Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jagoda13

In vitro z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość pepe 45
Mandarynko dziekuje,to mile co napisalas.Tobie rowniez zycze samych sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Mandarynko dziekuje,to mile co napisalas.Tobie rowniez zycze samych sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe moja sytuacja też jest podobna bo ja również jestem w drugim związku i od 5 lat się staramy . Z pierwszego też mam corke . Więc takich sytuacji jest wiele w jakej się znakazlysmy i to nie koniec świata... Powiedz mi odnośnie tego kwasu foliowego o którym pisałaś to nie bralas tego co oni dają w zestawie leków ? Bo to mnie zastanawia to co pisałaś o tej wchlanialnosci też wolałabym brac coś co wiadomo że lepiej się wchłania . Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Pisze juz trzeci raz i sie nie wysyla Mandarynko dziekuje za te mile slowa i Tobie rowniez zycze wielu sukcesow Bardzo mnie pocieszylas z ta wielgachna beta bo ja mam duzego miesniaka,wiec moglabym miec problemy ale bedzie co bedzie,czekam z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe moja sytuacja też jest podobna bo ja również jestem w drugim związku i od 5 lat się staramy . Z pierwszego też mam corke . Więc takich sytuacji jest wiele w jakej się znakazlysmy i to nie koniec świata... Powiedz mi odnośnie tego kwasu foliowego o którym pisałaś to nie bralas tego co oni dają w zestawie leków ? Bo to mnie zastanawia to co pisałaś o tej wchlanialnosci też wolałabym brac coś co wiadomo że lepiej się wchłania . Kamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Kamka napisze jutro bo sie nie chce wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Kamka napisze jutro bo sie nie chce wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza 917
Taida :) ależ się ciesze, ze Cie widzę! Jak się czujesz Kochana? Mandarynko Ciebie tez wspaniale znów zobaczyć :) Tęskniłam za Wami Dziewczyny! Moj telefon ma jakiegoś bloka na Kafe bo od dłuższego czasu nic mi się nie wysyła. Jak już do domu wracam to padam na nos i nawet nie ur******** komputera. Ale dziś musiałam aby się do Was odezwać! Bardzo brakowało mi tego forum! Ale zaglądam co jakiś czas, czasem próbuje coś napisać ... Co u mnie? Szykując się do kolejnego transferu w lutym, zrobiłam wszystkie badania krwi, które mi przyszły do głowy i okazało się, ze mam tarczyce nadaktywna - ot taka niespodzianka. Lutowy transfer może się zatem przesunąć jeśli nie opanuje tych hormonów tarczycowych...już oczywiście konsultacje z endokrynologiem były, wiec mam nadzieje , ze się to jakoś uda ogarnąć. Tadzik wzruszająca jest Twoja historia - materiał na film! Pepe gratulacje ogromne I staraj się nie martwic na wyrost domniemanym ryzykiem. Twoje dziecko potrzebuje teraz mamy zrelaksowanej ;) Tez jestem po 40 i obserwuję wokół sporo przypadków mam po 40 :) Ciekawe, ze one I ich dzieci zawsze wyglądają na szczęśliwe... z tego co można zaobserwować w pociągu czy na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy myślicie, że dwoje dzieci urodzonych po 40 to szaleństwo? Mam już jedno urodzone po 40 tce i chcę starać się o drugie. Wszyscy naokoło patrzą nieco dziwnie jak o tym mówię. Jakoś jedno jest akceptowane no a drugie to już raczej za dużo. Zaczynają dopadać mnie wątpliwości choć tak bardzo chcę rodzeństwa dla mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara L
Pepe 45 - konczac temat - az mnie to dziwi!! masz 45 lat ? napisałam Ci tyle miłych słów - a Ty dalej skupiasz sie na tych "negatywnych" które napisałam w pierwszym poście - i nie do Ciebie - tylko ogólnie. Moich życzeń skopojnej ciązy i udanego rodzicielstwa nie widziałas? nie doczytałas?? komentujesz moja ocene, a sama nie oceniasz? obrażajac mnie ze jestem ze wsi, zebym wracała do stajni -ze pewnie musze byc nieszczesliwa? macie racje - wiek nie ma znaczenia - bo kulture osobista wynosi sie z domu, a nie nabywa z wiekiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zara L- masz rację. Pepe nie denerwuj się, ale trochę nadużyłas kultury słowa. Trochę nieelegancko jest w taki sposób się wypowiadać. Masz 45 lat, będziesz mamą- wspaniale. Nie obrażaj nikogo. Tu nie chodzi o to, ze Cie Zara obraziła a wyraziła swoje zdanie. Tez mam po 40, tez walczę o dziecko, ale jej wypowiedz nie była ciosem w Twoją stronę a Twoja tak. Aha, mieszkam na wsi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia200kh
Hey kadetki my po kontrolnym usg ( 34 tc - zbyt duża ilość wód płodowych ) 14 grudnia afi 22 dziś afi 24, mała waży 2,320 kg , profesor nie widzi potrzeby odbarczania z tego wzgledu że po odbarczaniu może nastapić poród co w tych tygodniach ciązy jest bardzo wysoce mozliwe . Ponieważ brzuch mam mięki i nie ma dużego ciśnienia wewnatrz pecherza płodowego mamy tylko to kontrolować , ale na razie nie wymaga to żadnej ingerencji z zewnatrz . Tak wiec jeszcze 6 tygodni do terminu i powitam na świecie moja wymarzoną Ninkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Kamka jezeli chodzi o kwas foliowy ,ktory Ci polecalam to ten z kliniki to jest zwykly kwas foliowy taki jak w Polsce.Ten ktory ja mam kupilam w Wenecji ale mozesz go kupic on line,sprobuj na alegro. Poczytaj sobie na forum dziewczyn ktore maja heterozygote(mam ja i ja) i homozygote.Chce powiedziec ,ze ten kwas Vita Metafolic firmy. SOLGAR lub innej firmy ale metylowy jest duzo lepiej przyswajalny niz ten zwykly.Poprostu poczytaj sobie,ja twierdze ,ze mi pomoglo ale Ty sama sprawdz.Dostalas juz @....?????? Tadzik przygotowujesz sie juz,co robisz???? A jeszcze jedno jezeli kogos urazilam,przepraszam,ale ja tez zostalam obrazona Dziewczyny ,zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Kamka jezeli chodzi o kwas foliowy ,ktory Ci polecalam to ten z kliniki to jest zwykly kwas foliowy taki jak w Polsce.Ten ktory ja mam kupilam w Wenecji ale mozesz go kupic on line,sprobuj na alegro. Poczytaj sobie na forum dziewczyn ktore maja heterozygote(mam ja i ja) i homozygote.Chce powiedziec ,ze ten kwas Vita Metafolic firmy. SOLGAR lub innej firmy ale metylowy jest duzo lepiej przyswajalny niz ten zwykly.Poprostu poczytaj sobie,ja twierdze ,ze mi pomoglo ale Ty sama sprawdz.Dostalas juz @....?????? Tadzik przygotowujesz sie juz,co robisz???? A jeszcze jedno jezeli kogos urazilam,przepraszam,ale ja tez zostalam obrazona Dziewczyny ,zycze milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Zuza 917 dziekuje za gratulacje i obiecuje,ze nie bede sie zamartwiac tylko relaksowac Tobie rowniez zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe ja tez Ci napisze co myślę. Nie powinnaś obrażać tutaj nikogo tylko dlatego ze ma inne zdanie niż Ty na dany temat. A taki atak wg mnie może świadczyć o Twoich kompleksach z powodu wieku... Wyluzuj, ciesz sie ciąża i wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dzieki Pepe :) Piszesz o mutacji MTHFR? Ja tez to mam (C677T homozygous). Z tego powodu daja mi Clexane choc inne badania na krzepliwosc mam OK x Kasia to niesamowite! - jeszcze tylko 6 tygodni? Trzymaj sie i czekaj cierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitro
Kamka super ze szykujesz się na luty jeśli twój nick jest od imienia to przyznam się że też jestem Kamila :) i mam 40 lat starałam się o dziecko od 25 roku życia i nikt nie potrafił zdiagnozować dlaczego nic nie wychodzi, a menopauza jej symptomy pojawiły sie jakieś 5 lat temu. Myślę że każda z nas miewa jakieś rozterki co do wieku ale bez przesady. Czy rodzic np. niepełnosprawny tez jest gorszy? Rodzic ma przede wszystkim dawać miłość i poczucie bezpieczeństwa. Pepe 45 gratuluję trzymam kciuki ciesz sie swoim szczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny ze starego i nowego składu:)Miło mi i niezmiernie się cieszę,że jesteście,że można pogadać,powspierać się i ponarzekać nawet. Miałam wiele wątpliwości podchodząc do in vitro z kd.Ale nie miałam oporów odnośnie swojego wieku.Mam tyle lat ile mam,nie jestem w stanie cofnąć zegara,mój pesel się nie zmieni.Wolałabym miec 10 lat mniej,ale cóż,nie mam na to wpływu więc po co się zamartwiać.Nie obchodzi mnie opinia innych na temat późnego macierzyństwa.To mój wybór.Mam pewnie gorzej niż Wy,bo mieszkam na wsi i to takiej zabitej dechami z własnego wyboru i jestem tu szczęśliwa.Jak się ma odwagę to tzw.opinie publiczna można mieć w du...e. Cały rok upłynął na staraniach,trzy in vitro i naturalna poroniona ciąża.Dziś ostatni dzień roku,a ja nie jestem ani krok do przodu.Tym się martwię.Dziś 10 dc jestem na estrofemie w środe podglądanko.Mam nadzieję,że uda mi się podejść do crio.Jestem już tym zmęczona.Dlatego dziękuję wszystkim,którym się udało,że piszecie,bo to daje nadzieje na sukces. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę spełniena tego jednego marzenia w Nowym Roku.Czuję,że będzie dla nas szczęśliwy:):):) Tadzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneWish
Na tym forum był zawsze niespokojny duch... internetowa anonimowość daje możliwość wszelkim niegrzecznościom.. Wszystkiego dla Was dobrego, dziewczyny. Niech każda z Was kiedyś z tego forum zniknie jako szczęsliwa, spełniona matka. Każdej z Was bez wyjątku życzę spełnienia tego najważniejszego w życiu marzenia. Walczcie, bo nie znam pary, która nie poddając się, nie została rodzicami. Tym, które noszą pod sercem maluchy i oczekują ich narodzin życzę spokojnej ciąży i szczęśliwego rozwiązania. Niech się nam wszystkim bardzo darzy. Na Nowy Rok i na zawsze. Kiedyś, kiedyś jeszcze tu zajrzę. I mam nadzieję Was tu nie zastać :) w sensie, że będziecie na placach zabaw ze swoimi dziećmi. Wszystkiego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agusia, Jak Twoja ciąża? Mam nadzieję że wszystko jest dobrze. Daj znać. Najlepsze życzenia na Nowy Rok dla wszystkich Kadetek - niech nam wszystkim rodzą się zdrowe dzieciątka. Trzymajcie się ciepło i nie traćcie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepe tak już dostałam @ i we wtorek zaczynam leki mam nadzieję ze już teraz to jakoś poleci . Vitro mój nick nie jest od imienia ale też na K. Będzie nam raźniej a może jeszcze ktoś dołączy kto będzie podchodzil w lutym . Dziewczyny życzę Nam wszystkim spełnienia marzeń w tym Nowym 2017 Roku .Kamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Kochane kadetki zycze wszystkim w tym Nowym 2017roku spelnienia wszystkich marzen,a wszystkim starajacym sie wysokich bet Hcg i tlustych dwoch kresek na tescie.Mysle,ze bedzie to cudowny rok dla nas wszystkich,zycze Wam tego z calego serducha i czekam tylko na dobre wiesci bo wiem ,zectylko takie beda. Zuza 917 tak ja mam heterozygote a ty masz homozygote. Mnie przepisano clexane i femibion1,ktory zawiera kwas foliowy (metylowy)ten o ktorym pisalam wczesniej ,no i jeszcze kupilam sobie dodatkowo Firmy Solgar. Zuza a Ty sie starasz czy juz masz dzidzie,a moxe jestes w ciazy??? Tadzik kiedy zaczynasz??? Vitro dziekuje i rowniez trzymam kciuki za Ciebie. One Wish a dlaczego odwiedzasz nas na tak krotko,ja myslalam ,ze i Ty zaczynasz od Nowego Roku???? Kamka super ciesze sie ,ze zaczynasz,trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Kadetki jutro Nowy Rok pełen nowych nadzieji i oczekiwań. Chciałabym każdej z Was życzyć zdrowia, bo to punkt wyjściowy do wszystkiego oraz spełnienia tego najważniejszego marzenia,a po drodze wszystkich tych malutkich również....przesyłam ciążowe fluidki prosto z serca niech się rozproszą we wszystkie miejsca w jakich jesteście. Ja siedzę po cichutku jakoś tak trudno mi uwierzyć w ten cud jaki mi się znowu przytrafił,boję się zapeszać.Widziałam serduszko to taki piękny moment od tej pory wciąż się wzruszam. Jak sobie przypomnę słowa lekarza 15 lat temu, że nigdy nie urodze dziecka to jeszcze dziś mogłabym go udusić. JUZ NIEDŁUGO jak Bóg pozwoli będę mieć TROJE-niewiarygodne. Wierzcie walczcie i w końcu musi się udać. Agusia_13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze, ja 15 lat walczę o jedno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Pepe, niestety jeszcze mi sie nie udalo. Ale moze w nastepnym roku. Moze w lutym lub marcu ;) Ja tez nie biore zwyklego kwasu foliowego. Zamawiam z Amazon Thorne Basic Prenatal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza917
Dziewczyny zycze kazdej z Was spelnienia Marzen i duuuuzo Radosci z tych malych/wielkich marzen juz spelnionych. Wierze, ze ten Nowy 2017 pzryniesie nam to, czego najbardziej pragniemy :) x Szczesliwego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe 45
Zuza zycze Ci zeby udalo sie w tym roku,uda sie ,pamietaj ,ze wiara czyni cuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pisz nam co u Ciebie i jak postepy,trzymam kciuki za nas wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kamka dzwoniłam dzis do do dr M w Bocianie mam zadzwonic za 2 tyg ma miec konkretna odpowiedz co i jak moze ktoś jeszcze czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, czy TSH 2,6 jest ok do et czy za wysokie? proszę uprzejmie o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×