mam tylko nadzieje, że to nie będzie jednak angina. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sjena my się budujemy., a jakie masz pytania.,? Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też zaczynają się bezsenne noce. mam nadzieję że jeszcze to się zmieni. w pierwszej ciąży ostatnie 3 miesiące były koszmarem. nie spałam każdej nocy od 2.30 do 5.30. dziś do tego w nocy pojawiły się mdłości. teraz jadę do zus popytać o różne rzeczy. Alma2800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_K_K_K
Alma podziel sie wiedza jak wrócisz z zusu jezeli cos bedzie dotyczyło ciezarnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Ile ważą wasze maleństwa? Moj wczoraj na usg w równym 22 tygodniu ważył 552g. Wydaje mi sie ze dobrze bo 3 tygodnie temu ważył 310 g. Jak uwazacie to dobry przyrost? Jak wasze maleństwa rosną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×