Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość ciocia Jadzia
Tak. Tu czasami trudno mieć swoje zdanie bo zaraz jest się posądzanym o złe intencje. A największą kryptoreklamę tutaj uprawia Jagoda. Co najmniej jakby dostała za to darmowe inf. Czasami aż się niedobrze robiło czytając o Gamecie. Te wszystkie och i ach najlepsza klinika na świecie. A prawda jest taka że one wszystkie są takie same a skuteczność zależy od szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
W salve naprawdę działają szybko. w dwa tygodnie pani embriolog znalazła moja 1sza dawczynie (niestety nie udało mi się zajść w ciaze), a wkrotce będę podchodzila drugi raz i dawczyni znalazła się równie szybko. Oczywiście co będzie dalej zobaczymy ale bank dawczyń jest tam chyba dość duzy. Koszty w porównaniu z bocianem 3x wieksze ale....Dr Stefanowicz ok. Tez do niej chodzę i mając porównanie z innymi lekarzami tam pracującymi, szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
O mamo.....zaraz ja zostane posądzona o kryptoreklame ...dajcie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania1973 a miałaś jakieś mrożone zarodki? Ile miałaś komórek? Ile w całości kosztowała Cię pierwsza procedura ze wszystkimi kosztami, leki badania itp? Pytam bo jutro jedziemy do Salve na pierwszą rozmowę i od wrażenia jakie na nas zrobią zależy czy weźmiemy kredyt i chciałabym mieć przybliżoną orientację ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Od dawczyni pobrano 7 komórek, zapłodniło się 6. Dwie przetrwały do 5ej doby. Koszt z wizytami to około 15 tys.-15,5. Sama procedura 13, plus 450 mrożenie nasienia, koszt wizyty 160, mrożenie zarodków 1200, my mieliśmy zapladniane komórki metoda PICIS (mąż ma kiepskie parametry basienia) 400 zl, plus badania nasienia Hba (po tym stwierdzono ze kiepskie nasienie). No i leki. ..może nawet około 16 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Na tej pierwszej wizycie mąż miał badanie nasienia z testem hba i to był koszt około 320 zł. W salve płaci się gotówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dziekuje:)ja tez jutro jade do Salve.A w którym momencie dokonujesz wplaty za procedurę?Jak już jest dawczyni? Mam nadziej***ardzo szczera,ze tym razem zaciazysz:) Czy Twój nick ma związek z rocznikiem?Jesli tak to dobry rocznik oj bardzo dobry tak jak mój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie Gamety to ja akurat nie miałam szczęścia jeśli chodzi o ivf jeszcze na własnych komorkach ale jestem obiektywna i mam jak najlepsze zdanie na temat tej kliniki.Rowniez lekarze z którymi miałam do czynienia to w mojej ocenie swietni fachowcy i dobrzy ludzie.To samo mogę powiedzieć o Bocianie. Najgorzej wspominam Salve bo mi tam zrobili bardzo bolesne hsg.A jednak tam wracam bo szukam wszelkich możliwych rozwiazan. Kazda z tych klinik jest dobra a zawsze najlepsza będzie ta w której nam się powiedzie.Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga -Zuza przykro mi ,ze się nie udało :-( Aniu 1973 Tobie kibicuje :-) :-) :-) :-) Nadia a Ty Bierz leki jak byłam kiedyś w klinice rozmawialam z dziewczyna i bhcg dopiero pokazało wzrost po 10 dniu wiec głowa do gory .pozdrawiam wszystkie KD:-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taida33
Jagoda, Mam nadzieje ze maluszek sie zadomowił. Bardzo mi przykro, ze w takim momencie dla Ciebie musisz czytac przedziwne zarzuty od dziewczyn, ktore są przecież jednymi z nas. Bardzo to dziwne. Proszę Cię o spokój i pozytywne myślenie. Odezwij sie czy wszystko jest ok. I Coco Witaj kochana. Fajnie, ze jesteś. Działaj i pisz o rezultatach. I Nadia A widzisz coś ich tknęło. Na pewno nie wszystko jest już przesadzone. Nie słyszałam żeby kiedykolwiek kazali odstawiać leki po drugiej weryfikacji szczególnie ze beta jest dodatnia. Moze ta lekarka co do Ciebie wczoraj dzwoniła jakaś zmęczona była i pomyliła z trzecia weryfikacja. Nadal trzymam kciuki. I Trudno nie pisać o polityce jesli wybór kandydata tak wiele stanowi o in vitro. Gdyby nie ten problem nie byłoby takich emocji. I Warto pisać o klinikach. Każda z nas ma do tego prawo. Przecież to główny temat który poruszamy. Jesli komuś nie podobał sie Invimed to ma do tego prawo. Wiecie ile negatywnych opinii przeczytałam o Invicta. Mnóstwo i nigdy nie przyszło mi do głowy żeby krytykować tych co zle piszą o tej klinice. Trochę wiecej tolerancji i zwykłego ludzkiego podejścia. Myślę Ciociu Jadziu, ze w dniu własnego transferu nie chciałabyś czytac na swój temat przedziwnych zarzutów, moze to jeszcze przemyślisz i zrozumiesz. Życzę Ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Coco, Hcg robią tam naprawdę bardzo dziwne tzn. Nie usypia ja do końca i pacjentka zachowuje świadomość i dość duże czucie...tez źle wspominam ale mimo niepowodzenia przy pierwszej procedurze zostaje u nich bo szybko działają i dr Stefanowicz naprawdę myśli o pacjentce. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma....a rok w nicku to niestety mój rocznik. Czasem nie wierzę że tyle mam bo czuję się o 10 mniej;). Mam nadzieje dziewczyny ze Was nie zawiedzie wizyta w Salve. Ile klinik tyle różnych podejść pacjenta no i uwag do nich. Mnie też nie powalila ba kolana ta klinika ale ze względu na szybkość działania i nieco szersze myślenia, wybrałam właśnie ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
A i płatności tak naprawdę to można było dokonać w dniu transferu, ale ja płaciła 6000 w dniu punkcji dawczyni a resztę w dniu transferu. Można zrobić przelew. nikt wcześniej nie pytał nas o pieniądze, dopiero przy odbieraniu dokumentów po transferze pokazałam potwierdzenie przelewu które zrobiłam dzień wczesniej. W dokumentach które dostaje się na pierwszej wizycie jest info o tych płatnościach. Ile i kiedy, ale mam wrażenie ze nikt tego nie przestrzega. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po miałyście robione hsg? To badanie do drożności jajowodów chyba. Zawsze to zlecają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Jadzia
Nie ma to jak rozpętać dyskusję posądzając innych o kryptoreklamę i zakłamanie a potem krytykować innych. To się właśnie nazywa tolerancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Coco, ja też jestem w Bocianie. Tydzień temu rozpoczęłam czekanie podczas drugiego cyklu. Niby lekarz na wizycie mówił, że się coś ruszyło, ale nic nie obiecywał. Jeżeli i ty i Agusia nadal czekacie to znaczy, że nic się nie zmieniło. Nadia, wierzę, że jeszcze może być dobrze. Walcz do końca! Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wizyta u lekarza udana. Maly rośnie i już nie jest opóźniony w tzw. pomiarach. Niedługo usg genetyczne. Jeszcze raz dziękuje wszystkim za trzymanie kciukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadziu możesz mnie obrażać nadal ale ja już sie wiecej do tego nie ustosunkuje. Szkoda tylko, ze nie skupilas sie na mnie tylko sie biednej Jagodzie dostało. Napisze ostatni raz to do czego sie odniosłam to była zwykła reklama pracownika kliniki. Nigdy nie krytykowałam prawdziwych opinii na temat tej i żadnej innej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
Pomyłka. ..u mnie nie hcg tylko histeroskopia. Trochę chyba pi to żeby oczyścić macicę z różnych takich i "pobudzic"ja nieco przed transferem....u mnie niewiele dało ale przynajmniej wiem ze nie mam żadnych polipow do których mam tendencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 1973
No Taida, jeden ciężar z głowy, teraz dobry wynik nifty i z górki. Dobre wieści. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia -Taida super wieści :-) :-) :-) :-) myslalam dziś o twojej wizycie mi teraz kazali brać 3 x 200mg luteiny-dopochwowo a baralam 3x 100 cały czas zobaczymy co to da .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jeszcze raz dziekuje.Skoro maja bank to i dawczyn więcej. Mimika a ile bierzesz estrofemu i jak się po nim czujesz?Mialas jakies szczególne oczekiwania odnośnie dawczyni?Ja się zbuntowałam i nie chce brac takich ilości estrofemu.Byc może ma to jakiś cel o którym nic nie wiem.Mialam endo na jednej tabletce estrofemu w 11 dc 8 do 10 mm wiec chyba ok?To po co brac trzy czy cztery tabletki?Wiesz może? Impatient ja miałam Hsg trzy lata temu jak jeszcze się bawiłam w inseminacje i caly czas miałam własne owulacje.Bardzo mnie to bolało i dlatego później nie chciałam już robic histeroskopii bo się balam.Ale kiedyś czytałam ze nawet do ivf lepiej mieć drożne jajowody.Nie pamiętam dokładnie o co chodzilo. A Ty tez do dr S się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jedziemy do Pani Małgosi. Chciałam to połączyć u Stefanowicz ale się nie dało. Do niej jedziemy w sobotę. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Salve za niektóre rzeczy można już płacić kartą np. za wizyty. Tak ostatnio uiszczałam płatność. Za inne rzeczy np. leki czy procedury in vitro - jeszcze niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimika99
Coco, ja biorę estrofem 3x1. Czuję się po nim dobrze i nie mam jakiś dolegliwości. Endo też miałam koło 10 mm. Dla mnie też jest dziwne branie takiej ilości leków i czekanie na dawczynię. Przecież to może trwać w nieskończoność, mnie również zaczyna to przerażać. Jeżeli chodzi o oczekiwania, to podaliśmy z mężem nasz pełny fenotyp, ale zaznaczyliśmy, że nam nie zależy na dobrze pod tym kątem. Chyba jednak tak, to nie działa u nich. Nawet jak zwróciłam lekarzowi uwagę na to, to kazał się za wcześnie nie poddawać. A ty podawałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimika ja tylko wypelnialam takie rubryki jak my wyglądamy.A nikt nie pytal jakie mamy oczekiwania bo nie mamy zadnych.Grupa krwi jest najistotniejsza no i głupio by było gdyby brunetom przypisali ruda albo bardzo jasna blondynke.Ale nie było zadnej gadki.A gdzie Ty zaznaczalas swoje uwagi?A pytalas po co tego estrofemu az tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po dwóch cyklach w Bocianie. Również jestem przerażona taka ilością dlatego postanowiłam się nie faszerować bez pewności co z tego będzie tym bardziej, że mam edometriozę a a to nie wskazane. Zażywałam 4 x estrofem. 4 razy bo badali mi poziom estradiolu i na podstawie tego kazał 4. Po tych lekach teraz cieknie ze mnie jak z kranu i czuje jakbym miały w środku płonący głaz. Wrócę tam jak z Salve nic nie wyjdzie bo w sumie i lekarz i klinika spoko tylko ta odległość i czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odleglosc znaczna ale najgorsze jest to,ze nie znasz dnia ani godziny i te tony lekow.Ja tez miałam niski estradiol.Ale czy do ivf z kd jest potrzebny wysoki estradiol? Bocian jest ok i mój lekarz tez fajny facet.Zawsze uprzejmy i oddzwania jak jest potrzeba.A zazwyczaj ile komorek się dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola van Futers
Pozdrawiam wszystkie kobitki. Nie muszę chyba pisać że też oczywiście trzymam kciuki za Naszą Matkę Założycielkę Jagodę:-) Mam pytanie do dziewczyn, ktòre są w Gamecie, czy jeśli nie powiedzie się za pierwszym razem, a zostały komòrki i są na wyłączność to czy pokrywa się tylko koszt kolejnego transferu tzn. 1 400,00 zł? A i jak jest z "bliskością" przed transferem, jaki okres przed i po trzeba zachować post aby było ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lola nie bardzo rozumiem Twoje pytanie każdy: transfer zarodka w gamecie to 1400 zł,dopóki masz zarodki transferujesz w ramach jednej procedury . Post to chyba po transferze najlepiej poczekaj do bety ,musi się zagniedździć zarodek a seks może wywołać skurcze no i bez ćwiczeń fizycznych i dźwigania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×