Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Obudzilam sie z reka w nocniku

Polecane posty

Gość gość

Mam 30lat i zero perspektyw na znalezienie faceta, dodajmy sensownego, zalozenia rodziny, bo dla dziewczyny ktora wyjechala sama w wieku nastu lat za granice nie ma szans takich jakby byla w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buahaha znasz język?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagranicą są większe perspektywy, lepsi faceci, ale h*j :D z resztą to i tak prowokacja sfrustrowanego Polaczka :D ***aj świnie i krowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesety jak to mowia ci lepsi zostali w kraju, bo jakos normalnych polakow ciezko poznac, tak w londynie to inna sprawa tam jest mnostwo fajnych osob mozna przebierac ale ja nie mieszkam w anglii tutaj nikogo nie ma a jak jest to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest zadna prowokacja po prostu nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci, ze mam znajomego który też wyjechał w jakimś młodym wieku, zarobił fajna kasę kupił mieszkanie samochód wrócił tutaj ma fajną stałą pracę całkiem nieźle płatną zaczął dodatkowo studia żeby kogoś poznać i co i nic. Ma 30 lat, jego kumple już dawno mają fajne żonki i dzieciaki a on jest sam jak palec. Dodatkowo blokuje go to że on ma dużo a jak znajdzie laskę lecącą tylko na to co już ma i takie gdybanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jednak nie wszyscy maja szczescie, ja nie mam bog wie ile kasy ale mam zrobione 2 kierunki tutaj to znaczy jestem w trakcie robienia drugiego mimo ze w tym zawodzie pracuje od paru lat wiec moze w pl moglabym znalezc jakas prace kiedys chociaz czasami we wszystko watpie, dziwne bo tak samo kiedys chodzilysmy na randki z moimi naj kumpelkami no i one teraz maja mezow i rodziny a ja dalej kula w plot, mam powodzenie ale u tych co nie trzeba u samych kretaczow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle co dalej, swieta bozego narodzenia spedzilam ogladajac romansidlo z piwem grzanym z sokiem bo sie jeszcze na dodatek przeziebilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 29l, ale ja rodziny zakladac nie chcę więc nie rozpaczam nad brakiem faceta/męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombommka
mam 28 lat, 4 letnie dziecko , pracuje , studiuje , jestem pania własnego losu ! niezależna . Przyjaciele -nie, znajomi -na impreze owszem :) od plot daleko. z rodzinka moja tylko na zdjeciu wychodzimy dobrze:) wiec autorko , to nie dramat masz życiowy a luksus, ze nie musisz sie niekomu spowiadac i zyc pod dyktando, wykorzystuj wiec to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×