Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Natalie, w Gamecie będziesz pewnie u dr Połacia ? - on własnie tym się zajmuje - dobiera dawczynię pod Was, tak więc jak oboje macie jasne włosy to wiadomo, że będzie szukał takiej dawczyni. My np oboje mamy zielone oczy wiec ustalilismy z lekarzem, że dawczyni musi mieć niebieskie albo zielone - nie może mieć ciemnych, bo po prostu z naszej dwójki nie mogłoby być dziecka z ciemnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nawet jak się nie mówi to lekarz (tak myślę) dobiera dawczynię pod rodziców - nawet w przypadku dawstwa. Ja nigdy nie pytałam. Ale przy ET z Antosiem, dr Sz. powiedział "dawczyni ładna, mama ładna - będzie ładne dziecko" ;) i to tyle. Fakt, że Antoś faktycznie udany - i będzie łamał kobiece serca na bank :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Oj Taida tak bardzo bym chciala "przejac paleczke" ;) To niesamowite, ze ten czas tak szybko przelelecial- za chwile juz bedziesz tulic w ramionach synka ! ...my pewnie jednego Mrozaka zabierzemy ale ostateczna decyzja jeszcze nie jest podjeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jedna (jednak) ładna zdrowa Dzidzia :) 3.2 mm. Serduszko bije :) termin na 2.07 - szczęśliwa :) Kochane życzę Wam tego z całego serca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie robicie pierwsze badania? Mocz, morfologię, glukozę... i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Antka, to masz termin niecały miesiąc po mnie! :) Co do badań to ich jest duuużo więcej, ale to już lekarz zleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baleboste a który to miesiąc u Ciebie ? Jaki dr cię prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam 1 na swoich kom, potem jeden z żywej dawczyni, i dwa z mrożonych kom :( z ostatniego mam 2 zarodki jeszcze zamrożone, Czy wiecie ile czasu trzeba zrobić przerwy, aby doszło do kolejnego ET? jest jakiś termin minimalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala89
Dordonowa ja miałam jeden transfer 14.09., a drugi 17.10.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można podchodzić od razu, w następnym cyklu. Zazwyczaj od drugiego dnia cyklu bierzesz estrofem i leki itd. Ale Ty moja droga jeszcze robisz betę w poniedziałek, prawda? :) Jeszcze nie przesądzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobię betę w poniedziałek.. i sama sobie wmawiam, że mam nadzieję jeszcze :( Jutro wybiorę się do kawiarni na dużą latte i lody... ktoś chętny? z bitą śmietaną i polewą toffi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do was pytanie. Czy któraś z was leczy się u dr Radwana Pawła Radwana ? Czy któraś ma na niego jakieś namiary kiedy gdzie przyjmuje ? Bardzo bym wam była bym wdzięczna gdybyście mi dały e mail lub numer telef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł Radwan przyjmuje w Gamecie w Rzgowie, wejdź na stronę gamety i tam będą namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bardziej mi chodzi o prywatny gabinet niż Gametę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radwanowie są właścicielami gamety wiec wątpie, że przyjmuje gdzieś poza tym szpitalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kkonwalia3 kto był Twoim lekarzem prowadzącym? We wszystkich klinikach transfery były wstrzymane. W invimedzie procedury są już wznowione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kkonwalia3 nieudany transfer niczego nie przekreśla..Poczytaj historie par starających się o dziecko..Nam się udało przy drugim podejściu do in-vitro. Nie poddawaj się zbyt szybko. Porozmawiaj na spokojnie ze swoim lekarzem prowadzącym, taka rozmowa może Tobie/Wam pomóc. Nam to bardzo pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkonwalia3, rozumiem Twoje rozczarowanie, jednak zgadzam się, że powinnaś porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym. Razem powinniście podjąć decyzję o kolejnym kroku. Miałam za sobą nieudaną próbę i nigdy nie traktowałam tego jako wyrzucenia pieniędzy. Kolejne podejście może okazać się dla Ciebie tym szczęśliwym. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajass
tak tak potwierdzam ! invimed na banku juz działa. Pierwsi dostali przedłuzenie, chyba nawet nie było przerwy. :D Nie wiem , które z Was pytała o lekarza. Ale ja leczyłam sie w gamecie i przeniosłam sie właśnie do invimedu do Dworniaka :) polecam bardzo dobry fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuuu
mamaantka super, że serduszko bije :) trzymam kciuki za nudną ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bizuu... ja Tobie życzę Maluszka, z całego serca !!!! Teraz musi się udać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMargarytka
Dordonowa masz już wynik bety? trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roma, a co u Ciebie? Jak Mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koala, a Ty już urodzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś zrobiłam badanie. jutro popołudniu będą wyniki. Dostałam dziś także inf od dr z invimedu, że dawstwo na razie jest wstrzymane. Ponoć muszą określić jakieś dodatkowe badania - uwaga - dla partnerów. i wstrzymują wszystko na jakiś czas - póki co mam się dowiadywać pod koniec listopada. Zapewniono mnie, że to nie jest problem, ale chcą wszystko najpierw ustalić a nie działać po ciemku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest na forum ktoś kto stosowal wlewy domaciczne z neupogenu proszę o informacje .Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalie: Baleboste - dziękuję za info w sprawie Gamety MamaAntka - gratulacje x Dordonowa - cały czas trzymam kciuki z całych sił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do was pytanie. Może tak ....Leczę się w Gamecie U dr P. lecz jednak mam wątpliwości co do jego podejścia do pacjenta. Brakuje mi konkretów, brak skierowania na jakiekowiek badania. Czasem mam wrażenie , że chce się mnie pozbyć jak najszybciej, nie wspomnie jaki czasem potrafi być zakręcony, pojawiam się u niego nasty raz a on zachowuje się jak bym była u niego pierwszy raz co mnie irytuje. Wychodząc z gabinetu czuję się potraktowana ,że tak powiem z buta. W najbliższym czasie mam wizytę i zastanawiam sie nad wizytą u dr Pawła Radwana niestety nie wiem czy to tak wypada ?!!! nie chciała bym się narazić dr P. ale skoro on mnie tak traktuje to naprawdę sama nie wiem . Nie chcę absolutnie w jakiś sposób zaszkodzić też dr ale naprawdę brak mi konkretów, wizyta 150 a ja wychodzę po 5 minutach nie zadowolona i z tą samą wiedzą jaką miałam Czy któraś ma tak jak ja? Tylko nie mówcie , że powinnam zadawać pytania ? Bo ja je zadaje ale czasem zostają bez odpowiedzi. Może jest to świetny lekarz w co nie wątpię ale może nie dla mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiMama
Dodronowa trzymam kciuki za bete, mam nadzieję że będzie u Ciebie dobrze. Ja dzisiaj po wizycie kontrolnej, dokładnie za tydzień transfer, jestem podekscytowana i przerażona jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×