Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny.Jestem po transferze.Gdy jechałam do kliniki świeciło pięknie słoneczko,czuć było wiosnę to i ja na chwilę zrobiłam się optymostką;)Zabrałam jedną kruszynkę,bo taki był plan.Poza planem było to,że musieli rozmrozić dwie,bo ta pierwsza nie przeżyła...Niewiem co jest z tymi zarodkami,przy poprzednim et,też jedną straciłam...Staram się o tym nie myśleć,ale zbyt optymistycznie to mnie nie nastraja... Kamka,jak beta? Wiesz już coś?Czekam na dobre wiadomości:) Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.Jestem po transferze.Gdy jechałam do kliniki świeciło pięknie słoneczko,czuć było wiosnę to i ja na chwilę zrobiłam się optymostką;)Zabrałam jedną kruszynkę,bo taki był plan.Poza planem było to,że musieli rozmrozić dwie,bo ta pierwsza nie przeżyła...Niewiem co jest z tymi zarodkami,przy poprzednim et,też jedną straciłam...Staram się o tym nie myśleć,ale zbyt optymistycznie to mnie nie nastraja... Kamka,jak beta? Wiesz już coś?Czekam na dobre wiadomości:) Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.Jestem po transferze.Gdy jechałam do kliniki świeciło pięknie słoneczko,czuć było wiosnę to i ja na chwilę zrobiłam się optymostką;)Zabrałam jedną kruszynkę,bo taki był plan.Poza planem było to,że musieli rozmrozić dwie,bo ta pierwsza nie przeżyła...Niewiem co jest z tymi zarodkami,przy poprzednim et,też jedną straciłam...Staram się o tym nie myśleć,ale zbyt optymistycznie to mnie nie nastraja... Kamka,jak beta? Wiesz już coś?Czekam na dobre wiadomości:) Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka wielkie gratulacje,dbaj o siebie!!!! Tadzik jak sie czujesz po transferze???? Kamka napisz jak beta,trzymam kciuki Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.Jestem po transferze.Gdy jechałam do kliniki świeciło pięknie słoneczko,czuć było wiosnę to i ja na chwilę zrobiłam się optymostką;)Zabrałam jedną kruszynkę,bo taki był plan.Poza planem było to,że musieli rozmrozić dwie,bo ta pierwsza nie przeżyła...Niewiem co jest z tymi zarodkami,przy poprzednim et,też jedną straciłam...Staram się o tym nie myśleć,ale zbyt optymistycznie to mnie nie nastraja... Kamka,jak beta? Wiesz już coś?Czekam na dobre wiadomości:) Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny.Jestem po transferze.Gdy jechałam do kliniki świeciło pięknie słoneczko,czuć było wiosnę to i ja na chwilę zrobiłam się optymostką;)Zabrałam jedną kruszynkę,bo taki był plan.Poza planem było to,że musieli rozmrozić dwie,bo ta pierwsza nie przeżyła...Niewiem co jest z tymi zarodkami,przy poprzednim et,też jedną straciłam...Staram się o tym nie myśleć,ale zbyt optymistycznie to mnie nie nastraja... Kamka,jak beta? Wiesz już coś?Czekam na dobre wiadomości:) Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zn ów nie działa forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co z tym forum.Co napiszę to nie aktualizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny podzielę się z Wami ta wiadomością ale bardzo proszę jeszcze mi nie gratulujcie moja beta 386.... Tadzik mam nadzieję że dla Ciebie też dzisiejszy dzień okaże się szczęśliwym... Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolka super się spisalas, powodzenia. Tadzik trzymam kciuki, Kama co u ciebie? Pozdrawiam Was wszystkie Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoja
Kamka- a który to dokładnie dzień po tranferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoja
Tadzik- trzymaj go mocno i nie puszczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoja to 14 dzien po transferze dlatego się boję czy nie za mała ... W środę zrobię znowu i zobaczę jak przerasta...Okrutnie się boję...Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoja
Kamka. Wiem co czujesz strach, obawa. Faktycznie beta nie jest duża ale nic nie możesz zrobić na tym etapie jak czekać na następną i mieć nadzieję. Znam przypadki niewysokich wyników na początku a dzieci są na świecie. Nie wartości a przyrost jest najważniejszy! I tego się trzymaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka502
Kamka jak bedzie beta przyrastac to bedzie dobrze, uda sie zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam w 14 dniu po transferze betę 115,4 a obecnie jestem w 21 tygodniu ciąży więc mała beta na początku nie zawsze źle wróży. Moja lekarka nigdy nie mówiła,ze beta jest za niska. Liczyło się tylko czy potem beta przyrasta prawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
No właśnie o co wam chodzi z tą beta przecież czasami dziewczyny miały po 45 czy 56 i wszystko z ciążą było ok Kamka rozumiem twój strach i niedowierzanie ale ta beta jest bardzo wysoka i wszystko wygląda dobrze. Bardzo się ciesze szczególnie ze byłaś tak bardzo smutna po transferze jak okazało się ze masz tylko dwa zarodki. Kochana sprawdź będę w środę jak się podwoi to znaczy ze jest dobrze zresztą teraz to już napewno nie wolno Ci w to wątpić ale bądź pewna że dziewczyny startowały tu od znacznie niższego poziomu i ciąże rozwijały się prawidłowo. Dbaj o siebie i myśl codziennie ze maluszek prawidłowo się rozwija beta rośnie a na pierwszym usg lekarz potiwerdzi ze wszystko dzieje sie wzorcowo. Pozdrawiam Ciebie Tadzik też i trzymam mocno kciuki napewno wszystko będzie dobrze. Na ten stracony zarodek trzeba spojrzeć tak ze dobrze ze nie przeżył przed transferem bo jakby Ci go podali i obumarłby później to i tak nic by z tego nie wyszło. Tym bardziej ze bieżesz jeden. Trzeba wierzyć że dostałaś ten właściwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma77
Karolka,Kamka, Ładnych przyrostów bety i spokojnej ciąży! Tadzik, Powodzenia i wysokiej bety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVF z KD może być zaproponowane w wielu sytuacjach. Np. przy wcześniejszej menopauzie, czy po chemioterapii, albo wielu nie udanych próbach in vitro. Chyba też są inne choroby, które mogą na to wpłynąć. Czemu o to pytasz? Teraz w invimedzie mają program, który gwarantuje jakość i liczbę zarodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Dziewczyny gratuluje pieknych bet :-) tez tak chce :-) U mnie narazie 2 dzien po transferze .. czyli poczekalnia . Pozdrawiam wszystkich :---)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamka,przecież Twoja beta jest wysoka i jeśli czegoś nie pokręciłam to wczoraj był 12,a nie 14 dpt.Sama rozumiem dobrze po swoich ostatnich przejściach,jak się boisz,ale nie masz co się martwić jej wartością ilościową bo jest ok po prostu. Dzięki dziewczyny za wasze ciepłe myśli i pamięć.Mam mocne postanowienie wytrwania w ,,nie-świrowaniu"jak najdłużej.Podchodzę do tematu spokojnie i bez wielkich nadziei.Gość Aga,to wyprzedzasz mnie o dwa dni,oby czas testowania był dla nas równie szczęśliwy jak dla Karolki i Kamki:) AGUSIA13 i PEPE,jak się czujecie?Co u Was? Zoja,Mela kiedy zaczynacie?Vitro,trzymam kciuki za wizytę u endokrynologa. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoja czy Ty jestes normalna? Piszesz, ze Kamka ma niską betę? Uważasz, ze to ba miejscu? Ze beda rzędu blisko 400 jest niska?Po czym wnosisz, ze to niska beta? Ja miałam w 15dpt betę 79 a córka zaczyna raczkować. Kamka, jestes w ciazy i Twoja beta jest piekna, wysoka i prawidłowa!!!! Chodzi tylko o przyrosty a jak Ci się wydaje, ze jest mała to jeszcze raz zobacz jaką ja miałam :) pwoodzenia i nie czytaj bzdur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczyny. Gratuluje pozytywnych bet i zycze kolejnych za kilka dni :-) Mam pytanie, jak liczycie tydzien ciazy, czy np 7tydz i 1 dzien oznacza koniec 7 tygodnia i poczatek 8go czy to dopiero poczatek 7 tygodnia? Zoey86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7t i 1 dzień to 8 tydzień ciąży :) x Kamka, piękna beta!!! One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dziękuję za zainteresowanie i ciepłe słowa . Wiem ze teraz przyrost jest najważniejszy . Jutro się okaże ...Azi i gość też z niska beta startową dobrze że podzielilyscie się ze mną swoim doświadczeniem dodało mi to nadziei ze moze będzie wszystko dobrze... Tadzik I Aga trzymam za Was mocno mocno kciuki i mam nadzieję ze też dolaczycie do nas. Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 tc i 1 dzień,to ukończone,pełne 7 tygodni + 1 dzień z kolejnego tygodnia:) Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoja
Do gościa z 9:16. Wyciągam wnioski z własnego doświadczenia i tego co do tej pory po 8 latach leczenia udało mi się przeczytać. Nie będę opisywać moich wyników bo jak widać zostałam już oceniona zanim zostało mi zadane pytanie. Wyraźnie w drugiej części wypowiedzi napisałam, że przyrost jest najważniejszy a nie wartości. Moją wypowiedzią nie chciałam nikogo urazić a jeżeli tak się stało to bardzo przepraszam. Kamka a najbardziej przepraszam Ciebie bo nie chciałam dodawać Ci zmartwień. Wszystkim dziewczynom kibicuję i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×