Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość feellikeamonster

bede zawsze sama bo jestem brzydka i nikt mnie nie podrywa

Polecane posty

Gość gość
Mi dokuczali, ale za moją nieśmialośc w gimnazjum :( Ale później się otworzyłam i nigdy więcej nie miałam tego problemu. Teraz chwilami uważam, że może jestem zbyt gadatliwa i się ludzie do mnei zrażają, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mrrrrrr kazda kobieta jest piekna na swoj sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feellikeamonster
takie banały możesz wciskać komuś innmu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle ostatnio koleżanki zabrały mnie do clubu, ona tańczyły ze swoimi chłopakami, a ja siedziałam przy stoliku, przez 5 godzin nikt do mnie nie podszedł :( A dziewczyna siedziałą stolik obok sama, co chwilę tańćzyła, bo ja ktoś prosiłna parkiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okrutne są te odwieczne prawa natury. W końcu dla ślepej i bezwględnej ewolucji jednostka nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to az takimi paszkwilami jestescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feellikeamonster
no ja jestem na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dlatego ja nie chodzę po dyskotekach , dyskoteki to niestety ale sa dla ładnych osób :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaaaa
jesli będziesz myślec o sobie jak o brzydkiej osobie, to faceci na pewno będa ciebie tak odbierać. Weź sie w garść, zrob jakis naturalny kolor, wyprostuj wlosy, uzyj kremu brazujacego, krem bb, ubeirz obcasy i czekaj na podryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,To dlatego ja nie chodzę po dyskotekach , dyskoteki to niestety ale sa dla ładnych osób :/" - nie tylko ładnych, ale także młodych, zgrabnych i szczupłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasztanka jeśli ktros jest obiektywnie brzydkii to wiara w siebie nic nie pomoze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feellikeamonster
kasztanka ale optymistka z ciebie :P wyobraź sobie że nie jestem zapuszczonym babsztylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,To dlatego ja nie chodzę po dyskotekach , dyskoteki to niestety ale sa dla ładnych osób :/" - nie tylko ładnych, ale także młodych, zgrabnych i szczupłych... No przeciez na pisałam to jedno i to samo prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Scarlett O‘Hara nie była piękna, ale mężczyźni, zadurzeni w niej tak jak dwaj młodzi Tarletonowie, rzadko zdawali sobie z tego sprawę." może nie wszystki stracone. urok osobisty może sprawić cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,kasztanka ale optymistka z ciebie" - optymistka to jest bardzo ładnie powiedziane, ona zwyczajnie nie zna realiów, albo udaje że nie zna i niestety inteligencją nie zaświeciła. Pewnie jest atrakcyjna i nawet nie umie sobie wyobrazić jak może wyglądać życie z perspektywy osoby nieurodziwej. Takie misjonarki zawsze wiedzą najlepiej i dają rady w stylu ,,wystarczy puder, róż i będziesz piekna już".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to ze Ci sie mna interesowali musieli mieć 10000 promili we krwi 1 wyglasdał na trzexwego nawet a tak to cały czas kpiny słyazałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie w tym klubie odwalona byłam, włosy zrobione, szpilki założone, aż mi wstyd było, bo koleżanki też widziały, że się nieźle odwaliłam, a i tak nikt nie podszedł i im mnie chyba tez było szkoda (podejrzewam, że dlatego zwinęły się ze mną szybciej, niż jak idą same)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh ja tylko raz sie pomalowałam 4 lata temu ale i tak byle jak ....tylko czasami ładnie sie ubiorę i z tego co tu czytam chyba nigdy nie uzyje pudru bo i tak to nic nie pomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaaaa
no to co w takim razie masz AŻ TAKIEGO brzydkiego ? Skoro jestes szczupła to rozumiem że figura ok. Więc połowa sukcesu. Pozostaje miec tylko w miare przyzwoita twarz. Napisz co masz nie tak z twarzą. jak masz np garbaty nos albo uszy odstające to moze uzbierasz na operację takie rzeczy sie zdarzaja . Jesli masz wysokie czoło może jakaś grzyweczka na bok? Może zrób blond żeby rozswietlić sie troche? Bez urazy, ale może po prostu malujesz sie nieumiejetnie?? Albo ciagle myslisz sobie "boże do tej dziewczyny ciagle podchodza a co mnie wcale", siedzisz w kącie zgarbiona i pokurczona, to cie omijaja bo mysla ze cos z toba nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaaaa
22:30 zgadzam sie, albo np seks w wielkim miescie tamta aktorka Sarah Jessica Parker no po prostu PASZKWIL ale jak ona gra... .. jaki seksapil.. jestem pewna że wielu by sie jej nie oparło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feellikeamonster
jestem szczupła ale i tak mam beznadziejną figurę... nie mam w ogole biustu i mam długaśny tułów przez co mam krótkie nogi grzywkę na bok mam od lat, na operacje mnie nie stać, a blond chyba mi nie pasuje poza tym mam bardzo blisko osadzone oczy, do tego są bardzo małe (nawet jak pomalowane) łatwo z perspektywy osoby atrakcyjnej dawać takie rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaaaa
no to noś spodnie z wysokim stanem, do tego krótkie bluzki. i obcasy. Ja mam ten sam problem i tak sobei radzę, biust mam 0 ale nosze push-up 75A i wiesz co? Wygląda jakbym nosiła C :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie jest tak xle jak nikt Ci nigdy nie dokuczył a Przepraszam w jakim mieszkasz miescie duzym czy w małym miasteczku/wsi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feellikeamonster
Nie moge nosic obcasów bo jestem za wysoka :( a spodnie z wysokim stanem noszę ale przecież i tak widać że nogi są krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Feellikamonster Gdzie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feellikeamonster
120k mieszkancow wiec sam/sama ocen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztankaaaaaaaa
A ile masz cm wzrostu? Ja mam 168 i nosze obcas 4-5cm noga dluzsza a nie robie sie zyrafa. Może podkresl bardziej brwi, wyreguluj ładnie i idz na henne wyrazne brwi dzialaja cuda jessica alba ma male oczy jak dziurki wysiurane w śniegu a uwazaja ja za bostwo bo ma ladne brwi. Coż zycze c***owodzenia i ide spac:) Dobranoc glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 Tysiecy ? Ja mieszkam w mniejszym a wiele razy mnie spotkało szyderstwa ze strony innych szczególnie facetów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariiiia
eh.. wiesz co może jestes nieobiektywna. tak zapewniasz ze jestes obrzydliwa az musze cie zobaczyc. masz jakas fotke? jesli chcesz moze wstaw bez głowy, samą figure?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mariiia twarz mimo wszystko tez sie liczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×