Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Groszek-mnie tez brzuch boli strasznie. Do tego mam taki apetyt, ze drut kolczasty bym zjadła :( cały dzien jem. Wszystko co mi podejdzie pod rece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek21
One mam dokładnie to samo wczoraj żyłam na słodyczach, dziś na fast food-ach masakra jakaś. Myślisz, że to to wino z nas wychodzi? Już dawno nie miałam tak okropnego okresu...... mam takie życzenie dla nas One oby ten był ostatni na najbliższy rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek- wina jeszcze nie atakowałam, ale jutro mam gości i będzie degustacja. Wiem, że nie jest to konieczne, bo sama się przekonałam jak działa Estrofem. Nie mniej będę sączyć dla sportu. Ja już się nic nie odzywam bo ostatnio po okresie schowałam zielone pudelko,w którym mieszkają tampony i podpachy. Schowałam głęboko w szace w łazience,zastanawiając się, czy za rom będą przeterminowane, a wczoraj pokornie wyjęłam... :) też za mną chodzi mc'donalds i już miałam się dzis przyjechać, ale zjadłam wszystko inne co bylo w domu- chipsy, których nie lubię za bardzo, czekoladę, śledzie, wczorajszą pizze, naleśnika... Dalej wymieniać nie będę bo zmienicie o mnei zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos musi być w powietrzu bo ja nie mam @ a zjadam dzisiaj wszystko jak indyk cieple kluchy.Masakra jakas a wino mam polowe od wczoraj.Znalazlam namiar na bezalkoholowe,kupie sobie cala skrzynke.Bardzo duza skrzynke.Jest tez szampanek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze od dzis mamy nowego Świętego,patrona rodziny. Jest jeszcze jeden wyjątkowy Człowiek, do którego warto zanieść modlitwę o dziecko. Jeszcze bliżej Boga bo po tamtej stronie, niezwykły, niestrudzony Pielgrzym... Nasz Człowiek w niebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Cześć dziewczyny. Ciesze się ze dwie z nas podchodzą do transferu i trzymam mocno kciuki za Was. Ja czekam na komorki, jeszcze długa droga zanim u mnie zacznie się dziać. Powiem Wam ze nie mogę się doczekać :) chociaż mam czasem różne myśli i zła jestem ze tak się potoczyło wszystko . Ważne ze jest sposób by mieć dziecko :) miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
Aniu a już wszystko masz za sobą w sensie depozyt nasienia, badania itp...? Czy już czekacie w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvocadoStar
ja też dzisiaj cały dzień wcinam :) jak nigdy non stop chodzę głodna :) pałaszowałam grzanki z masłem, słodkim pomidorkiem, zieloną pietruszką, przyprawą do sałatek i suszoną cebulką ... mniam mniam :) teraz zabrałam się za wafelki z czekoladą zrobione przez moją mamę :) polecam pyszne :) a wczoraj miałam lenia w łóżku - pół dnia przespałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
Ja dziś mam lenia... chociaż wybrałam się na zakupy po prezenty dla najmłodszych dzieci w rodzinie. Przy okazji pooglądałam wózki... :) ojjjjj obym nie miała ogromnego rozczarowania w przypadku niepowodzenia.... zajrzałam również na foteliki samochodowe.... :) nie mogłam się oprzeć, obejrzałam też ciuchy ciążowe, dla mojej siostry, bo brzuszek już jej rośnie coraz większy, dziś z każdej strony moje pragnienia mnie atakowały, gdzie bym nie weszła Też nie odmawiam sobie kulinarnych przyjemności dziś. Ale w ciągu tygodniach staram się opanować żądze głodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvocadoStar
Również oglądam tvn24 - materiał o Janie Pawle II i też pomyślałam o tym, że warto by było skierować do niego swoje myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvocadoStar
Jutro mam wizytę w salve. Jestem już bliżej niż dalej. Jak wszystko dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu będę miała transfer.... Napiszę jeszcze wcześniej abyście trzymały kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avocado- powodzenia na wizycie, wróć z dobrymi wiadomościami. Bede na Ciebie czekać, na pewno wszystkie będziemy, wiec daj znac po powrocie :) przepis na wafelki chętnie poznam wiec w wolnej chwili... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Badania nasienia byłyby listopadzie i były super. Mówili nam ze nasienie będzie pobierane w dniu zapłodnienia nie oddajemy do mrozenia. Ja póki co badań żadnych nie mam zleconych. Jakie Wy Miałyśmcie zlecone przed transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AvocadoStar
One-dam znać na pewno :) a przepis na wafelki też w wolnej chwili zapisze to podam dalej :) Zastanawiam się jakie leki będę jeszcze przyjmować. Mam receptę na fraxiparinę ale to przed transferem pewnie. Ciekawa jestem czy brałyście też metronidazol i tantum rosa? MI to przepisano i z tego, co zrobiłam wstępny wywiad to innym dziewczynom również - spotkałam się z jedną w aptece i wymieniłyśmy się uśmiechami odnośnie pełnej siaty leków :) One-polecam też te grzanki - po domu roznosi się wtedy super zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avocado - w Salve przepisują tantum rosa, pamiętam jak mi mówił dr S. Czekam zatem na przepis na wafelki a grzanki zrobię jutro do sałatki na kolację :) jestem fanką pomidorów, a przy Encortonie wypłukującym potas bardzo się on przyda. Jutro czekamy na wieści ze Szparagowej i spinamy kciuki przed ich trzymaniem przed Twoim transferem :) / AknaP - ja i mój m robiliśmy badania w kierunku chorób zakaźnych. Jeśli Ci zalezy by je wymienić to jutro bo mój notes jest w samochodzie, ale rano mogę Ci już to napisać. / Dobranoc dziewczyny - miłego, dobrego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avocado trzymam lapki za jutrzejsza wizyte.Odezwij się po. A mój m przywiozl chinczyka i było bardzo fajnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda13
Avocado trzymam mooocno kciuki, daj znać czekam z niecieprliwośćią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
One Proszę o listę badań :) robiłaś je tuż przed czy w momencie oczekiwania na komorke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też marzę
Pozdrawiam wszytkie starczki Proszę o modlitwę, wiarę, trzymanie kciuków i wszytko co możłiwe - jutro transfer. Z racji że to nie pierwszy przynajmniej nie obawaim sie samej procedury. Pierwszy z KD i dlatego wiąże z nim nadzieję, że tym razem się uda. Czytajac forum mogę tylko informacyjnie powiedzieć je w poprzednim cyklu miałam scratching macicy a leki to oczywisć e estrofen, luteina, encorton, duphaston, acard i dodatkowo prenatal clasic (wszytkie witaminy i mikroelementy). Boje sie że z nerw sie rozsypię , tak bardzo bym chciała żeby się udało, żeby moje maleństwo zostało ze mną i urodziło się zdrowe za 9 mieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
No to sporo dziewczyn będzie miało transfer :) maj to piękny miesiąc wiec muszą być dobre wiadomości o waszych transferach. /ja też marze - trzymamy mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marzę-życzę Ci dużo spokoju i nade wszystko luzu. Daje on więcej niż spięty tyłek :) wyluzuj się dzisiaj najlepiej jak potrafisz i podejdź jutro do tematu z uśmiechem na buzi. myśl pozytywnie bo wiara czyni cuda. o której transfer? / AnkaP - oto badania: przeciwciała - A-HCV, A-HBC, A-HBS, antygen - NBS, HIV combo, WR-kiła. Robiliśmy te badania tuż po wizycie, na której mój mąż zaniósł badania nasienia. W dniu, w którym szliśmy do lab dostaliśmy tel, że jest już dawczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też marzę
O 12.00. Próbuję być spokojna ale nie tak łatwo oszukać samą siebie. Ale i tak najgorszy będzie czas oczekiwania na badanie BHCG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też marzę będę i ja oczywiście trzymała kciuki.No maj szykuje się ładnie w transferki.Za wszystkie trzymam kciuki i będę się modliła.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z rana
One Wish - skoro Ty podchodzisz do iv w nastepnym miesiacu, to kiedy mam trzymac kciuki ( lub tez pomodlic sie jesli oczywiscie chcesz ) za Ciebie. Czy wiesz juz kiedy to bedzie, chcociaz tak mniej wiecej? Ja mam takie pozytywne nastawienie do twoejego invitro ze jestem pewna ze Twoje malenstwo zagosci u Ciebie na długo długo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
OneWish - to krótko czekałaś na komórki. Rozmawiałam dzisiaj z Panią Emrbriolog. Póki co nie ma komórek, czekamy na wynik grupy krwi męża bo ja mam AB, jeśli on będzie miał AB to dawczyni moze miec A, B lub AB - zgodziłam się by grpa dawczyni wynikała z naszej krwi - dzięki temu beda wieksze szanse na szybsze znalezienie dawczyni a dziecko będzie miało krew taką, że się nie domyśli ze nie jestem jego mama biologiczną. / ciągle zastanawiam się czy nie próbować szukać komórek w innej klinice, ale poczekam do końca maja czy w Gyncentrum coś znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też marzę - jutro o 12:00 poleci do Ciebie moc pozytywnej energii i pozytywne fluidy :) obejrzyj dzisiaj coś wesołego, weź pachnącą kąpiel, napij się ciepłego mleka przed snem, mocno przytul się do męża, pomódl sie do nowego świętego. A jutro załóż coś optymistycznego w kwiatki albo groszki i leć po swoje maleństwo :) / gość z rana-za tydzień we wtorek kontroluję endo. Tym razem transfer miałam w 16dc teraz dzień ten wypada w niedzielę, więc pewnie transfer będzie w poniedziałek. W moim przypadku lekarz mówił o 16 lub 17 dc. Także pewnie to będzie poniedziałek 12 maja. tym razem idę na luzie. Ale wciąż walczę z kwestią zarodków :) / AnkaP-czekałam krótko bo w mojej klinice jest bank. Po prostu po moim wyjściu lekarz zadzwonił do dawczyni z moją grupą krwi i akurat mogła od następnego dnia podejść do stymulacji. Czekałam 1,5tygodnia i komórki były zapładniane na świeżo. Chociaż jest też bank komórek mrożonych, któe się zapładniają tak samo jak świeże, ale nie było mojej grupy krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też marzę
Dzieki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z rana
One wish - czyli 12 maja rano w drodze do pracy bede odmawiala modlitwe za udany przebieg transferu :) ostatnio czesto sie modle w drodze do pracy i z pracy wiec jeden dzien poświęce Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pewnie czekają na wyniki grupy krwi M. i zobaczymy ile czasu minie. jestem dobrej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×