Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość gość
Jagoda13: Agusia wiadomo, że każda z nas czeka na jedną wiadomość. Jest nam przykro, gdy nam się nie udaje, ale nie dlatego, że udaje się komuś. To Wy dajecie nadzieję. Zresztą wszystkie dobrze wiemy, ile stresu kosztuje ta walka, dlatego można odetchnąć z ulgą, że przynajmniej komuś się udało. Agusia czy już bedziesz słyszała serduszko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z rana
Jagoda a ja mysle ze własnie aktywność fizyczna zwieksza szanse na zajscie w ciaze, z kilku powodów: - endorfiny, wiec poziom naszej szczesliwosci rosnie - w zdrowym ciele zdrowy duch - gdy ćwiczymy, jestesmy czyms zajete, pracujemy nad kondycja i ciałem i tym samym chociaz troszke nasze mysli sa mniej skierowane na zajscie w ciaze, co jak wiadomo ułatwia zajscie w ciaze (stres nie sprzyja zajsciu w ciaze - co jest udowodnione ) - gdy jestesmy szczuplejsze z jakis medycznych, nie znanych mi powodow zwieksza sie szansa na ciaze, otyłośc nie sprzyja; ktos tu juz pisał, ze nawet ginekolog radził zgubić kilka dodatkowych kilogramow - z reguły gdy cwiczymy to staramy sie tez zmienic nawyki zywieniowe i lepiej sie odzywiamy, czesto dostarczamy wiecej witamin, wiec teoretycznie tez jestesmy zdrowsze To tyle co mi przychodzi do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_13
...no taki pełen entuzjazmu był lekarz, że będzie serduszko, ale ja nie wiem, czy 27dpt to już właściwy moment. Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: mam nadzieję, ze już będzie serduszko. Tak, tak gościu z rana ja jak najbardziej jestem za aktywnością fizyczną :) powtredzają to przykłady moich koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z rana
Dziewczyny ja mam do was ogromna prosbe. Robiłam drugi raz poziom tarczycy TSH, pierwszy robiłam 2 miesiace temu czyli w 1szym trym. Teraz musiałam powtorzyc, bo dalej troche wymiotuje a jestem w 16 t.c. (drugi trym) Wyszło mi TSH 0,345ulU/ml. Niby norma jest 0,4-4 ale nie dla ciezarnych tylko taka normalna. Co sadzicie o moim wyniku? Czy mam sie martwic ze mam tarczyce,dodam ze nigdy nie miałam. Nie pamietam wyniku pierwszego tsh ale było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Agusia myślę że może słyszeć serduszka nie będziesz ale pulsuje kropkę zobaczysz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda stawiam się na wezwanie:) Dziś miałam usg prenatalne. Kosztowało mnie ono dużo strachu i stresu, ale już po wszystkim:) Maluszki mają się dobrze, mierzą ok 6,30 cm. Wszystko mają na swoim miejscu:):)w sumie 2 główki, cztery rączki, cztery nóżki, cztery stópki, dwie wyraźne kości nosowe, dwa cudne sreduszka......wszystko jest w porządku:):)maluszki są aktywne i chętnie buszują w brzuszku. Nieśmiały maluszek zwany przez nas cicho-ciemnym na 80% to dziewuszka, u drugiego groszka na dwoje babka wróżyła. Ciąża to strasznie stresujący okres, ale również pełen emocji bardzo pozytywnych i pięknych. Moje maluchy są cudne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda stawiam się na wezwanie:) Dziś miałam usg prenatalne. Kosztowało mnie ono dużo strachu i stresu, ale już po wszystkim:) Maluszki mają się dobrze, mierzą ok 6,30 cm. Wszystko mają na swoim miejscu:):)w sumie 2 główki, cztery rączki, cztery nóżki, cztery stópki, dwie wyraźne kości nosowe, dwa cudne sreduszka......wszystko jest w porządku:):)maluszki są aktywne i chętnie buszują w brzuszku. Nieśmiały maluszek zwany przez nas cicho-ciemnym na 80% to dziewuszka, u drugiego groszka na dwoje babka wróżyła. Ciąża to strasznie stresujący okres, ale również pełen emocji bardzo pozytywnych i pięknych. Moje maluchy są cudne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Groszku bliźniaki są cudowne. Mam w rodzinie dwójkę bardzo bliskich mi maluchów. Jak na nie patrzę, nie wyobrażam sobie, że jedno mogłoby być bez drugiego. Są urocze. Pracy przy nich mnóstwo. Mają dopiero rok, ale są niesamowite. Można je obserwować godzinami. Ponad 6 cm... to całkiem sporo :) pewnie już Ci brzuszek ładnie widać :) Na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zdziwiłabyś się, brzuszek mam ledwo widoczny, ważę ok 57 kg:), termin mam na 01.02.2015r, ale muszę wytrwać do 37 tc i będzie cc między 05-11 stycznia 2015r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia_13
Super wieści Groszku dostałaś najpiękniejszy prezent za tak długą niełatwą drogę . Z całego serca Ci gratuluje;););) Za rok o tej porze trudno Ci będzie skrobnąć choćby słówko na starym forum tyle będziesz miała szczęścia wokół siebie. Kurcze tylko jak taka kruszynka jak Ty wydźwiga takie szczęście - duże wyzwanie.Pozdrawiam serdecznie xxxxxxx AniaP jutro Ty masz do zaliczenia dobre wieści z Bocianowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Groszku, ale cudownie :) Super wieści :) 6cm bobasy, kawał maluchów. Cieszę się, że wszystko jest dobrze, oby tak dalej :) xxx Moja wizyta w czwartek nie jutro, chyba chciałabym już być po. Czuję, że zbliża się ten dzień i jakoś mam coraz gorszy humor. Staram się wierzyć, że będzie dobrze, ale jakoś nie mam pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTM
Pozdrawiam wszytkie cudowne kobiety Agusie, AnieP, Dreamer, Demeter, Groszka, Gosie Gosie, Kasie Anie, Kole, Jagódke, One, obydwie Zuzy i Gości. xx Gość z rana - ja nigdy do tej pory nie miałam problemów z tarczycą, badania TSH p0zed ciążą ok, a TSH chyba w 11tc o,o64 ale FT3 i 4 w normie (dla nieciężarnych), dostałam skierowanie do endokryologa a pani dr zbadała mnie i powiedziała ze jest ok, ze niektóre kobiety tak mają że przy wysokim poziomie Bhcg spada tsh, mam jednak kontrolnie zrobić jeszcze raz FT3 za pare tygodni. U mnie zaczyna sie 15 tc a mdłości mam nadal i poranne zwisanie nad sedesem to norma. xx Co do endoscratchingu to uważam, że jeżeli coś może pomóc to trzeba spróbować, troche boli, ale nie takie rzeczy przechodziłyśmy. xx Ja ze zdrowym trybem życia mialam problemy ;-) ale przynajmniej rok przed brałam prenatal clasic (zestaw wszelich niezbędnych witamin, minerałów itp), koenzym Q10, kwasy omega 3,6,9, acard i mimo że to suplementy diety poprawiły mi wyniki badań w tym poziom hormonów. xx Ale teraz dbam o dzidzie i siebie jem więcej warzywek i owoców, mdłosci zmusiły mnie do regularnego i częstego jedzenia ale bardzo małych porcji. Ale ile waże nie powiem bo nie dość że jestem tu pewnie najstarsza to jeszcze najgrubsza ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Groszku gratulacje - wspaniale wiesci! JTM najstarsza to chyba ja jestem hihi (w sensie wiekowym, bo wiedza to u mnie raczkuje dopiero) Podpytam tu o endo scratching .... bo zdecydowanie jak mozna zwiekszyc szanse to trzeba! Pozdrawiam goraco wszystkie Dziewczyny i zycze kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Z917 co Ty robisz o 4 nad ranem!!!!! :) Dziewczyny, stała się rzecz niebywała. Nawet mój M się niepokoi o dawczynię, że nie dzwonią. Nie wiem czy to dobrze, czy źle. Ale dzięki temu daję upust swoim niepokojom... niepokoimy się już we dwoje. To zawsze raźniej :) Dziewczyny, szczególnie JTM i Groszek - duże juz są te Wasze maleństwa. Aniu P - trzymam mocno kciuki. Agusia mam nadzieję, że już będziecie spokojni do końca ciąży wszyscy. Biorczyni dzwonili coś w sparwie dawczyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP trzymam kciuki trzymaj się dzielnie czwartek już dziś więc wytrwałaś do wizyty.Daj znać po.... Pozdrawiam serdecznie xxxxxxxxxxxxxxx Jeśli chodzi o oczekiwanie na dawczynię to myślę, że wakacje to okres przestoju. W taką pogodę ludzie korzystają z urlopu lub leżą na działkach, a samopoczucie przy stymulacji na pewno odstrasza. Przed wakacjami było więcej chętnych, bo na wakacje potrzebne jest więcej pieniążków., a jest to też jakaś forma zarobku.Takie jest moje zdanie. xxxxxxxxxxxxxxx Ja dziś zrobiłam sobie małą przyjemność. Poszłam na zakupy chciałam kupić jakąś luźniejszą bluzeczkę lub sukienkę no i wróciłam z sukienką i ciążową spódniczką dżinsową;););) Wisiała jedna jedyna w bardzo atrakcyjnej cenie i w moim rozmiarze nie mogłam się oprzeć . Mała rzecz, a jak cieszy. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia ania
Uściski dla dzielnych kobiet JTM, Agusie, AnieP, Dreamer, Demeter, Groszka, Gosie Gosie, Kole, Jagódke, One, Zuzy1 i Zuze2, Biorczyni i dla tych co nie wymieniłam. XXX Aniu dlaczego zmieniłaś klinikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaP83
Zmieniłam klinikę bo w poprzedniej zadzwonili ze jest dawczyni, dostałam okres chciałam się umówić na wizytę by dostać leki. Kazali mi nie przychodzić i czekać na telefon. Okazało się ze jestem na rezerwowej liście bo moja dawczyni stymuluje się już dla dwóch par. Zaszła pomyłka, Pan który do mnie dzwonił nie wpisał mnie na listę i przez to udało się innej parze. Wiem, że wtedy zaczęły się urlopy, jedna Pani która zajmowała się dawczyniami poszła na macierzynski i mieli tam mały bałagan. Jednak bardzo polecam tę klinikę, jest świetny lekarz który jako pierwszy dal mi nadzieje ze mogę być mama. Zależało mi na czasie i byłam lekko wkurzona na to co się stało i tak trafiłam do Gamety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z rana
JTM dzieki za odp. Ja tez musze zroic to FT3 i FT4 chcociaz nie wiem co to takiego. Bo widze ze samo TSH to za mało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorczyni
Aniu P.nie myślałam o endoscratchingu bo generalnie jestem zielona w tym temacie jak i w całym in vitro. Jagoda Zuza nie mieszka w Polsce może to różnica czasu ta 4 rano??:) Potwierdzam,że wakacje to nie jest dobry czas na szukanie dawczyni,tym bardziej Jagoda jeśli chcesz świeże komórki, ja też czekam... Jestem w stałym kontakcie z lekarzem,więc wiem ze jest posucha..Pewnie w drugiej połowie sierpnia się ruszy,( konieczność zakupu nowych książek,opłaty za studia itd-cierpliwości) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałam że w wakacje tez jest ruch bo dziewczyny potrzebują kasę na wyjazdy :) no ale jak jedna ma brązowe oczy a blond włosy (może tak byc?:)) a my potrzebujemy ruda niebieskimi to może nie być tak łatwo czy to w wakacje czy to po. Czekajcie dziewczyny cierpliwie :) miłego wieczoru. Jutro napisze po wizycie, jestem spokojna i chciałabym juz wiedzieć... przeczucia nie mam aczkolwiek jestem nastawiona troszkę na porażkę i jak będzie dobrze to się miło zdziwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Jagodko jestem 6 godzin do tylu ( mieszkamy w stanach) i dlatego trudno mi pisac o rozsadnej porze ;) W pracy czasem mam taki kociol, ze tylko uda mi sie podejrzec co sie dzieje na forum a czasem moge cos skrobnac ;) Wychodze dopiero za 2- 3 godz ... Godzine jade do domu i na ogol padam na nos jak dotre.... Kurcze ten wakacyjny okres opoznia troche sytuacje ale moze to znak , ze macie jeszcze wakacyjnie uzyc zycia ;) zanim zajeziesz w ciaze (zaraz po wakacjach). Najwazniejsze,ze M Cie wspiera :) X Och Agusiu tez ostatnio niemal nie kupilam ciazowych ciuszkow ale nie chce zapeszyc bo nie wiadomo czy kiedykolwiek mi sie uda .... Ale w twoim wypadku to konieczne bo przyszla mama musi sie dobrze czuc , wiec oczywiscie ze potrzebuje nowych ciuszkow :) X Aniu Ty jako jedyna nie krytykujesz Invikty za wyjatkiem tej pomylki z zapisami ... Wiem ze najprawdopodobniej moje podejscie tu nie wyjdzie wiec ja juz mysle o KD w Rzgowie ale M wciaz rozwaza Invikte... Pewnie jeszcze bede Was zadreczac rozmysleniami jak przyjdzie ten czas Trzymam kciuki z calej sily - o ktorej masz jutro wizyte? X Biorczyni musze Ci powiedziec, ze nie znam sie na poezji ale poruszylo mnie to co napisalas iTwoje slowa wciaz slysze i te pytania bez odpowiedzi... Trzymam kciuki aby czekanie sie szybko skonczylo Pozdrowienia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z917
Oj to mi sie pomieszalo ... Troche ulga bo jak wszyscy zgodnie odradzaja to i M bedzie latwiej przekonac Trzymaj sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Z917 zupełnie zapomniałam o różnicy czasowej :) Powiem Wam szczerze, ze byłam cierpliwa 2,5 miesiąca. Już nie jestem. W maju i w czerwcu było przed wakacjami, wtedy nikt nie miał dla mnie dawczyni. Dlatego czekanie kolejny cykl i kolejny miesiąc to już będzie przesada. :) mam nadzieję, ze się uwiną. Co do cech, to już pisałam wszystko mi jedno. Ale lekarz powiedział że i tak dobierają fenotypem nawet jeśli mnie jest to obojętne. Pozdrawiam ciepło... zapachniało mi pomidorami... ale kolacja o tej porze zakłóci moje dobre nawyki, które dopiero nabywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demeter33
Witajcie dziewczynki :) AniuP- dziś szczególnie z Tobą jestem myślami, trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę, żeby wszystko było dobrze, trzymaj się dzielnie i dawaj znać, z niecierpliowścią będę zaglądała na forum. x A dla wszystkich przyszłych Mam, wszytskich oczekujących na dawczynie, wszystkich podejmujących kluczowe decyzję życzę wszytskiego dobrego i serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniuP kochana dziś my$lami jestem z Tobą. Trzymam mocno kciuki, za pozytywne zakończenie i mocno bijące serduszko:) Daj znać koniecznie po wizycie..... Pozdrawiam serdecznie wszystkie kadetki w ten deszczowy dzień.....wreszcie pada i jest czym odetchnąć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kola80
AniuP- moje myśli dziś przy Tobie. Wierzę, że wszystko dobrze się potoczy. Wszystkim Kadetkom życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda13: Poczekalnia... dziś czekam na informację o AniP... wierzę, że będzie dobrze. I podziwiam Cię za spokój, bo wygląda na to, że spokojnie podchodzisz do wszystkiego już :) chociaż domyślam się, ze mimo wszystko stresujące to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTM o ile dobrze pamiętam Ty też masz dziś wizytę? Może truskaweczka się ujawni:) Daj znać koniecznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×