Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny;)U mnie dziś 3 dpt i zaczynam czuć taki wewnętrzny niepokój.Niby nic mnie nie boli,trochę kręgoslup,ale to u mnie normalne o nie związane z transferem.Przy tym udanym na chwilę et od 3 dpt zaczęły mnie boleć piersi,a przestały jak beta zaczęła spadać.Przy nie udanych wcale mnie nie bolały.Nie schizuję i czekam na rozwój wypadków:)...ale martwię się. Aga,ty jesteś o dwa dni do przodu.Jak się czujesz? Pozdrowionka Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o programie in vitro z kd z gwarancją jakości zarodków? Widziałam, że Invimed takie coś wprowadził. Ponoć gwarantują przynajmniej do 3ech zarodków. Zetknęła się któraś z Was z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od jakiegoś czasu śledzę wasze wpisy. Zaczęłam myśleć poważnie o in vitro z KD, ale nie wiem od czego zacząć, do której kliniki się zgłosić do którego z lekarzy? Jestem ze wschodniej Polski ale myślę, że w grę wchodzi Warszawa. Od 11 lat czekamy na nasze drugie upragnione dziecko, ale niestety bezskutecznie. Jestem po 4 inseminacjach, nieudanych niestety i po ciąży 5 lat temu - poronienie samoistne. W zasadzie to w tym wieku (41 lat) może powinna dać sobie już spokój, ale jakoś nie udaje się o tym nie myśleć, ze może jeszcze jednak się uda i moja córka będzie miała rodzeństwo. Napiszcie, proszę czy któraś z Was w tym wieku zdecydowała się na in vitro. Boję się, że lekarz nie da mi żadnej nadziei, moje MH 0,28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od jakiegoś czasu śledzę wasze wpisy. Zaczęłam myśleć poważnie o in vitro z KD, ale nie wiem od czego zacząć, do której kliniki się zgłosić do którego z lekarzy? Jestem ze wschodniej Polski ale myślę, że w grę wchodzi Warszawa. Od 11 lat czekamy na nasze drugie upragnione dziecko, ale niestety bezskutecznie. Jestem po 4 inseminacjach, nieudanych niestety i po ciąży 5 lat temu - poronienie samoistne. W zasadzie to w tym wieku (41 lat) może powinna dać sobie już spokój, ale jakoś nie udaje się o tym nie myśleć, ze może jeszcze jednak się uda i moja córka będzie miała rodzeństwo. Napiszcie, proszę czy któraś z Was w tym wieku zdecydowała się na in vitro. Boję się, że lekarz nie da mi żadnej nadziei, moje MH 0,28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wiosna na forum się zaczęła. Gratuluję pozytywnych bet i życzę dużo spokoju oraz zdrówka zaciążonym....a tym oczekującym dołączenia do ekipy szcześciar -bo to właściwe miejsce dla każdej z Was. U mnie 19 tydz. leci...i już wiem, że oczekuje synka.Jestem przeszczesliwa i nawet nie śmiem skarżyć się na niedogodności.Poprostu prę do przodu dziękując Bogu za ten ogrom szczęścia. Agusia_13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super wiosna na forum się zaczęła. Gratuluję pozytywnych bet i życzę dużo spokoju oraz zdrówka zaciążonym....a tym oczekującym dołączenia do ekipy szcześciar -bo to właściwe miejsce dla każdej z Was. U mnie 19 tydz. leci...i już wiem, że oczekuje synka.Jestem przeszczesliwa i nawet nie śmiem skarżyć się na niedogodności.Poprostu prę do przodu dziękując Bogu za ten ogrom szczęścia. Agusia_13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Aga, O której w Salve robią w soboty transfery? Będę wdzięczna za info bo muszę sobie zrobić wstępne plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
do gosc Aga , Ja mialam o 10.30 i trwalo to wszystko do 13.30 ( mam na mysli transfer ) :-) Tadzik .. ja tez siedze jak na szpilkach i wsluchuje sie w brzuch , samopoczucie ... ale nic nie czuje :-( brzuch mnie boli trocheale chyba od tych zastrzykow . Troche mnie tez jakby mdli i raz mi zimno raz goraca ale to chyba leki albo stres . Do kolezanki ktora mam 41 lat .. ja tez mam tyle lat i mysle ze to nie jest jeszcze tak pozno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za informacje o transferze w Sb w Salve

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anno...Myślę,że 41 lat,to wcale nie późno.Wiele z nas ma coś koło tego.Ja mam więcej:)Nie mialam wątpliwości z powodu swojego wieku.Czuje po prostu presję czasu,bo wiem,że kiedyś przyjdzie taki czas,że uznam,że to już za późno.Dlatego liczę na sukces teraz:) Aga,mi jest cały czas zimno.Czuję takie wewnętrxne rozbicie i niepokój.Staram się nie nakręcać.Mój organizm już się chyba buntuje przeciw tym wszystkim lekom. Agusia,cudne wieści:) Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za ifo o Stefanowicz, ja musze jechać teraz, a jej też nie ma, zostaje ten Klosinski, jakaś epidemia chyba większość lekarzy niedostępnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za ifo o Stefanowicz, ja musze jechać teraz, a jej też nie ma, zostaje ten Klosinski, jakaś epidemia chyba większość lekarzy niedostępnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urywa posty, chciałam dodać jeszcze że trzymam kciuki za Tadzik i Age teraz Wasza kolej na pozytywne bety, niech dobra passa trwa na forum. Pozdrawiam Was wszystkie Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Stefanowicz jest. Mam wizytę w pn i byłam dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pani w recepcji wprowadziła mnie w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
One napisz co u Ciebie - Bylas juz na tej wizycie? Wiesz moze jak to czasowo wyglada z AZ? Musisz wiedziec, ze z niecierpliwoscia pamietam o tej kawie na ktora sie kiedys umowilysmy i trzymam Cie za slowo, ze sie w koncu pojawisz w moich stronach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Zuza Wow :) kawa!! To jest moj @ pattygrey79@wp.pl Odezwij się proszę One

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Aga, ja musze powiedziec, ze w kazdej klinice jest tak samo z finansami. Cena procedury to dopiero poczatek :-/ Ja podchodzilam w nieznanej na forum Plockiej klinice Gravida, procedura 13 000, ale koszty poboczne leki, transfer, krew, itp to juz mamy 20 000 na liczniku. Z tym tylko, ze mielismy zapewnione 6 zarodkow, a nie komorek jak wszedzie czytam. Zoey86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vitro napisz proszę czy tą konsultacje endokrynologiczna miałaś w wizycie ginekologicznej czym musiałaś płacić ekstra dodatkowo. Dziękuję bardzo Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny bardzo dziękuję Wam wszystkim za wsparcie . Chyba Wy bardziej wierzylyscie w to powodzenie niż ja sama . Ciągle nie dociera to do mnie i jak zwykle mam w sobie ten niepokój czy wszystko rozwija się tam jak trzeba...Taka już jestem chyba i tego strachu czuję że nie pozbede się całą ciaze...Nawet od profesora dostałam bure ze jak się nie uspokoje z tymi nerwami to przy wizycie nakopie mnie w tyłek ...Latwo mu mowic to nie on przedl taka ciężka drogę ... 20 marca wizyta serduszkowa. Tadzik Aga myślę o Was ciepło trzymam kciuki i liczę tylko na te dobre wiadomości. Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Anna 1111 też mam 41 lat .My tu w wiekszosci dojrzałe kobietki i też uważam ze jak czujesz chęć i potrzebę to nie ma nad czym się zastanawiać bo szkoda czasu tylko działać .Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Kamka bardzo chciala by Cie pocieszyc ale tak juz bedzie cale zycie :-) to dopiero poczatek martwienia :-) teraz o ciaze , potem o dzidziusia ,o przedszkole, szkole , zdrowie itd cale zycie :-) Taka rola mamy .. a ty napewno bedziesz najlepsza mama na swiecie :-) Zoye ... tak , koszty chyb podobne wszedzie .. ale lepiej o nich wiedziec , ja liczylam tak n ok 16 tys .. i dlatego ostrzegam z gory ile trzeba liczyc . Tadzik jak tam sie czujesz ?? u mnie mega spiaco .. moze to pogoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Cześć Dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale podczytuje was od czasu do czasu. Przede wszystkim gratuluję ciężarnym! Dużo sił i spokojnej ciąży :) nie wymieniam nicków, żeby kogoś nie pominąć. Trzymam kciuki za wszystkie starające! Zuza zwłaszcza za ciebie. Kiedy będziesz podchodzić? Powoli i ja dołączam do grona starających się. Byłam ostatnio w klinice w Lublinie. Rozpoczęli rozmowy z bankiem komórek z Hiszpanii, który dysponuje komórkami od polskich dawczyń. Obecnie jestem na estrofemie. Mam po nim strasznie wzdęty brzuch. Do tego stopnia, że jak siadam, to czuję kłucie. Czy któraś z was też tak miała? Bo ja nie pamiętam takich objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga,ja prawie nic nie czuję.Dziś trochę zaczęły mnie boleć piersi,ale to pewnie dlatego,że w końcu napakowalam śie tą luteiną.Senna też trochę jestem,ale to przez to totalne lenistwo potransferowe:)Głównie się wyleguję i to mi chyba nie służy,bo jestem osobą niezwykle energiczną...Aga,który to Twój et?Masz jakieś porównania? Jakie leki bierzesz? Dzięki dziewczyny za wasze wsparcie i za to,że można się tu ,,wygadac". Pozdrowienia Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga,ja prawie nic nie czuję.Dziś trochę zaczęły mnie boleć piersi,ale to pewnie dlatego,że w końcu napakowalam śie tą luteiną.Senna też trochę jestem,ale to przez to totalne lenistwo potransferowe:)Głównie się wyleguję i to mi chyba nie służy,bo jestem osobą niezwykle energiczną...Aga,który to Twój et?Masz jakieś porównania? Jakie leki bierzesz? Dzięki dziewczyny za wasze wsparcie i za to,że można się tu ,,wygadac". Pozdrowienia Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga,ja prawie nic nie czuję.Dziś trochę zaczęły mnie boleć piersi,ale to pewnie dlatego,że w końcu napakowalam śie tą luteiną.Senna też trochę jestem,ale to przez to totalne lenistwo potransferowe:)Głównie się wyleguję i to mi chyba nie służy,bo jestem osobą niezwykle energiczną...Aga,który to Twój et?Masz jakieś porównania? Jakie leki bierzesz? Dzięki dziewczyny za wasze wsparcie i za to,że można się tu ,,wygadac". Pozdrowienia Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Mela dokładnie było tak ze pierwotnie umówiłam do Stefanowicz GINEKOLOG i również do Kokoszko endokrynolog ale zadzwonili do mnie przeddzień ze o 13 dr Kokoszko będzie miała zabiegi i nie moze mnie przyjąć więc nawet nie przekładałam tej wizyty tylko powiedziałam ze rezygnuje. A tak się składa że panie mają gabinety obok siebie połączone chyba jakimś dodatkowym pokojem i jak podałam moje wyniki to Pani ginekolog poszła z nimi do doktor Kokoszko skonsultować się i tym samym nic za to dodatkowo nie zapłaciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×