Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość Lenka
Jagoda myślami jestem również z Tobą , mam taką nadzieję na wielki początek dobrych wiadomości po Twojej pozytywnej becie :0 przecieraj kochana szlaki... Co do licytacji wieku to też myślałam że jestem grubo najstarsza, ja już po drugiej stronie magicznej liczby, powodzenia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Nie biorę nic teraz, tylko kwas foliowy, wcześniej wit D. Mona ale to by się zgadzało z tym progesteronem, zaczęły wypadać, jak przeszłam na htz a raczej wcześniej. Miałam włosy do pasa, a teraz je obcięłam na krótko, bo nie dawałam rady. Dreamer właśnie wiem, że miałaś gości dlatego czekałam cierpliwie na Ciebie :) Kamila a denerwujesz się? Ja to jestem nerwus w ogóle. Sporo się ostatnio dzieje, też te hormony mi buzują jak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka, Kamila, kciuki zaciśnięte, fluidki wysłane! Wszystkie KaDetki - nie ma dnia którego nie zaglądam na forum. Jesteście dla mnie tak ważne, tak bardzo Wam dziękuję za każdy dzień razem w staraniach, czasem walce, czasem poszukiwaniu nadziei. Czasem w rozwikłaniu najgłębszych obaw i konfliktów. To dla mnie zaszczyt być w tak z***bi***m gronie fantastycznych kobiet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groszek21 Jagódko kochana trzymamy mocno groszkowe kciuki te duże i te małe.....myślę, że nie muszę pisać więcej, bo ty dobrze wiesz.... Pozdrawiamy wszystkie waleczne KaDetki groszki3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: hehehe naprawdę waleczne te Groszki. Czytałam wczoraj od początku Waszą historię, historię każdej, której się udało :) Pozdrawiam Was wszystkie, dziś znów fajny dzień, ale zimno bardzo z rana. Dziękuję za ciepłe słowa. Zobaczymy, jaki ten wynik będzie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje, ze dzisiejszy dzien bedzie takim malym swietem naszego forum- Jagoda juz nie moge doczekac sie dobrych wiadomosci, bo jestem pewna ze beda dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Jagoda zobaczysz jak będą rosły paznokcie i włosy w ciąży podobno później po ciąży wypadają ale nie jest to reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: nie pamiętam, kiedy ostatni raz miałam tak mieszane uczucia. Próbuję się wsłuchać w przeczucie, ale go nie mam. Dzięki dziewczyny :) ten czas był taki fajny, chociaż tak wiele się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Agusia ale ja życzę 36 tygodni bo Jagoda jest w czwartym tygodniu ciąży i będzie miala termin na 12 czy 13 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia3101
Jagoda trzymam bardzo mocno kciuki i czekam na dobre wiadomości.Pozdrawiam Wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki chyba muszę sprostować ja w tym tygodniu robie test ale nie jestem po transferze staramy się ciągle na moim cyklu więc nie denerwuję się tak bardzo oczywiscie nadzieje są wielkie. Ale mam takie wrażenie że mi może pomóc jedynie invitro. Dlatego jak tym razem nic nie wyjdzie podchodzimy do invitro z kd. Za to bardzo kibicuję Jagodzie i oczywiście sama jak zrobię test to napewno się pochwalę. Ale zupelnie nic nie czuję oprócz tego że mnie bolą piersi nawet bardzo ale z reguły zawsze przed okresem mnie bolą. Jagoda trzymam kciuki oby kropeczka dała znać o sobie:) życzę z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Jagoda trzymam kciuki i czekam na wieści. Pamietam dobrze jakie to stresujące. Ja w dzień bety zrobiłam test. Był negatywny dopiero po godzinie pokazała się blada kreska i beta potwierdziła ciąże. Włosy od drugiego trymestru piękne. Teraz wypadają bardzo ale już lepiej niż miesiąc temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znikaja moje posty.... Jagoda, trzymam kciuki - za pozostale Dziewczyny rowniez. I dziekuje Tym z Was, ktore mnie wspominaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znikaja moje posty.... Jagoda, trzymam kciuki - za pozostale Dziewczyny rowniez. I dziekuje Tym z Was, ktore mnie wspominaja.. Napisze w wolnej chwili. Jagoda, mam naprawde dobre przeczucia... Wysylam pozytywne fluidki... Pozdrawiam cieplo. Avocado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Taida miałam taka nadzieję, ze się pojawisz. Boję się jak cholera. Trochę brzuch mnie pobolewa, ale dużo mniej. Nie mam przeczucia żadnego. Jak maleństwo? Grzeczna? Jak Lonia. Pozdrów ją gorąco ode mnie. Bardzo mocno jej kibicuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda kiedy będziesz miała wynik? Nie robiłaś testu płytkowego tylko bete? U Loni sielanka. Czuje się swietnie. Będzie chłopiec. Lonia wije gniazdo. Termin na styczeń. U mnie ok. Pracuje trochę w domu. Do córki na kilka godzin przychodzi niania od kilku dni ale ponieważ jesteśmy pod jednym dachem to nie mam obaw co do samopoczucia córeczki.Mała rozwija się swietnie tylko kiepsko śpi w nocy. pobudka o 5. Wczoraj 4.30. Jagoda trzymaj się. Nie wiem co będzie ale jak nie teraz to na pewno już niedługo czeka Cię to samo co mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: beta jutro. Taida... mój mail Ci podaję... na wszelki wypadek forum.forum@vp.pl :) Cieszę się, ze u Lonii ok. Że Twoja córeczka dobrze się rozwija. To najważniejsze. Ale musi być fajnie :) Dziękuję dziewczyny za wsparcie Buziaki ogromne ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiaAnia: jagoda wynik dopiero jutro? matko nie wytrzymam tyle co do dyskusji czy podejście do kd coś zmienia w naszym organixmie u mnie dawki hormonów spowodowały straszne wachania tsh niby ft3 i 4 w normie ale moje samopoczucie fatalne częste przeziębienia, obniżona temp ciała, wachania nastroju dlatego zaczynam działać po nowym roku fakt nie wiem gdzie a będę dojeżdżać z wawy. ktoś pytał o klinikę - Białystok byłam w Artemida pan dr D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Jagoda zrób sikanca już wyjdzie będziesz miała pamiątkę. Ja będąc już w ciąży zrobiłam taki test żeby zobaczyć jak dwie kreski wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Jagoda jak to? Do jutra czekac ? Torturujesz nas ;) Sercem jestem z Toba i trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipi186
Jagódka -myślałam że to już dzisiaj-no ale trzeba cierpliwie poczekać do jutra .Powodzenia. Pipi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monalisa: Są laboratoria gdzie wynik byłby dziś ale Jagoda się boi i woli potrzymac siebie i nas w niepewnosci. Ja też nie lubię chodzić na betę bo się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
Dobry wieczór dziewczynki xx Pipi -chcialabym być w Twoim wieku..., poruszony przez Ciebie temat poprawił mi nastrój, bo myślałam że tylko ja tu jestem taka już po 40-tce :-). To że wogóle nie czuję sie na ten wiek i podobno nie wyglądam nie zmienia faktu ze zegar biologiczny tyka i tyka. xx Jagódka miałam nadzieję że jak o tej porze wejde na forum to wynik już bedzie, a to dopiero jutro... trzymaj się kochana, śle fluidki caly czas. xx pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZeść Dziewczyny, Jagódka, trzymam kciuki, a wszystkie Was pozdrawiam gorąco :) byłam w szpitalu, wkrótce się odezwę. Gosiagosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Jesteście najukochańsze :) Kurde masakra.... :) jak to wszystko sobie czytam. Musicie mi uwierzyć na słowo... że ja tak czekałam na info od każdej z Was i pewnie dlatego teraz mi włosy wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagódko biegłam dziś szybko z pracy żeby sprawdzic informację co z Twoja betą byłam przekonana, że dziś będzie wynik. No cóż, czekamy do jutra trzymając mocno kciuki:) Pozdrawiam Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
To ja też trzymam kciuki Jagodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Witajcie, tylko na chwilę. Chciałam życzyć Mamom oczekującym na narodziny swoich dzieci-JTM, Groszek, Agusia13 - spokoju w sercach i radosnego oczekiwania na narodziny Waszych dzieci. Dbajcie o siebie dziewczyny i uważajcie podczas jesiennych chłodów. Trzymajcie się ciepło, tak jak ja często o Was myślę :) X Z917- kochana. Pamiętam o Tobie, wiem, na jakim jesteś etapie. Życzę Ci powodzenia, szcześcia, sukcesu. Wiem,że postawiłaś wszystko na jedną kartę. Bardzo bym chciała i wierzę, że Ci się powiedzie. X Wam wszystkim- oczekującym na wyniki testów, dawczynie, transfery, wszystkim dobrym duchom tego forum, życzę z całego ❤️ wszystkiego dobrego. Trzymajcie się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
One jak fajnie Cie widziec Dziwczyno :) :) :) Jak wakacje ? Pewnie wrocilas piekna, wypoczeta i zrelaksowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×